ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Obsah této sekce je automaticky promazáván po uplynutí určité doby.
----------
The content of this section is automatically deleted after a certain time.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Obsah této sekce je automaticky promazáván po uplynutí určité doby.
----------
The content of this section is automatically deleted after a certain time.
surrr7736
Posts: 54
Joined: 28 Apr 2011, 23:48

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby surrr7736 » 13 Feb 2016, 13:55

Zdravíčko s příchodem Legion bych rad vyzkoušel Ofik, mate někdo na nějakem realmu zajetou PvP guildu, kde bych se mohl zkusit uchytit? Hlavně bych ocenil kdyby guila aktivně chodila rated BG, protože to mi na free serverech dost chybí. Díky za odpovědi :)

sewak
Posts: 349
Joined: 05 Jun 2012, 18:33

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby sewak » 27 Feb 2016, 12:03

Pro všechny pvpčkaře, fungujeme na alianci - drak'thul jako PVP guilda: http://eu.battle.net/wow/en/guild/drakt ... 0N%C3%98T/ :) (Why Not trochu jinak, v modrých barvách :D)

Marks22
Posts: 1
Joined: 02 Jun 2016, 20:36

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Marks22 » 13 Jun 2016, 11:02

Zdarec lidí hledam někoho kdo by mě vzal pod křídla v programu RaF na serveru Drakthul nejlépe u aliance popřípadě spoluhráče na expení. Kdyžtak mě kontaktujte ingame na ice Marks.

Week
Posts: 104
Joined: 24 Mar 2013, 09:09

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Week » 16 Jun 2016, 22:58

Čau lidi, pokud někdo plánuje offík a chce rychle vyexpit přes Recruit a Friend tak mi napište na můj battle účet Dvorak#2240 a domluvíme se :) Času bych měl mít relativně dost.

abug
Ingame Support
Posts: 491
Joined: 25 Feb 2013, 10:38
Location: Liberec

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby abug » 15 Aug 2016, 22:08

Tak co říkáte na DemonHuntery, které už určitě 24/7 smažíte? :D A jak se vám zatím líbí pre-expansion, a popřípadě i dojmy z legie? :)

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby plmnko » 16 Aug 2016, 12:51

Sice teraz nemam zaplateny offi ale ich gameplay sa mi celkom paci co som videl videa. Dojem z legie ako takej fajn ale to ze budes moct mat dokopy 6 lege veci na sebe + tie ich bonusy what the fuck a zalezi od stastia ci ti dropnu abo ne takze zas a znova broken veci v dpsku/healu/tankovani takze si pockam na dalsi datac. Ak bude dalsi datac tak podla toho ci to bude v style "fun severu" alebo sa to vrati do normalnych kolaji.

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Amaunet » 16 Aug 2016, 13:45

DH me nelaka vubec. Ikdyz po zalozeni v login screenu vypada pekne cool.

U frost maga mi sebrali Deep Freeze, asi nejsmutnejsi vec :(
U shamana pridali totem ktery resne cloveka pokud umre dokud je totem aktivni a funguje to i v arene, to se mi nelibi, stejne tak jako fakt, ze clovek musi Spirit Link poluzit rucne na nejake misto, namisto jen pouziti spellu, aby se totem hodil pod nohy. Ma to sve vyhody i nevyhody. Delsi reakcni doba pouziti, nadruhou stranu clovek nemusi za healera bezet mezi sve spoluhrace nebo je nutit bezet k sobe. Asi je to jen o zvyku.
PvP vypada ale jinak celkove docela zabavne, ale samozrejme si clovek bude muset jeste tak mesic dva pockat az se to trochu dobalancuje, momentalne warlock, DH, WW monk a Fire magove jsou docela op.

PvE me nezajima, ale co jsem koukal na videa z youtube, tak ty raidy vypadaji celkem pekne, konecne zmena oproti tomu videt vsude jen orky v hnusnych raidech, ktere na WoD byly.
(Jen osobni pohled a nazor)

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby RagnarokCzD » 16 Aug 2016, 20:28

vsude jen orky v hnusnych raidech, ktere na WoD byly.
Když hraješ mravenčí bludiště, taky si stěžuješ, že jsou tam mravenci a bludiště?
*Dr. Sheldon Cooper. :)

Náhodou DH je docela fajn ... ne snad že by jeho herní mechanika byla nějak inovativní, nebo že by to byla nějak zázračně komplexní classa (spíš takovej paladin pro ty co chtěj vypadat že maj rádi temnou stranu :D ) ... ale double jump je neskutečně návykovej a jak tě to jednou chytne, už si to bez něj neumíš představit. :D

Co třeba mě daleko víc leží v krku, jsou legendárky. :(
Nějak mám zafixovanej ten dojem, že legendárka má bejt něco extra co člověk vytváří strašně dlouho a když si to konečně zaslouží tak je king nejen statama, ale hlavně pro ostatní že se na to nevyprd ... skutečnost, že legendarky dropujou a ještě jich je jak nas...hodně mi nějak prostě nesedí. :(
Jako by byl až takovej problém kdyby to byly docela normální Epicy. :-/

abug
Ingame Support
Posts: 491
Joined: 25 Feb 2013, 10:38
Location: Liberec

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby abug » 16 Aug 2016, 21:09

Ty legendárky jsou docela naprd, ale zase pro mě jako pro casuala, kterej si gametime kupoval dřív ob měsíc a k tomu ještě bez raid grupy, prostě jenom for fun nebyla moc šance to nafarmit a bez toho tě nikam pomalu nechtěli vzít, ikdyž si zbytek gearu nějak těžce nasbíral...

DH se mi osobně moc nelíbí abych pravdu řekl, na druhou stranu maj sick startovní lokaci, která mě fakt chytla :D

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby plmnko » 16 Aug 2016, 23:51

Presne to ragnarok tie legendarky uz nebudu tak legendarne ako boli a kazda classa ich bude mat hned niekolko druhou ... A hlavne uz vidim vo findery "minimalne 2 legendarky" :D Legiu proste budes hrat od zaciatku alebo budes casual a postaci ti LFR alebo budes mat stastie a najdes nejaku normalnu guildu...


Return to “Ostatní / Other”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests