Cloak of Shadows

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
teddys
Posts: 109
Joined: 15 Jan 2014, 21:53

Re: Cloak of Shadows

Postby teddys » 25 Mar 2014, 15:54

bavíme se o instantních spellech, kdybyste nevěděli :?

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Cloak of Shadows

Postby hlavmen » 25 Mar 2014, 15:57

no tady nejde moc ani tk o delay.. vem si, ze by si někdo hodil bublu 40yrdu od tebe a ty bys po něm vypalil nějakej spell těsně po tom, co by mu ta bubla skoncila. Normalni spelly, ktere muzou dmgovat hned (moonfire, starfire) - tim by jsi ho normalně dmgoval, ale kdyz tam doleti ten spell, kterej jsi vycastil jak měl jeste clone, tak mu to da imunne, ackoli ho uz normalně dmgujes, no a to se mi zda jako celkem pitomost :D

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Cloak of Shadows

Postby majko » 25 Mar 2014, 16:14

No co já vím, tak to takhle fungovalo vždy a všude. Prostě pokud při docastění spellu má target na sobě furt bubble a spadne v průběhu letu spellu, je furt na daný spell imunní... To bug není no.

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Cloak of Shadows

Postby Onsatko » 25 Mar 2014, 23:40

Bug to je, dával sem to i na bugzillu. Pokud je spell ve vzduchu a hodíš imunitu, dmg nedostaneš. Proč by to při zrušení imunity mělo bejt jinak ? Nedávno sem to dohledával.
Although the Cycloned target is immune to all spells, this does not prevent you from casting spells on them; it will simply have no effect, and the time and mana spent casting will be wasted, as will any cooldowns used. This does however allow you, with a good sense of timing, to begin casting spells on the target in anticipation of the end of the Cyclone.
To samý pro Divine Shield / Ice Block.

notimpressed
Posts: 148
Joined: 30 Jan 2014, 14:24

Re: Cloak of Shadows

Postby notimpressed » 26 Mar 2014, 00:11

Z té quote nemůžeš poznat, jestli je to bug, protože se tam nepíše nic o spellech, co letí. Autor klidně mohl myslet spelly jako starfire (vsadil bych se, že to tak myslel -.-). Co já vím, tak efekt spellu je kalkulovaný při docastění, ne při dopadu a jediný způsob, jak se dá takový spell ovlivnit ještě při letu, je nahození nějakého immunity effectu (CoS, Divine Shield, Ice Block nebo clone).

majko
Posts: 845
Joined: 09 Nov 2013, 11:43

Re: Cloak of Shadows

Postby majko » 26 Mar 2014, 11:39

All said. Stojím si za tím, že to bug není, a ta citace, jak bylo řečeno, nic nedokazuje, resp. není o tom, o čem se bavíme.

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Cloak of Shadows

Postby hlavmen » 26 Mar 2014, 17:07

Co já vím, tak efekt spellu je kalkulovaný při docastění, ne při dopadu a jediný způsob, jak se dá takový spell ovlivnit ještě při letu, je nahození nějakého immunity effectu (CoS, Divine Shield, Ice Block nebo clone).
Tak toto ti mohu s jistotou vyvratit. Na ofi kdyz vycastis spell, ktery ti ma dat solar/lunar eclipse, tak ti dá okamžitě po docástění, ne jak na ice, kde to dá okamžitě po zasáhnutí.
Navic takovej Shooting stars buff, kterej vam uděla starsurge instantni a resetne CD, tak vám normálně spadne ihned potom, co ten starsurge vycastite, ale pokud starsurge NEDÁ DAMAGE do cíle, tak ten buff nespadne.
A nechápu, proč by jako spell, ktery uz leti se dal vykryt nahozenim bubly po vycastěni tohoto spellu, když pokud spadne bubla těsně po docasteni, tak spell doleti imunne.. toto je prostě jasny bug

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Cloak of Shadows

Postby Amaunet » 26 Mar 2014, 19:26

Co já vím, tak efekt spellu je kalkulovaný při docastění, ne při dopadu a jediný způsob, jak se dá takový spell ovlivnit ještě při letu, je nahození nějakého immunity effectu (CoS, Divine Shield, Ice Block nebo clone).
Popravde, kdyz vycastit napriklad dircet spell jako Frostbolt, tak effect slow, se ti nahodi az kdyz to hitne target stejne tak by to melo byt i s dmg, tudiz pokud v dobe docasteni mel na sobe Paladin bublinu a v dobe letu mu spadla, tak by ten Frostbolt dmg i zpomaleni dat mel, nevidim jediny duvod proc by nemel. Stejne tak jako tomu je opacne. Clovek zacne castit Frostbolt vyleti a nez doleti target nahodi Bublu, Ice Block, whatever a nastane immune.

Nevim, ktera varianta je spravne a nepopiram, ze to ted funguje dobre ani netvrdim, ze by to melo fungovat jinak, ale podle snad "rozumne uvahy" mi prijde ze proste pokud se zrusi bublina za letu nejakeho spellu a v dobe hitu spellem dany clovek bublinu uz nema, tak by normalne mel dostat dmg.

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Cloak of Shadows

Postby Onsatko » 26 Mar 2014, 19:55

@Hlavmen - bohužel není. Chlapci maj pravdu. Ačkoliv to popírá jakýkoliv pravidla skillu a časování pro pvp, je to tak že když imunita zmizí za letu tak to vyodí imunní. Zkoušeli sme to na ofu.

V tom případě v tom co sem citoval z wowpedie museli mít namysli předkástění v tom smyslu, že člověk ten spell dokástí v tu chvíli kdy imunita končí, ne že ten spell už poletí.

Nechápu že při nahození imunity to za letu funguje a při sundání ne, je to podle mě nesmysl, nicméně je to, bohužel, tak já to bejt má.

Kragmos
Posts: 239
Joined: 04 Nov 2012, 11:05

Re: Cloak of Shadows

Postby Kragmos » 26 Mar 2014, 22:47

@Hlavmen - bohužel není. Chlapci maj pravdu. Ačkoliv to popírá jakýkoliv pravidla skillu a časování pro pvp, je to tak že když imunita zmizí za letu tak to vyodí imunní. Zkoušeli sme to na ofu.

V tom případě v tom co sem citoval z wowpedie museli mít namysli předkástění v tom smyslu, že člověk ten spell dokástí v tu chvíli kdy imunita končí, ne že ten spell už poletí.

Nechápu že při nahození imunity to za letu funguje a při sundání ne, je to podle mě nesmysl, nicméně je to, bohužel, tak já to bejt má.
No,viem že toto som kedysi študoval ohľadom deterrence u huntra a našiel som že pokiaľ hunter zapne deterrence až po docastení spellu (za letu spelu) tak ho to hitne a taktiež deflectne spell,ktorý bol docastený počas deterrence,aj keď už deterrence padla.Toto tu mám pocit aj funguje správne. Ale či to tak má byť aj u bubliny/cyclone/ice block.
P.S.: Nehejtujte ma ak je deflect iný prípad ako imunne.


Return to “Rogue”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests