Dragon Soul Heroic

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Dragon Soul Heroic

Postby Amaunet » 20 Oct 2016, 04:13

Vazeni hraci a hracky,

po bezmala sesti letech behem kterych brouzdame po Azerothu postizenem Cataclysmem, jsme spolu vsichni dokraceli az do momentu, kdy je na case zpusobit Deathwingovi finalni a smrtelnou jizvu v jeho neproniknutelnem brneni.

Po dnesnim nocnim testu vam s radosti konecne muzu prozradit, ze se povedlo vse uspesne prevest z meho lokalniho serveru na live a tudiz by mela byt cela instance pripravena i ke spusteni v heroic modu. Samozrejme se nejake mensi chybicky jeste najit muzou, protoze jsem zvolil cestu netestovani bossu s celou partou 10 lidi, ale cely test probihal na zaklade usudku zda se dany spell objevil, zda nastal ve spravny moment, a take zda delal to co ma. Pokud by jste na neco nefunkcniho jeste casem narazili muzete mi to nahlasit v sekci Taktiky, kde je specialne pro Dragon Soul stejne jako pro jine raidy predem urceny topic.

A ted uz pro vas asi nejdulezitejsi informace. K otevreni jsme se po shode v GM teamu rozhodli pro datum 28.10.2016 v 18:00. (Presny cas se muze zmenit v zavislosti na prichod kompetentniho cloveka, ktery bude moci restartovat server, ale urcite to nebude drive a ani pozdeji jak v 19:00)
Tento datum a cas jsme pro vas vybrali vzhledem k tomu, ze u nas mame statni svatek, a tak si vice z vas bude moci doprat takove to zdrave soupereni, kdo se kam dostane drive.
Pevne verim, ze s Heroic obtiznosti budete spokojeni a bude to pro vas daleko vetsi vyzva nez je tomu na normale. (Ostatne verte ze bude, protoze specialne na Madnesse na vas ceka doslova peklo ^^)

Zaverem mi nezbyva nez vam poprat hodne stesti, wipu na 1% a hlavne a predevsim mraky zabavy, protoze hlavne k tomuto by wowko melo slouzit (:

P.S. A samozrejme se budu tesit pokud si nekdo da tu praci a nektere ty encountery zase natoci (:

Z DUVODU OTEVRENI AZ V PATEK DOPORUCUJI NECHODIT DS NORMAL VE CTVRTEK PROTOZE JINAK BUDETE MIT ID A NA HEROIC VAS TO NEPUSTI!

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Dragon Soul Heroic

Postby Amaunet » 28 Oct 2016, 16:52

Otevreni ocekavejte spise az k sedme hodine, ale nebojte (: nezapomnel jsem na vas.


Return to “Důležité informace / Important information”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests