Reseni s pripojenim / Solutuion with connection

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
Sieron
GM Helper
Posts: 846
Joined: 16 Mar 2013, 21:49

Re: Reseni s pripojenim / Solutuion with connection

Postby Sieron » 01 Dec 2015, 08:42

dnes mal byť server off, alebo sa zase opravy posunuli?
Vypnutí serveru je naplánované na 20:00. Zapnutí by mělo proběhnout 2.12 v 7:00 s každodenní automatickou údržbou serveru.

cmoudo33
Posts: 136
Joined: 21 Feb 2012, 10:26

Re: Reseni s pripojenim / Solutuion with connection

Postby cmoudo33 » 14 Dec 2015, 14:31

server je off, čo sa deje?

Sieron
GM Helper
Posts: 846
Joined: 16 Mar 2013, 21:49

Re: Reseni s pripojenim / Solutuion with connection

Postby Sieron » 04 Feb 2016, 08:58

04.02.2016 - 9:00 Již jsem dal vědět Difovi o stavu offline serveru, který to předá Gregovi. Prosím o strpení, nejsem si jistý jestli bude Greg v tuto hodinu už vzhůru (př. doma ).
Info až se server rozběhne naleznete zde: viewtopic.php?f=49&t=6918&start=50

astromedia
Posts: 224
Joined: 27 May 2011, 13:07
Contact:

Re: Reseni s pripojenim / Solutuion with connection

Postby astromedia » 04 Feb 2016, 09:07

Rikal jsem si ze bude neco blbe uz tak pred dvema hodinama kdyz mi to tvrdilo ze blbe vyplnuju udaje, snad to neni nic vaznejsiho. Kazdopadne jsem rad ze to neni u me :), diky.

Viewless
Posts: 2
Joined: 08 Mar 2016, 12:21

Re: Reseni s pripojenim / Solutuion with connection

Postby Viewless » 17 Mar 2016, 18:26

Zdravím,
wow mi normálně doma jelo, teď jsem na jiném netu a už mám problém připojit se. Zadám acc a píše mi to "connecting" a potom "server login down". Prošla jsem celý ten návod na problém s připojením pro w7 a nic nepomohlo. Nevíte, čím to může být? Není to třeba i tím, že jak to hází disconnected během hry, tak teď že mě to už odpojilo nadobro? Nevím proč by měl být problém s netem, když mi všechno kromě wow funguje a nikde sem nic neměnila. Zkoušela jsem i twinstar realmlist a mam tam stejny problém....
Díky za pomoc

Buth
Posts: 16
Joined: 11 Jan 2016, 19:55

Re: Reseni s pripojenim / Solutuion with connection

Postby Buth » 21 Oct 2016, 13:47

Zdravím
Chcel by som sa spýtať nakolko občas v hre vybehuje latencia a preveril som spojenie na Váš server 194.108.44.7 ping ploterom (Trace) kde celá cesta je v poriadku okrem servra pred Vami v Dobřanoch u Plzne (195.39.29.18),ktorý vykazuje okolo 300ms (čo už je vela) a aj nejaké stratené pakety či to môže mať práve vplyv na zvýšenú latenciu v hre.Inak ja mám bezproblémovú optiku 200Mbit /na providera 6ms latencia/.
Vďaka za odpoveď

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Reseni s pripojenim / Solutuion with connection

Postby Gregory » 21 Oct 2016, 17:07

Zdravím,

zařízení na které odkazuješ je hraniční router pro tento segment sítě. Posledních několik dnů je přes něj tlačen trochu větší provoz kvůli selhání segmentu jiného. Během několika dnů by mělo dojít k nápravě.

Krabathor
Posts: 3
Joined: 22 Oct 2016, 15:56

Re: Reseni s pripojenim / Solutuion with connection

Postby Krabathor » 22 Oct 2016, 16:01

Ahoj, mam problem s pripojenim a zacinam byt bezradny. Letel jsem na mountu, vypl se server (na webu byl asi minutu server offline) a od te doby se nemuzu prihlasit do hry. Napise mi jen authentiaction a you have been disconected from server.

Mel jsem schovany zip, takze jsem hru uz i "preinstaloval".
Summary:

Ping ok, firewall to neni(ani win, ani antivir,obe jsem na chvili sundal, realmlisty v obou slozkach mam ok, propisuje se to i do configu, takze tam asi problem nebude a jak pisu vyse, zkousel jsem i "reinstall". Zkousel jsem i v account managment unstuck (to mi jen napise, ze "not possible") a zkousel jsem i reset hesla.

Mate nekdo tucha, co se mohlo stat ?

Krabathor
Posts: 3
Joined: 22 Oct 2016, 15:56

Re: Reseni s pripojenim / Solutuion with connection

Postby Krabathor » 22 Oct 2016, 16:03

A jen to dopisu, tak se pripojim :( nechapu

Fugy
Posts: 7
Joined: 31 Dec 2011, 10:28
Contact:

Re: Reseni s pripojenim / Solutuion with connection

Postby Fugy » 22 Oct 2016, 16:13

toz ja si sem teda taky napisu ze mi to nejde aby mi to rychle naskocilo :D


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests