Problem s pripojenim

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
tomP
Posts: 5
Joined: 17 Nov 2017, 18:15

Problem s pripojenim

Postby tomP » 17 Nov 2017, 18:56

Zdarec, po stažení souboru z https://mega.nz/#!8tY2iDRC!UPdJyph0cdde ... q6DeJjzua8 a následné úpravě realmlistu se mi stejně nelze připojit na účet (klasická hláška s Unable to connect with the server. Please try again later atd.). Nějaké tipy co jsem mohl pokazit nebo to není z mé strany? Díky moc

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Problem s pripojenim

Postby Gregory » 17 Nov 2017, 19:56

Ahoj,

hláška "Unable to connect" značí, že se nelze síťově dostat na server. To může mít několik příčin, jako hlavní bych řekl, že bude špatně nastavený realmlist. V souboru musí být napsáno "set realmlist play.ice-wow.eu" bez uvozovek. Pokud to tam je, může to blokovat firewall/antivir - zkus ho na moment vypnout a zkus se připojit.

tomP
Posts: 5
Joined: 17 Nov 2017, 18:15

Re: Problem s pripojenim

Postby tomP » 17 Nov 2017, 22:18

Dobře, zítra to zkusím, ale dával jsem ve firewallu výjimku a v antiviru taky, tak uvidím jestli to pomůže... Každopádně děkuju

tomP
Posts: 5
Joined: 17 Nov 2017, 18:15

Re: Problem s pripojenim

Postby tomP » 18 Nov 2017, 11:02

Tak bohužel, realmlist mám podle pokynů a ani vypnutí antiviru a firewallu nepomohlo. :(
Nějaké jiné nápady?

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Problem s pripojenim

Postby Gregory » 18 Nov 2017, 18:13

Ještě můžeš zkusit do realmlistu dát IP adresu místo doménového jména, tedy:

set realmlist 194.108.44.7

Pak jsem se ještě setkal s tím, že lidi modifikovali špatný realmlist, respektive že se nějakým způsobem rozkopíroval tam kam neměl; správný je ten v <složka s WoW>/Data/enGB/realmlist.wtf (popř. enUS nebo jiný locale podle toho co máš za klienta).

Pak můžeš ještě zkontrolovat, zdali ti nevisí starý realm ve WTF/Config.wtf - tam by měla být řádka "SET realmlist ...", tak zkontroluj, jestli tam je správná adresa.

tomP
Posts: 5
Joined: 17 Nov 2017, 18:15

Re: Problem s pripojenim

Postby tomP » 18 Nov 2017, 19:17

Bohužel, opět nic. Do toho configu jsem to i připsal, ale stejně nic. Opravdu už netuším co s tím. Kdybyste ještě někdy měl nějaký tip, tak ho uvítám. Díky moc

tomP
Posts: 5
Joined: 17 Nov 2017, 18:15

Re: Problem s pripojenim

Postby tomP » 19 Nov 2017, 23:55

Díky Bohu, včera jsem to nakonec rozjel, rozhodl jsem se naposledy smazat a znovu stáhnout a na 0rvni pokus jsem to rozjel. Nechápu to, ale jsem rád. Díky moc za rady!

cmoudo33
Posts: 136
Joined: 21 Feb 2012, 10:26

Re: Problem s pripojenim

Postby cmoudo33 » 31 Jul 2018, 06:09

zase spadol server

winterseer
Master Spammer
Posts: 25934
Joined: 08 Aug 2022, 07:22

Re: Problem s pripojenim

Postby winterseer » 09 Aug 2022, 12:50


winterseer
Master Spammer
Posts: 25934
Joined: 08 Aug 2022, 07:22

Re: Problem s pripojenim

Postby winterseer » 04 Sep 2022, 13:06

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests