Armory

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Armory

Postby Gregory » 05 Aug 2012, 23:16

Dlouhou dobu to je, co jsme spustili Cataclysm na našem serveru. Jelikož "staré" armory systémy pro WotLK a starší datadisky nejsou s tímto rozšířením a změnami v naší databázi příliš kompatibilní (spíš vůbec), rozhodli jsme se pro vývoj vlastní armory.

Nachází se zde: http://icewow.pilsfree.net/armory/

Věci, co ještě nejsou implementované:
  • talenty
  • PvP stats záložka
  • guild achievementy
  • ..drobnosti
Tyto featury a jejich vývoj budete moci brzo sledovat na bugtrackeru ve vlastním projektu (nahoře z ice cataclysm přepněte na armory). Tam také můžete hlásit chyby, které najdete.

Note: z dobrého důvodu nebyla implementována hledací funkce pomocí LIKE statementu - jde o enormní zátěž, kterou by to mohlo na serveru vyvolat. Proto nepůjdou hledat postavy podle části jejich jmen, ale jen podle celých jmen.

Mějte na paměti, že armory prostě může obsahovat chyby nebo nedodělávky, o kterých bychom rádi byli informováni ideálně přes bugtracker a projekt pro armory vyhrazený. Děkujeme :)

Autorem kódu je hlavně Oj a trošku já, design jsem dělal já.

Váš iCe GM Team

EDIT: link ze stránek funkční

------------------

It's been a long time since Cataclysm on this server was launched. Other "older" armory systems unfortunatelly doesn't know how to work with this expansion changes and with changes in our database as well, so we decided to create our own armory.

It can be found there: http://icewow.pilsfree.net/armory/

Things, that are not yet implemented:
  • talents
  • PvP stats tab
  • guild achievements
  • ..little things
These features and theirs development progress can be watched on our bugtracker in separated armory project (just switch from ice cataclysm to armory project in left upper corner)

Note: from good reason, a search function with LIKE statement has not been implemented - it would generate relatively heavy load to server. You won't be able to search for characters by entering fragment of their names, only by full name.

Just remember, that armory can contain some bugs and not-finished things, that we would like to know about. You can inform us by creating a ticket in bugtracker to proper project (armory). Thank you :)

Armory was coded mainly by Oj and some code by me, design by me.

Yours iCe GM Team

EDIT: link on server pages has been fixed

OJaaaa
Core Developer
Posts: 1211
Joined: 08 Jan 2010, 22:20
Location: Praha
Contact:

Re: Armory

Postby OJaaaa » 31 Jul 2013, 00:42

pridano 515 novych ikonek, a tak navysen pocet na 8756.
added 515 new icons, thus icons count increased to 8756.

________________________________________________________________________________________________
je mozne, ze tam nejake ikonky stale chybi, protoze z celkoveho poctu 8973 se mi nepodarilo extrahovat vsehny. prevazne to asi nebudou ikonky pro equip, ale kdyby se nekomu z vas v budoucnu nejaka ikonka nezobrazovala, udelejte nasledujici:
  • kliknutim na dany equip slot otevrete item na wowheadu.
  • rozkliknete ikonku itemu (vlevo nahore, pod nazvem itemu), vyskoci male okenko
  • odtud zkopirujte oznaceny nazev ikonky
  • a poslete mi jej i s ID itemu a nalezite uvedeny treba PMkou zde na foru
ja potom ikonku (snad) dohledam a pridam do Armory
ahoj, v Armory zrejme chybi ikonka itemu 71229 s nazvem:
inv_cape_firelands_fireset_d_01


Return to “Důležité informace / Important information”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests