Posílení komunity

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Posílení komunity

Postby Teu » 04 Jun 2015, 10:18

Původně jsem si to chtěl ještě nějakou chvíli nechat pro sebe, resp. v povědomí GM týmu, nicméně se ke mě doneslo, že už se o tom na některých guildchatech šušká, proto to zveřejním oficiálně:

Dostal jsem žádost od vedení serveru Soulwell, zda bychom nemohli udělat vyjímku v našich zastavených převodech a přesunout aktivní populaci Soulwellu k nám, s čímž jsem po diskuzi v GM týmu souhlasil. Reálně vidím nárůst naší populace o 60 - 100 hráčů a několik členů jejich GM týmu (developeři, ingame support + RP GM), tedy za předpokladu, že se budou chtít zapojit na našeho projektu

Postavy budou ze Soulwellu převedeny tak, aby ztratily pokud možno co nejméně (bude nám poskytnut dump jejich databáze), v praxi to pak znamená, že jim bude převeden:
  • level postavy
  • achievementy (včetně těch in_progress)
  • mounti (případně celá character_spell tabulka)
  • equip (co má postava na sobě, batohy a personal banka)
  • profese (včetně skillu)
  • reputace
Jak je z výčtu patrné, nebudeme převádět nicky postav - tedy ty, které už máte u nás vytvořené, vám zůstanou zachovány - my se pokusíme udělat vstřícné gesto a trochu pročistit naší databázi od opravdu neaktivních postav (zabanované apod.)

Co se týče nějaké obavy z vaší strany, že by vás postavy ze Soulwellu mohly nějak ohrožovat, mějte na paměti, že Soulwell se stále pohybuje na patchi 4.0.6a.

Za sebe doufám, že se vše podaří k oboustranné spokojenosti, celá akce je naplánována na konec června, pokud máte tedy nějaké dotazy, vytvořte topic v sekci Otázky a Odpovědi (se smysluplným názvem) a já se pokusím odpovědět tam...

Return to “Důležité informace / Important information”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests