iCe Online vs. Twinstar a další WoW projekty...

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

iCe Online vs. Twinstar a další WoW projekty...

Postby Teu » 06 Feb 2014, 15:56

... aneb co jsme za konkurenci.

Inspirací k tomuto vyjádření byl changelog Twinstaru, kde si Pekis do iCe Online, potažmo Switch kopnul, ovšem s trochu zavádějícími informacemi.

Již několikrát jsem jak já, tak Gregory zdůrazňoval, že se vůči ostatním WoW projektům nestavíme jako ke konkurenci. Jejich populace/vývoj nás v podstatě nezajímá, nicméně vedení těchto projektů (především pak Twinstar, Anathema/Anthoria/Gamenode jsou ve svých vyjádřeních diplomatičtí, nechci jim křivdit) má stále svou hlavu a očividně to nechce pochopit. Jak to tedy je? Opravdu nechceme a z několika důvodů ani nemůžeme být konkurencí a je hlavně na vás, hráčích, kde budete chtít hrát:
  • Především jsme "educational project" - tedy projekt vzdělávací, kdy se naši developeři učí novým postupům a myšlení, které pak mohou využít při svém dalším studijním/pracovním vývoji, případně mohou využít tuto "praxi" jako referenci, pokud ji někdy budou potřebovat a já jako admin jim vždy rád pomůžu, pokud budu mít jak
  • Jako další důvod uvedu to, co psala Switch zde. S tím také souvisí to, že si neplatíme žádný profesionální (game)serverhousing, ale máme umístěn server v serverovně občanského sdružení Pilsfree, jenž mě, jako členovi, poskytlo možnost server do jejich prostor umístit, ale za podmínky, že nebude sloužit ke komerčním účelům.
To, že u nás hraje ve špičce cca 1900-2000 hráčů nás samozřejmě těší, jsme za vás rádi, nicméně nebudeme si kvůli tomu nikde honit triko a mluvit o sobě jako o nejlepším serveru v CZ. Víme, že máme své chyby, snažíme se na nich pracovat, ale jsme jen lidé, takže ne vždy se vše povede. Srovnání kvality serveru je záležitostí hráčů, ne jeho vedení.

Pekis ve výše uvedeném Twinstar changelogu píše, že si každý o nás může udělat obrázek, což sedí na někoho, kdo dříve hrál na iCe Online, nicméně sám za sebe mohu říct, že mě ten changelog celkem pobavil - třeba opravený bug #870

Code: Select all

Arcane Brilliance - Uz pridava Spellpower
Fakt, že vedení/vývojář Twinstaru sleduje naše fórum, aby zjišťoval naše opravy a mohl se pokusit je opravit také + vyjadřování Pekise/Liantha (Jeniczek - majitel Twinstaru) na našem fóru také tvoří obrázek, tentokráte ovšem o nich. Je docela dobře možné, že jejich Cataclysm realm bude kvalitní, nikdo netvrdí, že se to stát nemůže.

SWiTCH
GameMaster
Posts: 5026
Joined: 20 Sep 2009, 14:48
Contact:

Re: iCe Online vs. Twinstar a další WoW projekty...

Postby SWiTCH » 06 Feb 2014, 18:31

Ja bych jen doplnila, ze ma veta na adresu Twinu nebyla myslena jako urazka. Vsichni vime, jak to na kterych serverech dopada - po milionu let cekani na neco, byva pak vysledek rozporuplny... Nicmene je videt, ze si sami jsou vedomi svych nedostatku, jinak by se nechytali obycejne vety...


Return to “Důležité informace / Important information”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests