Sieron Fire mage guide

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k diskuzi o povoláních. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to discussion about classes, Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be closed or deleted.
Sieron
GM Helper
Posts: 846
Joined: 16 Mar 2013, 21:49

Sieron Fire mage guide

Postby Sieron » 04 Nov 2013, 02:33

Guide po 2 letech zaktualizovaná na konci pomocí Editu. Většina věcí se nemění, ovšem pár změn tam je.

http://imgbank.cz/images/2013/11/04/header.png

Ve hře mne mnozí zvás znají pod nickem Sieron. Fire mága do PVE hraju +- 5 let. Z toho jsem strávil rok na officialním serveru a rád bych se sváma podělil o něco z toho co umím.

__________________________________________________________

Guide, které píšu není psáno s ohledem na ostatní fire mágy. Jsou to sepsané poznatky toho co jsem za čas strávený na své postavě pochytil a myslím si, že není důvod si to nechávat pro sebe. Nikdy jsem nikoho neodmítl pokud mě poprosil o radu s mágem a tak to také zůstane. Rád pomůžu každému bez ohledu na to v jaké je guildě, jestli jsme si padli do oka nebo ne.

Komu fire mága doporučuji :

Fire mága bych jednoznačně doporučil lidem kteří chtějí být NEJLEPŠÍ.
Ano je to tak, za fire mága je potřeba mít v sobě určitou bojovnost a překonávat sami sebe a samozřejmě také ostatní mágy.


Komu fire mága nedoporučuji :

Fire mága nedoporučuji lidem, kteří si myslí že stačí doexpit, sehnat nějaký equip a začít točit dps tak že se vám bude lagovat recount. Tak to totiž není, je potřeba čas strávený na dummy, v raidech, v partách na to aby jste vyskilili potřebné kombinace.


http://imgbank.cz/images/2013/11/03/Talenty.png

http://imgbank.cz/images/2013/11/04/talentyingame.png
Vysvětlení:

Blazing speed 0/2: V Pve tento talent nepoužijete. Jsou o mnoho důležitější talenty

Improved Scorch 0/2: Znovu nedůležitý talent, scorch je sice u některých bossů potřeba, ale mágům všeobecně nikdy nemůže dojít mana.

Cauterize 0/2: Pro některé oblíbený talent, já ho ovšem zavrhuji. Každý mage, který trochu ovládá svou classu si umí poradit stím aby nezemřel a samozřejmě healeři by se na vás měli zaměřit jako na tahouny dps.


http://imgbank.cz/images/2013/11/03/Glyphy.png

http://imgbank.cz/images/2013/11/03/glyphy.jpg

Prime Glyph

Glyph of Pyroblast
Glyph of Molten armor
Glyph of Fireball

Major Glyph

Glyph of Evocation
Glyph of Frost nova
Glyph of Dragon's Breath

Minor Glyph - Volitelné = jaké chcete ( Ty moje nejsou zrovna nejlepší volbou )


http://imgbank.cz/images/2013/11/03/staty.png

Staty je jedna z nejdůležitějších věcí Theorycraftu které musíte u mága ovládnout pro správné točení dps. Nelze naflákat "jenom tak" gemy, enchanty, reforge a myslet si že se zvás stane slušné dps točící Mage.


Capy:

Váš základní a nejduležitější cap který vás za mága zajímá je 17% hit rating, od toho se odvíjí veškeré ostatní staty.

HITRATING = 16.99% - 17.06


Další důležitý cap je Haste cap = 15%, u haste vás zajímají hlavně plusové tiky combustionu:
5% haste = +1 tik combustionu
15% haste = +2 tik combustionu
25% haste = +3 tiky combustion

atd atd.


Já osobně nyní používám cap na 10% ( tedy mám 12% můj eq mi již nedovolí jít méně ) z důvodu že v každém raidu je nějaký support, který vám těch 5% do capu dá ( Např. Balance, sh priest )

HASTE = 10% / 15%

CRIT VS MASTERY

Je na vás jestli budete preferovat CRIT nebo MASTERY každopádně trochu faktů :

Mám vyzkoušené že nejlépe se mi hraje s +- 14.35 mastery a 26-27% crit

Mastery chce mít ALESPON na 40% increases fire dmg
Crit potřebujete dostat minimálně na 26%


Tyto staty mastery a critu jsou datelné s 10% haste capem



Mé aktualní staty:http://imgbank.cz/images/2013/11/04/Staty.jpg
Zaktualizované a více infa v editu.

http://imgbank.cz/images/2013/11/04/equip_a_profese.png

GEMY:

ŽLUTÝ:
[Potent Ember Topaz] = +20 int +20 crit

ČERVENÝ:
[Brilliant Inferno Ruby] = +40 int

MODRÝ:
[Veiled Demonseye] = +20 int + 20 hit

META:
[Burning Shadowspirit Diamond] = 54 int + 3% crit

ENCHANTY:
Hands = 65 mastery
Legs = 95 intellect + 80 stam
Boots = 50 hit rating
Head = 60 intellect + 35 crit
Shouldre = 50 intellect + 25 haste
Chest = +20 all stats
Wrist = 50 intellect


PODLE MĚ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ITEM PRO MÁGA:
Theralion's Mirror

Tento trinket je v mých očích nejlepší možnou volbou pro mága.

K němu doporučuji trinket :

Soul casket

Více o trinketech v editu "trinkety".

PROFESE

Tailoring = Enchant do cloaku
Enchanting = Enchant do ringů
- Více v editu s aktualizací.

http://imgbank.cz/images/2013/11/03/Rotace.png

Rotačka je za fira lehká.

Na sobě máte: Draconic mind flasku (int) Molten Armor a Arcane Brilliance + jídlo na intellect a Volcanic potion v batohu
Na targetu držte : Living bombu a 2x Pyroblast dotky - Bug opraven, nyní lze držet pouze jedna dotka na targetu


Začnete tedy tím že na target vycástíte pyroblast, nahodíte living bombu a jedete firebally, jakmile vám procne instantní pyroblast tak jej dáte po vycástění Fireballu, obnovujte living bombu.
Takhle to vidí ostatní, v kategorii "Combustion" se rozepíšu co dělá mágovo DPSKO nejlepším dpskem na icu.


Flame Orb: Flame orb je zde na icu jak na speedu. Proto kdykoliv dáte flame orb hned dejte living bombu, jeho speed se sníží o 100% a už je zase jak šnek

Mirror image: Tento spell není na okrasu. Miroři vám sníží threat ( Agro ) = Používám vždy když dávám combustion

Dragon's Breath: Používejte hlavně na plošnění a escape od elit

Fire Blast: V základní rotaci ho nemám, ovšem když vám procne talent impact tak sním rozhodíte všechny dotky které máte na targetu na mobky v okolí = To dělá z fire mága nejlepšího plošniče

Mana Gem: Vždy mějte před pullem bosse udělané 3 mana gemy, používejte když budete mít pod 30% many

Mage's armor: Na Mage's armor přepínejte v momentě že vaše mana spadla pod 30%

Evocation: Pouzívejte jen tehdy když máte na sobě Mage's armor a vaše mana je pod úrovní 20%

Combustion: Tomuto spellu se budeme věnovat trochu déle v další kategorii

http://imgbank.cz/images/2013/11/04/Combustion.png

COMBUSTION spell spojovaný s velkou řadou teorii o tom jak funguje / nefunguje, jaký dává dmg a nedává dmg. Já budu čerpat z toho co umím a čeho jsem si všiml za odehranou dobu za mága.

Pro začátek vysvětlím co vlastně tento spell dělá:
Combustion
Combines your damaging periodic Fire effects on an enemy target but does not consume them, instantly dealing X to Y Fire damage and creating a new periodic effect that lasts 10 sec and deals damage per time equal to the sum of the combined effects

To znamená spojí všechny vaše dotky (Living bomba, 2x pyroblast dot, ignite z critu pyroblastu ) dohromady, ale nezruší je a udělá znich jednu velkou dotku která poté tiká za neuvěřitelný dmg, když se dobře trefíte.

Denně mi píšou 2-3 lidi jestli bych jim vysvětlil jak dávat combustion, všem radím to samé tedy to jak jsem se to učil já:

V případě že jste již majítelem Theralionu tak máte z poloviny vyhráno.

Svou rotaci zahájíte vycástěním Pyroblastu, nahodíte living bombu a jedete firebally. Poté vám procne Theralion a vy dostanete potřebnou mastery aby vaše "kombuška" dostala potřebnou grády.

Po procnutí Theralionu vypijete Volcanic potion + nejlépe zapnete 2. zapínací trinket ( v mém případě používám soul casket )

Doporučuji macro:

Code: Select all

#showtooltip Soul Casket /use Soul Casket /use volcanic potion
Jakmile máte na sobě Revelation(proc theralionu), Soul power( proc soul casketu),volcanic potion zapnete hero a jedete rotaci : Living bomba pyroblast pyroblast pyroblast Living bombu obnovujte i klidně po každém druhém vycástěném pyroblastu ( nebojte nevymanujete se )
Jakmile vám critne Pyroblast odpalujete combustion.

Dmg combustion udává právě ten crit Pyroblastu - tedy přesněji dotka která se critem spouští = Ignite, takže čím větší dmg dáte pyroblastem na který zapnete combustion tím větší vám dá výsledná dotka dmg.

Nejlepší možnost kdy odpálit combustion je v momentu kdy máte na sobě potřebné výše zmiňované buffy a dostanete 2x crit pyroblastu za sebou ( 1 vycástěný a druhý instant )


________________________________________________________________

Guide budu ještě postupně rozvíjet, mám v plánu sepsat jednotlivé taktiky na bosse pro fire mágy ( Na některých je dobrý fire mág řešení slainu bosse, na některých je zase kničemu a vy se budete trápit.)

Jsem otevřen kritice, takže klidně řekněte co se vám nelíbí a já se to budu snažit obhájit. Nikdy jsem netvrdil že hraju mága nejlépe tak jak se má, hraju ho podle svého tak jak mi to vyhovuje a jak jistě víte v dps meteru mi to vychází.
Pokud někdo bude chtít poradit s mágem ve hře tak mne u aliance najdete pod nickem Sieron.

PODĚKOVÁNÍ:

Amaunet:Amy je vůbec důvod proč hraju fire mága, u něj to vše začalo. Mrzelo mě když jsi dissnul svůj PVE Equip ;)
Thundert: Nezapomenu na naše nekonečné hodiny strávené na dummy, testováním těch nejlepších kombinací
Windie, Dennia: Padawani, kteří přetočili svého mistra. Díky vám sepisuji tohle guide, protože jste důkazem toho že mé rady v praxi fungují.

/////////////////////////

/edit po 2 letech: 7.10.2015 - FL HC content
.
Za ten týden co jsem na Icu začal znovu hrát se mě dost lidí ptalo jak na mága, postoval jsem tuhle guidu, ale bohužel je už fakt stará.
Vzhledem k tomu že guide byla psaná ještě na starém contentu/ při otevírání fl normal, je třeba to trochu zaktualizovat. Pár věcí jsem změnil a na některé mám už kompletně jiný názor, co se capů atd týče.


Staty:

Hit cap:
16.99%-17.06% stále platí.

Haste cap:
Haste již s FL gearem určitě dostanete na 15% bez jakýchkoliv problémů. Vždy skrytě počítejte stím, že dostanete 5% hastu v raidu a tím pádem se váš haste v raidu vyšplhá na 20%.
Nejlepší je momentálně mít 16.25% hastu - Pakliže máte v raidu locka, kterého podplatíte aby vám dával intent, tak se s intentem dostanete na 19.50% +- hastu a s 5% support hastem v raidu se vyšplháte na 25% hastu, což máte další Combustion tik cap ( +3 ).

Crit vs Mastery:
Osobně nyní jedu full crit a mastery jsem stáhl, stále používám hc theralion ( Bot hc valiona ), takže po procnutí se dostanu na 21 mastery.
Nejlepší budete mít když se dostanete s haste capem na na 29.30% critu bez molten armoru tak aby jste s molten armorem dosáhli crit capu pro procování na instantní pyroblastu z druhé pyro talentu.



Trinkety:

Trinkety každému vyhovují jinak. Já stále používám starou kombinaci trinketů z bwd hc a bot hc ( bell & theralion ). Ovšem nyní místo theraliona farmim http://www.wowhead.com/item=72898/foul- ... demon-lord
Je to na vás a na vašem vyzkoušení a hraní, s jakou kombinací trinketů se vám bude hrát nejlépe. Někteří používají http://www.wowhead.com/item=68998/rune-of-zeth ( repka s Avengers of Hyjal ) v kombinaci s http://www.wowhead.com/item=69139/necromantic-focus ( Balerock HC ) a pod.
Důležité je aby jste věděli jak chcete mága hrát, jestli jako burstera nebo konstantní dmg, takže jak říkám, je to pouze na vašem uvážení a možnostech. Já už jsem nafarmil všechny trinkety a stará kombinace která se používala ještě před otevřením FL mi vyhovuje nejvíce.

Profese:
Opět záleží na vás každá profese má své pro a proti.
Nyní mám Tailoring a Engeneering ( Z tailu ench do backu a z Eng ench do rukou, který je opravdu super hlavně u aliančních hráčů, kterým chybí hordské boostovací racialky).

Talenty:
Impact: O něm více v "Základní spelly" pod spellem Fire blast.
Pyromaniac: Zvýší váš haste o 5% pokud máte na 3 a více targetech nějakou dotku ( Living bomba, pyroblast dotka, ignite )
Cauterize: Stále jej nepoužívám, protože se healerům daří mě držet nonstop s full healt, ale určitě je použitelný v PVE. Tento talent vám zaručí "Dvojí život" poté co vaše životy dosáhnou kritického minima tak místo toho že umřete se vám Hp ressne na 30%. Ovšem aby to nebylo tak jednoduché zároveň stím dostanete dotku která vás bude spalovat dokud nezemřete ( dává za 12% vašeho maximálního života v podobě dotky ). To se ovšem dá přehealovat jelikož na vás bude pouze 6 sekund.
Combustion: Viz sekce " Combustion "
Blast wave: Viz "Základní spelly" pod Blast wave
Improved flame strike - Dobrý talent na plošnění, přidává k vašemu Blast wave talentu 50% možnost že pokud jej použijete na 2 a více targetů tak se pod nimy udělá flame strike dotka.


Spelly a rotace:

Základní spelly:
Living bomba - Základní spell, který držíte na targetu pernamentně ( Nechávejte vybouchnout, po chvilce cvičení pochytíte skill a living bombu se vám bude dařit přesně v sekundě jejího výbuchu.)
Fireball - Základní spell, který točíte furt dokola
Pyroblast - Výborný spell, který dává na target dotku
Ignite - Dotka která se na target aplikuje po každém critu výše uvedených spellů. Ignite je to co dělá mága mágem. Je možnost si Ignite nastackovat a to tak že vám v rychlé sekvenci za sebou critne více spellů ( Např 2 crity pyroblastu za sebou atd).
Combustion - To o čem celej fire mage je je Combustion. Největší bursterský spell ve hře, který když se umí použít tak vaše dps posune do výšin.
Flame orb - Vyšle daným směrem ohnivou kouli, která dává dot ( Dmg over time ) a po pár sekundách vybouchne což způsobí plošný dmg. Je dobré jej používat hned ze začátku, jelikož vám pomůže procnout vaše enchanty a trinkety.
Flame strike - Aoe spell, který na místě seslání vytvoří hořící efekt a dává mobkám na něm dmg.
Blast wave - Aoe spell, používá se na větší zkupinu nepřátel. Je dobré jej použít na procnutí Impactu ( Fire blast talent ) na rozhození dotek v okolí
Fire blast + impact - Fireblast je instantní skill, který dává single target direct dmg. Pokud máte talent ( a jako Fire magové ho musíte mít ) je šance že procne "Impact" a váš Fire Blast slouží jako rozhazovač dotek. To znamená že pokud jej použijete na target na kterém máte své dotky, tyto dotky se rozhodí po elitách v okolí. Pamatujte ovšem že living bomba se rozhodí pouze na 3 targety, zatím co u ostatních spellů tohle omezení není.
Mirror image - Vytvoří vaše klony a pakliže máte agro tak vám jej sundá. Je dobré si je nechat pokud se náhodou přihodí že zemře tank nebo utrhnete agro, tak jej použijete a boss o vás již nebude mít zájem a půjde likvidovat ostatní hráče v raidu.
Další využíti Mirror image je v burstu, kdy vám pomáhají procnout všechny vaše trinkety a enchanty.

Rotace:

Na sobě musíte mít Molten armor a Arcane brilliance to je klasika bez které se neobejdete. Draconic mind flask a Severed sagefish Head ( flask a jídlo na intellect ) je doufám také jasné.

První co uděláte je že použijete prepotku ( Volcanic potion - na intellect ), těsně před pullnutím bosse tak aby jste měli počas fightu ještě jedno použití.
Vycástíte si na target Pyroblast a dáte living bombu, použijete flame orb a mirror image. To vám zajistí že vám poprocují enchanty/ trinkety. A nyní je již na vás jakou rotaci chcete jet.
Můžete jet pouze pyroblasty dokud vám necritne a nenastackujete si ignite. Nebo můžete jet klasiku Fireballa a použít Pyroblast na instantní proc - Zvětšete si pro tréning cast bar a pyroblast použíjte těsně v momentě než se vám docástí fireball, vypálí to zároveň s fireballem i pyroblast a global cooldown vás nebude otravovat, takže můžete z vesela pokračovat v castění fireballu.
Poté co vám critnou 2 spelly za sebou ( Nejlépe Fireball a pyroblast na ráz, případně 2x pyroblast hned za sebou v 1-2 sekundovém intervalu ) použíjte combustion.
Poté co dáte combustion jedete klasickou rotaci a to Cast fireballů, udržování living bomby na targetu do vybuchnutí stím že jí hned po výbuchu obnovíte, tak aby jste zučitkovali váš haste cap a +3 tiky k living bombě.
Nezapomínejte pyroblast instant používat hned za fireballem a udržet si tak konstantní dps.
Last edited by Sieron on 07 Oct 2015, 20:50, edited 9 times in total.

argonias
Posts: 24
Joined: 23 Jul 2012, 16:12

Re: Sieron Fire mage guide

Postby argonias » 04 Nov 2013, 08:06

Code: Select all

#showtooltip Combustion /stopcasting /use Combustion
+ toto tam dodej sie

jared356
Posts: 131
Joined: 26 Jan 2012, 20:04

Re: Sieron Fire mage guide

Postby jared356 » 04 Nov 2013, 10:09

Len tak pre info ten 2x pyroblast dotka je bug :D pretoze tu na servery berie Pyro ako jeden spell a procnuty Pyro z Hotstreaku ako druhy coz nema delat ma byt stale iba 1 dotka.

Sieron
GM Helper
Posts: 846
Joined: 16 Mar 2013, 21:49

Re: Sieron Fire mage guide

Postby Sieron » 04 Nov 2013, 12:06

Len tak pre info ten 2x pyroblast dotka je bug :D pretoze tu na servery berie Pyro ako jeden spell a procnuty Pyro z Hotstreaku ako druhy coz nema delat ma byt stale iba 1 dotka.
Je v podstatě jedno jestli se dotka stackuje v 1 visualu nebo ve 2, hlavní je aby měli hráči před použítím combustionu 2x stacklý pyroblast dotku...

Cyborg
Posts: 241
Joined: 12 Oct 2009, 15:02

Re: Sieron Fire mage guide

Postby Cyborg » 04 Nov 2013, 14:42

No abych pravdu řekl osobně poslední dobou používám trinkety z Atra (hc verzi) a za revered s Avengers of hyjal a přebije to tu valionu s klidem. Haste naprosto souhlasím. Crit mám v raidu okolo 41%. Mastery no to je takové pofiderní jako nějaký bych si nechal, ale crit je crit. Rotace +- souhlas ikdyž už jsem tu viděl i haste mágy a nebo lidi s rotací Pyroblast spamu (kupodivu to taky točí ikdyž je to nejvíc dummy :D). Combustion ideálně jak si psal (cit.: "Nejlepší možnost kdy odpálit combustion je v momentu kdy máte na sobě potřebné výše zmiňované buffy a dostanete 2x crit pyroblastu za sebou ( 1 vycástěný a druhý instant )"). JInak set bonusy Firehawk dje v podstatě o statech oproti Firelordu HC. Momentálně spíš v testu u mě jestli není lepší 5% crit na pyro za 1 set bonus aspoň.
Last edited by Cyborg on 04 Nov 2013, 15:07, edited 1 time in total.

Cyborg
Posts: 241
Joined: 12 Oct 2009, 15:02

Re: Sieron Fire mage guide

Postby Cyborg » 04 Nov 2013, 14:48

Len tak pre info ten 2x pyroblast dotka je bug :D pretoze tu na servery berie Pyro ako jeden spell a procnuty Pyro z Hotstreaku ako druhy coz nema delat ma byt stale iba 1 dotka.
No zas takovej bug to není ono to tak je máš totiž Pyroblast a Pyroblast!.(jsme na 4.3.4 na pandách už je to jednotný mam pocit)

Sieron
GM Helper
Posts: 846
Joined: 16 Mar 2013, 21:49

Re: Sieron Fire mage guide

Postby Sieron » 04 Nov 2013, 16:28

No abych pravdu řekl osobně poslední dobou používám trinkety z Atra (hc verzi) a za revered s Avengers of hyjal a přebije to tu valionu s klidem. Haste naprosto souhlasím. Crit mám v raidu okolo 41%. Mastery no to je takové pofiderní jako nějaký bych si nechal, ale crit je crit. Rotace +- souhlas ikdyž už jsem tu viděl i haste mágy a nebo lidi s rotací Pyroblast spamu (kupodivu to taky točí ikdyž je to nejvíc dummy :D). Combustion ideálně jak si psal (cit.: "Nejlepší možnost kdy odpálit combustion je v momentu kdy máte na sobě potřebné výše zmiňované buffy a dostanete 2x crit pyroblastu za sebou ( 1 vycástěný a druhý instant )"). JInak set bonusy Firehawk dje v podstatě o statech oproti Firelordu HC. Momentálně spíš v testu u mě jestli není lepší 5% crit na pyro za 1 set bonus aspoň.
No mám oba HC trinkety ( atra i valinu ) a theralion se mi zdá prostě nejvíc op... Nevím jak jinak s jinou kombinací dát můj rekord v bh na burstu 224k --- Na dummy mám rekord zatím 124k burst a 65k dps na 4 mil se mi ustálilo.
Mage je dost o tom jak to vyhovuje majíteli, to je na tom nejlepší a netvrdím že moje cesta je ta nej, jenom vím že mě i dalším funguje :D.

Edit: Ještě vysvětlení k mana gemům a maně všeobecně:

[6:20:35 PM] deadfire: Mana Gem: Vždy mějte před pullem bosse udělané 3 mana gemy, používejte když budete mít pod 30% many
[6:20:57 PM] deadfire: Podle mně je lepší dávat mana gem už na 80% cca aby ti vyšel cd a mohl jsi využít co nejvíckrát za sebou :D
[6:21:58 PM] Sieron: No já to dělám tak že použiji mana gem na 30% - dá mi to s mage's armor manu na 43%
[6:22:07 PM] Sieron: potom chvilku jedu s mages armor do 60% many
[6:22:18 PM] Sieron: hodím Molten a jedu do 20% many tam zapnu evokačku s mages armor
[6:22:21 PM] Sieron: mám 90-94 % many
[6:22:24 PM] Sieron: když si to takhle rozložíš
[6:22:37 PM] Sieron: tak všechny cooldowny můžeš točit aj 30 min na zeusovi
[6:22:39 PM] Sieron: a nikdy ti nedojde mana

jared356
Posts: 131
Joined: 26 Jan 2012, 20:04

Re: Sieron Fire mage guide

Postby jared356 » 05 Nov 2013, 01:09

No zas takovej bug to není ono to tak je máš totiž Pyroblast a Pyroblast!.(jsme na 4.3.4 na pandách už je to jednotný mam pocit)[/quote] No neviem, ale kedze som na offi na 4.3.4 hral a tam fire mage nemal nikdy 2x dotku od pyra a ked sa pozries ani na ziadnom videu to neni. A netvrdil by som ze to taky zavazny bug neni ked sa ty do combustion zaratava o dotku na viac a co ty moze spravit ze ty combustion tyka o 10k viac, to by mohli rovno dat feralovi rovno Rip + ako ty hovoris Rip! warovi rend + rend ktory refreshne z mortal,afflimu unstabble a unstabble z hauntu co to refreshne :D

alicz
Posts: 240
Joined: 03 Jan 2012, 19:30

Re: Sieron Fire mage guide

Postby alicz » 05 Nov 2013, 09:12

Já bych chtěl poděkovat Sieronovi za tento obsáhlý popis, protože se to jednoduše hodí tyto informace vědět a kdybych nyní začínal mága bylo by to pro mě velmi poučné a nemusel bych všechno googlovat a popřípadě testovat jak jsem to dělal a že to zabralo nemálo času :D a ikdyž hraji převážně pvp tak umím tyto věci co zaberou poměrně značný čas v testování ocenit, takže díky.

nuber
Posts: 71
Joined: 16 Nov 2011, 08:07

Re: Sieron Fire mage guide

Postby nuber » 05 Nov 2013, 15:51

Smejem sa tvojej rotacke :D - odporucam bell + trinket z FL repky


Return to “Mage”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest