„Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Obsah této sekce je automaticky promazáván po uplynutí určité doby.
----------
The content of this section is automatically deleted after a certain time.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Obsah této sekce je automaticky promazáván po uplynutí určité doby.
----------
The content of this section is automatically deleted after a certain time.
abug
Ingame Support
Posts: 491
Joined: 25 Feb 2013, 10:38
Location: Liberec

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby abug » 21 Feb 2015, 14:58

Ahoj, tak tu máme členy legendární guily Laugracio (UI si nevšímejte, a nicku asi taky radši ne).
Nejde o to, že to nechci, jde spíš o princip, a není to poprvé, sice je to BoTko, ale tohle se párkrát stalo i ve FL, a jediné co jsou schopni říct je asi fakt, že je to jeho kamarád :D

BTW. Nejde o ten item, já ho ani dostat neměl, jde o princip, složí si z krčmy raid, neřekne že bude loot jinej jak /roll a pak itemy rozdává jeho kamarádíčkům ...

http://s2.postimg.org/cmyqmhjut/Ninja1.jpg

http://s2.postimg.org/tm7p1qv2d/Ninja2.jpg
Last edited by abug on 21 Feb 2015, 15:05, edited 1 time in total.

Pause
Posts: 2
Joined: 28 Apr 2014, 15:24

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby Pause » 21 Feb 2015, 15:34

Dobrý deň,
chcel by som Vás upozorniť na hráča Luciann a ako mi bolo povedané na krčme tak aj jeho druhý char Skretodrv snaží sa Vám predať item v slote Will not be Traded.
http://s12.postimg.org/l6olqw7vd/Wo_WScrn_Shot_022115_150431.jpg

Mojmir
Posts: 49
Joined: 13 Jun 2012, 21:18
Location: Heľpa
Contact:

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby Mojmir » 23 Feb 2015, 01:18

Toto hádam nemyslite vážne stym Greydym a Domynosom :D Greydy chudačik ani nevie po slovensky a vy tu na neho pustite flame a ešte koli takej blbosti ako je BoT ?:D A to, že niekto ninjoval itemy vo FL musiš mať nejako podložene a nie hlúpo obviňovať ľudí za niečo čo sa nikdy neudialo je to iba čiste, hlúpe osočovanie.

abug
Ingame Support
Posts: 491
Joined: 25 Feb 2013, 10:38
Location: Liberec

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby abug » 23 Feb 2015, 07:53

Toto hádam nemyslite vážne stym Greydym a Domynosom :D Greydy chudačik ani nevie po slovensky a vy tu na neho pustite flame a ešte koli takej blbosti ako je BoT ?:D A to, že niekto ninjoval itemy vo FL musiš mať nejako podložene a nie hlúpo obviňovať ľudí za niečo čo sa nikdy neudialo je to iba čiste, hlúpe osočovanie.
Mojmíre, byl si sám u toho, a sám si na to řekl něco ve smyslu "lol", takže nedělej, že nevíš o co jde :-)

Micbjukenen
Posts: 347
Joined: 30 Oct 2013, 00:58

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby Micbjukenen » 23 Feb 2015, 10:20

Grand na jeho obranu poviem ze v tom BOT bol ML Greydy a to je bulhar alebo srb a ma nieco cez 13 myslim podla FB takze jemu tazko vysvetlis princip.
Na druhejs trane mas pravdu aj ty a to stym mojmirom, podstate ano ale Mojmir ma kratku pamet.:)

Dobre mozno sa nejaky 1,2 item dal ne podla rollu ale aby to pomohlo guilde laugaricio nie krcme ale mnoho ludi na horde by FL ani poriadne nevidelo/alebo prve zazitky s FL ma prave s Laugaricio ked skladala alt runy alebo nejake main/krcma a podobne veci casto ked som bol s mojmirom v raide taktomto som bol proti inv nejakych ludi ci uz PVP eqip alebo velmi maly eqip alebo neznalost taktiky no Mojmir ich stale nechal,osobne pokial viem tak ak ide nejaky raid mojmir alebo laugaricio member a chce konkretny item tak na zaciatku raidu sa to povie na tsku ano boli ste invnuty ale ak padne to ato tak to ma dotycny .

abug
Ingame Support
Posts: 491
Joined: 25 Feb 2013, 10:38
Location: Liberec

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby abug » 23 Feb 2015, 16:03

No to se právě neřeklo, nicméně item dostal kohosi kamarád, a s tím greydym, tak i tak, netuším pak, proč je v Laugraciu, když s ním není domluva

Mojmir
Posts: 49
Joined: 13 Jun 2012, 21:18
Location: Heľpa
Contact:

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby Mojmir » 23 Feb 2015, 17:01

Pretože keď som expil ja nikto mi nikdy nepomohol a nepovedal toto urob takto a toto takto a ja taky GuM nebudem že na všetkých sa vykašlem alebo kicknem niekoho z guild ak urobí jednu chybu. Kickujem iba vtom prípade ak ma niekto strašne naštve alebo kazí strašným spôsobom meno guildy. Slabším pomáhame a nezhadzujeme ich tým, že ich dame na forum a osobne som v ninjol raz item za 4 roky čo tu hrám a aj to chaos orby v MGL 25 keĎ nebol nastavený master loot ale Free for all a zasadne odmietam tvrdenie, že ja som niekedy ninjol pre niekoho item. Itemy dávam vždy podla rollu tomu čo vyhrá a poviem hráčom nech sa nejako spolu dohodnú.

abug
Ingame Support
Posts: 491
Joined: 25 Feb 2013, 10:38
Location: Liberec

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby abug » 23 Feb 2015, 20:55

Ty ne mojmo, ale členové tvojí guildy, ty takovej snad nejseš, to nemůžu tvrdit :-) Pokud pomáháš slabším, tak to je dobře, ale nauč je, jak informovat lidi o tom, jakým způsobem bude rozdělenej loot, ikdyby za to napsal ML tak alespoň něco tam máš :-)

lagerttha
Posts: 12
Joined: 19 Feb 2015, 17:30

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby lagerttha » 24 Feb 2015, 19:14

Začínam meniť na Mojmíra názor asi:D

poulicek97
Posts: 126
Joined: 22 Jun 2012, 19:24

Re: „Ninjové “ a lidi kteří narušují stabilitu PvE Systému

Postby poulicek97 » 26 Feb 2015, 12:48

lol najednou mojmir takový svatušek ? :DDDD hlavně že se nakrčmě vysmívá každýmu kdo dává jen fl normál


Return to “Ostatní / Other”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 4 guests