Rozloučení

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
Pleja
Posts: 33
Joined: 19 Mar 2014, 00:10
Location: Tábor ČR

Rozloučení

Postby Pleja » 17 Jun 2016, 21:31

Rád sem tu hrál a rád jsem vás tu buzeroval takovou dobu.
Tady máte ode mě video aby jste na mě nezapomněli v srdíčkách.


Vaše hvězdokupa Plejáda , lásku a klid a hoj. :cry:

https://www.youtube.com/watch?v=_0_2ewabfAE

Král já I.
Posts: 335
Joined: 30 Aug 2011, 17:57

Re: Rozloučení

Postby Král já I. » 22 Jun 2016, 21:03

lol smazal jsi učty na free serveru :D

Pleja
Posts: 33
Joined: 19 Mar 2014, 00:10
Location: Tábor ČR

Re: Rozloučení

Postby Pleja » 25 Jun 2016, 09:19

to je nějákej rozdíl když to smažeš na ofiku? :D kájo

Pleja
Posts: 33
Joined: 19 Mar 2014, 00:10
Location: Tábor ČR

Re: Rozloučení

Postby Pleja » 25 Jun 2016, 09:21

ono je rozdíl mít špatný postavy jako ty a smazat to , a mít postavy do kterejch dáš 400 dní played time s nejlepším equipem....o tom jesi je to ofík nebo freečko se nemusíme bavit :D

Sweetůvtáta
Posts: 41
Joined: 05 Mar 2016, 20:54

Re: Rozloučení

Postby Sweetůvtáta » 25 Jun 2016, 10:51

U ofíku do toho vložíš jak čas, tak peníze :) to se o freečku říct nedá :))))

Král já I.
Posts: 335
Joined: 30 Aug 2011, 17:57

Re: Rozloučení

Postby Král já I. » 25 Jun 2016, 22:33

na ofi mas treba itemy ,achievy ,mounty co se uz nedaji sehnat a nebo i goldy za ktery muzes koupit game time

brufenka
Posts: 3
Joined: 21 Apr 2014, 10:02

Re: Rozloučení

Postby brufenka » 26 Jun 2016, 14:04

Hrála sem zde přes 3 roky pamatuju dobu kdy tu hrálo i přes 1000 hráčů, je smutné vidět jak ten server dopadnul:( Postavy sem smazala už dávno a nemusím psát proč všichni to jistě víte sami. Myslím si, že když někde ztrácet svůj čas tak někde kde to má cenu, na ofiku neni potřeba mazat postavy, když tě to nebaví mužeš počkat na jiný datadisk, ale na free .... Není na co čekat lepší to už nebude. A pak tady ta okřídlená věta " až bude tak bude" zdejších GM nikomu ješte nepomohla spíš ty lidi vyhnala na ten ofík nebo na jiný free server. Jestli teda někde mazat postavy tak na free...


winterseer
Master Spammer
Posts: 25934
Joined: 08 Aug 2022, 07:22

Re: Rozloučení

Postby winterseer » 03 Sep 2022, 12:23

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо



Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests