Old Hillsbrad Foothills

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
Deadline
Posts: 2
Joined: 16 Jan 2016, 09:56

Old Hillsbrad Foothills

Postby Deadline » 07 Aug 2017, 19:01

Ahoj,

v dungu Old Hillsbrad Foothills se neobjevuje boss Lieutenant Drake. Bylo by možné ho tam přidat. Díky

astromedia
Posts: 224
Joined: 27 May 2011, 13:07
Contact:

Re: Old Hillsbrad Foothills

Postby astromedia » 08 Aug 2017, 11:12

Ahoj, nevim jak rychle se k tomu dostanu ale zkusim mrknout v jakem to je stavu a co by s tim slo udelat :)

EDIT: Mrknul jsem sbezne na stav a to NPC tam je, nevim tedy zda bylo od zacatku nebo az po pouziti tech sudu ale je tak nevim, vypada to docela ok, dokonce i nadava :)

astromedia
Posts: 224
Joined: 27 May 2011, 13:07
Contact:

Re: Old Hillsbrad Foothills

Postby astromedia » 08 Aug 2017, 20:58

Tak jeste jsem zkontroloval zbytek a zda se, ze se boss spawnuje skutecne po pouziti vsech sudu coz by melo byt v poradku. Pouzil/a jsi ty sudy vsechny?

Deadline
Posts: 2
Joined: 16 Jan 2016, 09:56

Re: Old Hillsbrad Foothills

Postby Deadline » 10 Aug 2017, 00:16

Tak jeste jsem zkontroloval zbytek a zda se, ze se boss spawnuje skutecne po pouziti vsech sudu coz by melo byt v poradku. Pouzil/a jsi ty sudy vsechny?
prosím lock, ano je funkční :twisted:


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest