ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Obsah této sekce je automaticky promazáván po uplynutí určité doby.
----------
The content of this section is automatically deleted after a certain time.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Obsah této sekce je automaticky promazáván po uplynutí určité doby.
----------
The content of this section is automatically deleted after a certain time.
alicz
Posts: 240
Joined: 03 Jan 2012, 19:30

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby alicz » 28 Jun 2015, 13:04

Tanaan jungle je opravdu víc hard než by měla být, bez full conquest eq tam nemá cenu lozit. S průměrným eq za honory jsem se tam šel podívat, hned na hranici oblasti se na mě nalepili 2 mobi a měl jsem co dělat abych nechcípl a utekl od nich :D No a další věc je to, že to není oblast kde je mob od moba nějak vzdáleně daleko, prostě není problém na sebe nabalit 5 i více mobů jen tím že si chcete letmo udržovat odstup a tí vás odešlou vstříc spiritovi dřív než řeknete švec, zvlášť když útočí jak melle tak ranged, zafrostíte moba , no nic vytáhne luk a začne do vás solit za stejné pecky jako kdyby sekal, takže tak.

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby RagnarokCzD » 29 Jun 2015, 08:57

Za monka v dps ... neni problém většinu mobek posolovat, některý rarky jdou taky docela dobře.
Za monka v healu s dalšíma čtyřma lidma v partě ... jedinej problém je, že neni možný natáhnout z okolí dost mobek, aby to bylo zajímavý. :D

abug
Ingame Support
Posts: 491
Joined: 25 Feb 2013, 10:38
Location: Liberec

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby abug » 29 Jun 2015, 09:16

No, jako věřím že mít stálou grupu (2 - 3lidí) tak to může bejt celkem fajn... Nicméně solo je to celkem pain in ass bych řekl ..

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby RagnarokCzD » 30 Jun 2015, 08:54

mě to přijde na solo jen pomalejší ... snad až na některý assaulty (Throne of Kil'jaeden zejména :D) kde je grupa skutečně nutnost, nicméně zatim se to chodí dost často aby se vždycky někdo našel. :)

Kostka
Posts: 504
Joined: 10 Nov 2012, 20:43
Location: Pardubice

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Kostka » 30 Jun 2015, 10:13

Z velké části stačí bejt rogue,druid a dělat ty bonusy například pustit vlka z fel pasti, pálit mrtvoly osvobodit pár zajatců a lovit si elity po jednom je taky sranda :D nebo bejt DK tank,heal,dps v jednom :D

alicz
Posts: 240
Joined: 03 Jan 2012, 19:30

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby alicz » 30 Jun 2015, 12:51

Jako než jsem vůbec postavil loděnici tak v tom prequestu v tom nepřátelským přístavu to byl totální humus, mobi chodí po 2-3 kusech mezi nimi se motají kyklopácké elity které kopou, takže není problém na sebe nabalit celý raidík mobů. 5x jsem tam chcípl než jsem s nervama dochcípal až nakonec přístavu k dokončení questu (fire mage) . Ve skupině je to ale nejspíš v pohodě, solo je o nervy.

Kuraookami
Ingame Support
Posts: 313
Joined: 18 Oct 2012, 06:30

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Kuraookami » 30 Jun 2015, 17:22

Tanaan mi přijde fajn, měla jsem cca 625 ilvl když jsem tam šla, o pár hodin později jsem měla 640 ilvl bez problému. Daily Q jsou nuda, uznávam. Málokdy udělam i druhé dva bonusobjectivy (nějak se mi je dělat nechce, je to jen nuda....). Víc mě zklamaly námořní mise. Strašně málo lodí k dispozici, equipment sloty šíleně drahé a loď jde kolikrát na první větší misi ke dnu, takž vyhozených 500 resources za nic. Nehledě na dobu misí, člověk čeká dva dny na malou odměnu.

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby plmnko » 30 Jun 2015, 17:50

Jungla je uplne v poho si myslim 695 gear len za sprostu farmu elitiek a bonus objective a este ked ste parte nieje co riesit :D Proste dalsi Timeless Island

Hamer
Posts: 9
Joined: 20 Nov 2014, 16:50

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby Hamer » 10 Jul 2015, 18:12

Jako než jsem vůbec postavil loděnici tak v tom prequestu v tom nepřátelským přístavu to byl totální humus, mobi chodí po 2-3 kusech mezi nimi se motají kyklopácké elity které kopou, takže není problém na sebe nabalit celý raidík mobů. 5x jsem tam chcípl než jsem s nervama dochcípal až nakonec přístavu k dokončení questu (fire mage) . Ve skupině je to ale nejspíš v pohodě, solo je o nervy.
Ono je to v pohode i solo, jen staci premyslet a mit dobry odhad kam te co kopne. Jako s tim, co tu popisujes jsem nemel jediny problem. Na druhou stranu to muze byt tim, ze jsem ji stavel az na 100lvl, kdyz zabijim cas a od jiste doby radeji na ofiku nez tu.

rhornin
Posts: 72
Joined: 06 Sep 2014, 14:24

Re: ice -> offik - aneb kde kdo hraje

Postby rhornin » 10 Jul 2015, 21:09

Ja jsem celkem nadseny z toho tanaanu :D denne lze vydelat behem hodky az 5-20k goldu za 1 postavu a tydne 3K navic :D


Return to “Ostatní / Other”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests