Nagrand Finale (WoD)

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby RagnarokCzD » 21 Apr 2015, 11:42

Černý orcové nejsou ničím nový ...
Klan Blackrock byl odstínama šedi typickej :P

Worian
Posts: 90
Joined: 28 Aug 2013, 11:05

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby Worian » 21 Apr 2015, 12:07

ale tenhle je černej s zeleným efektem ;) a s ostnama jako fel orcs mimo jiné

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby Teu » 21 Apr 2015, 12:34

Teraz bude zas treba odstranit par demonov, Gul'dan urcite ujde a spravi zaciatok do noveho datadisku, som zvedavy, ako sa s tym pohraju
Na PTR (retail) je patch 6.2 s novým raidem Hellfire Citadel a máš víceméně pravdu - Kilrogg Deadeye, Gorefiend, Mannoroth a jako final Archimonde. Je otázka, jestli v posledním datadisku WoD bude Gul'dan nebo si ho nechají na pozdější datadisk...
Špatný to neni ... ale na "epickej fight" trochu krátký.
Nevim jak vám, ale mě ten boj přijde docela odfláklej.
V první řadě je nutné mít na paměti, že to je ingame cinematics, žádná machinima nebo trailer. Proto to nemůže být extra dlouhé. Na druhou stranu věřím tomu, že by u toho hráči určitě vydrželi, pokud by to bylo delší...
Thrallovi oholili hlavu aby se nemuseli zabejvat s animací vlasů, nebo kápě ... "aréna" je travnatej pahorek uprostřed ničeho ... A souboj mi přijde takovej nějakej nemasnej, nesklanej: jedná rána, druhá rána ... a pak ho Thrall zlikviduje svym shamanskym OP combem, po nakládačce pochopitelně nikdo nemá ani škrábaneček.
Tak ono je to celkově změnou modelů ve WoD, srovnej si třeba Khadgara ve WoD a Khadgara, kterého teď najdeš v Shattrathu u A'dala... Pravidla Mok'gary zakazují brnění, takže Garroshovi ve videu sundali jeho meganárameníky, ale podle tvé logiky by se taky nemuseli zabývat jejich animací... (beru, že srovnávat vlasy/kápy s nárameníky je uhozený)
Nemyslím si, že po všem, co Garrosh "dokázal" by si s ním Thrall chtěl nějak hrát, spíš se ho chtěl konečně zbavit...
Při tom questu, který předchází videu, Thrall navodí atmosféru, kdy to vlastně udělat nechce a snaží se Garroshovi domluvit. Garrosh už je natolik zaslepen sám sebou, že Thralla k souboji vlastně donutí, přeci jen byl to Thrall, který Garroshovi předal vládu nad Hordou a byl to jeho učitel...
a je to tu zas přijde mi zajímavé, že orkové jsou ve wow asi nejbarevnější rasou tu máme novej model
Když si budeš ve WoD vytvářet orka, dostaneš na výběr asi 15 odstínů barvy kůže, od zelené přes zelenošedivou po zelenomodrou... Je pravda, co píše Ragnarok, že černý/šedý orkové nejsou ničím zvláštní, koukni se třeba do Blackwing Lair (zmiňovaný Blackrock clan), tam jsou šedozelení (spíše šedí), v Hellfire Citadele byli zase červení...
ale tenhle je černej s zeleným efektem a s ostnama jako fel orcs mimo jiné
Tak když vypije krev démona, tak se není moc čemu divit. Podle lore by ale měl mít rudý oči no...

Worian
Posts: 90
Joined: 28 Aug 2013, 11:05

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby Worian » 21 Apr 2015, 12:41

očička by měly být červená, to je fakt, jen mi tohle přijde jako "novej" model, zkombinovaný ze dvou ;) přijde mi prostě jen zajímavý, že cokoli se s orkama stane, odnesou to na "opálení" :D pigment bude mít asi trošku schýzu

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby RagnarokCzD » 21 Apr 2015, 13:25

Pravidla Mok'gary zakazují brnění, takže Garroshovi ve videu sundali jeho meganárameníky, ale podle tvé logiky by se taky nemuseli zabývat jejich animací... (beru, že srovnávat vlasy/kápy s nárameníky je uhozený)
Jenže, když si pořádně prohlídneš thralla, tak zjistíš, že na sobě má Orgrimmovu zbroj ... přinejmenším hrudní plát.
Co se těch thrallovejch vlasů týče, mě se prostě holohlavej nelíbí. :D

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby medivho » 21 Apr 2015, 15:56

Len mala poznamka - Teu, tie Garroshove ramenne platy odstranili uz s prichodom Wod, ani na datadiskovom cinematicu ich uz nema

A ku Kilroggovi - stale nie je jasne, cia ta krv je, je totiz dost mozne, ze nebude Mannorotha, ale napriklad spominaneho Archimonda, preto tie rozlicne ucinky. Navyse, Kilrogg mal cervene oko uz pred zmenou, asi kvoli ich klanovym ritualom, alebo niecomu podobnemu

Edit: v prvych wod modeloch, ktore zverejnili, mal Thrall taktiez holu hlavu, akurat tam mal jeden cop (podobny, ako napriklad Grom vo Warcraft3

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby RagnarokCzD » 21 Apr 2015, 19:10

jn, já jen pořád naivně doufal že měl holou hlavu proto, že ještě nebyl dokončenej :D

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby medivho » 21 Apr 2015, 20:29

jn, já jen pořád naivně doufal že měl holou hlavu proto, že ještě nebyl dokončenej :D
Keďže mu z tých vlasov ešte ubrali, ako som spomenul, asi sa skôr držali hesla "menej je niekedy viac" :D

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby Teu » 22 Apr 2015, 10:18

Nebo dali hráčům šanci udělat si toho orka aspoň vzhledem podobného Thrallovi, když už nejde sehnat transmog, aby vypadali úplně stejně :D

Kuraookami
Ingame Support
Posts: 313
Joined: 18 Oct 2012, 06:30

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby Kuraookami » 24 Apr 2015, 16:02

Mi osobně se hodně líbil Shadowmoon final, je pravda, že i Taladorský byl super. Tohle je sice fajn, že má lore konečně o jednoho blbečka méně, ale není to tak epická bitva, jakou bych od toho čekala...


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests