HASTE vs. MASTERY (DK)

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Banx
Posts: 13
Joined: 01 May 2013, 12:12

HASTE vs. MASTERY (DK)

Postby Banx » 08 Mar 2015, 13:33

Čau,
několik dní řešim co je lepší u Frost DK, jestli je to full haste, nebo full mastery...
Z důvodu, že po serveru lítají řeči o tom, že masterka u Frost DK nefunguje, jak by měla, a proto jedou full haste.
Na druhou stranu full haste dw Frost DK nevytočí v PvE tolik, co s full masterkou.


Má někdo nějaký info? Nebo radu na co si zaměřit dk pro silný dps?

Robby
Posts: 2275
Joined: 26 Dec 2011, 22:13

Re: HASTE vs. MASTERY (DK)

Postby Robby » 08 Mar 2015, 13:55

Najlepsie by bolo spytat sa tych co hovoria ze nieco nefunguje sa ich spytat nato CO presne nefunguje potom si to sam otestovat a rozhodnut sa podla toho a ne len podla toho co ti niekdo povie. Ptz vetsina je natom tak rovnako ako ty co im len niekdo nieco povedal a sami nevedia ako to ma vlastne fungovat.

Banx
Posts: 13
Joined: 01 May 2013, 12:12

Re: HASTE vs. MASTERY (DK)

Postby Banx » 08 Mar 2015, 14:13

Najlepsie by bolo spytat sa tych co hovoria ze nieco nefunguje sa ich spytat ...
Ono otestovat masterku je docela težký, když mám zachovat stejný staty...
Několikrát mi bylo řečeno, funguje, ale ne tak, jak má... Nic o tom nevim, z toho důvodu píšu na fórum kde mi možná někdo řekne něco, co nevim.
Koneckonců, od toho je přece tenhle topic, aby se to prodiskutovalo a zjistilo se teda kde je chyba ne?

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: HASTE vs. MASTERY (DK)

Postby RagnarokCzD » 09 Mar 2015, 10:08

Ono otestovat masterku je docela težký, když mám zachovat stejný staty...
Vezmi si elixír na masterku a sleduj, jesli se ti dmge zvedli o tolik o kolik by měli ...
Mě to až tak těžký nepřijde.

Banx
Posts: 13
Joined: 01 May 2013, 12:12

Re: HASTE vs. MASTERY (DK)

Postby Banx » 09 Mar 2015, 12:09

Tak dík, radost tady něco napsat nebo se zeptat

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: HASTE vs. MASTERY (DK)

Postby plmnko » 09 Mar 2015, 12:51

Si malomocny že si nevieš natukat do yt 434 frost Dk guide? lebo mne tak pripadas a už keď tak myslím že máš tu na forku guidu len treba hľadať. A keď tak si stiahnem Dr.damage addon idem na sólo hc dummy a testujem lenže to ta asi nenapadlo lebo si lenivec a radšej tu napíšeš ironickú poznámku.

Banx
Posts: 13
Joined: 01 May 2013, 12:12

Re: HASTE vs. MASTERY (DK)

Postby Banx » 09 Mar 2015, 14:33

Si malomocny že si nevieš natukat do yt 434 frost Dk guide? lebo mne tak pripadas a už keď tak myslím že máš tu na forku guidu len treba hľadať. A keď tak si stiahnem Dr.damage addon idem na sólo hc dummy a testujem lenže to ta asi nenapadlo lebo si lenivec a radšej tu napíšeš ironickú poznámku.
Mám projetý hromady frost guidů, rotací apod... Točim 22k dps ve 374ilevel, načemž oni v těch guidech s horším eq, komplet stejným buildem, horšíma statama, toči 28k+... Jedou totiž všechno do mastery. Tak jsem se na to začal ptát, většina lidí řekla, že tu mastery nefunguje. Tak jsem čekal, že když založim tenhle topic, tak mi někdo zkušenej řekne, jak to je... Nečekal jsem že tu hodně lidí má mindrák

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: HASTE vs. MASTERY (DK)

Postby RagnarokCzD » 09 Mar 2015, 14:45

Položil si otázku, dostal si radu jak získat odpověď ...
To, že si čekal, že někdo jinej udělá všechno za tebe a ty si jen přečteš výsledky, to už je tvoje starost.

Hádat se bych ale nedoporučoval, flamy se zamykaj.

Banx
Posts: 13
Joined: 01 May 2013, 12:12

Re: HASTE vs. MASTERY (DK)

Postby Banx » 09 Mar 2015, 15:33

Položil si otázku, dostal si radu jak získat odpověď ...
To, že si čekal, že někdo jinej udělá všechno za tebe a ty si jen přečteš výsledky, to už je tvoje starost.

Hádat se bych ale nedoporučoval, flamy se zamykaj.
Tak konec flamů a doufám že se časem někdo vyjádří

Micbjukenen
Posts: 347
Joined: 30 Oct 2013, 00:58

Re: HASTE vs. MASTERY (DK)

Postby Micbjukenen » 09 Mar 2015, 23:20

HASTE dovod je to lepsie


Return to “Death Knight”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests