Nelze se připojit na realm play.ice-wow.eu

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
Medovník
Posts: 4
Joined: 24 Oct 2016, 13:27

Nelze se připojit na realm play.ice-wow.eu

Postby Medovník » 24 Oct 2016, 13:41

Zdarvím,

mám problémek. Dneska jsem si nastahoval z websharu Vaše wowka. V pořádku extrahoval. Stáhnul ještě ten launcher z uložta. Launcher jsem přesunul do složky s wowkem. Dále jsem pokračoval podle návodu 1. pomoci. Smazal jsem obsah složky "Cache", dále vepsal do všech souborů realmlist.WTF "set realmlist play.ice-wow.eu" a uložil. A nakonec spustil přes Wow.exe.

Jenže problém je ten, že když zadám přihlašovací údaje do kolonek, tak se nepřihlásím. Vyběhne hláška:

"The information you have entered is not valid. Please check the spelling of the account name and password. If you need help in retrieving a lost or stolen password and account see (www.worldofwarcraft.com/loginsupport) for more information."

Což podle mě vypovídá o tom, že mě to nenasměrovalo na Váš sever, ale jinam. Přihlašovací údaje zadávám na 100% správně.

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Nelze se připojit na realm play.ice-wow.eu

Postby Onsatko » 24 Oct 2016, 15:49

Zadáváš login a ne email? Jinak bych zkusil založit ještě novej účet a zkusit se přihlásit na ten, tam budeš mít opravdu tu 100% jistotu že to zadáváš správně.

Medovník
Posts: 4
Joined: 24 Oct 2016, 13:27

Re: Nelze se připojit na realm play.ice-wow.eu

Postby Medovník » 25 Oct 2016, 17:33

Super, tak se mi to podařilo zprovoznit stáhnutím Vašeho WoW ze sdílej.cz. Ale problém pokračuje jinde. Jakmile se přihlásím na postavu, tak se hra sekne.

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Nelze se připojit na realm play.ice-wow.eu

Postby Gregory » 25 Oct 2016, 18:32

V jakým smyslu sekne? Dostaneš se do hry, ale obraz zamrzne? Zůstaneš viset na loadovací obrazovce? Dostaneš se do hry, můžeš se pohybovat, ale nic nejde dělat?

Medovník
Posts: 4
Joined: 24 Oct 2016, 13:27

Re: Nelze se připojit na realm play.ice-wow.eu

Postby Medovník » 25 Oct 2016, 20:19

Dostanu se do hry a ve chvíli kdy se začnou objevovat textury, hra zamrzne. Jsou stále slyšet zvuky v pozadí (zpívající ptáci apod.). Ale nejde provést absolutně žádnou akci, kromě hýbaní myší, ale nemůžu na nic kliknout. Jediné jak se z toho můžu dostat je CTR + ALT + DETETE a přes správce vypnout wowko.

Medovník
Posts: 4
Joined: 24 Oct 2016, 13:27

Re: Nelze se připojit na realm play.ice-wow.eu

Postby Medovník » 26 Oct 2016, 12:56

Tak to bylo pro zlost... Už jsem to plně zprovoznil. Na vině byl vadný QuestHelper.

PS: Měli byste nauploadovat nově FUNKČNÍ wowka, aby se pouze stáhlo a hrálo...

Rhon46
Posts: 83
Joined: 30 Mar 2013, 06:43

Re: Nelze se připojit na realm play.ice-wow.eu

Postby Rhon46 » 26 Oct 2016, 12:58

:D Zrovna jsem ti o tom psala....už se to tu řešilo víckrát.

darebak
Posts: 152
Joined: 12 Aug 2011, 19:29
Location: Slovakia

Re: Nelze se připojit na realm play.ice-wow.eu

Postby darebak » 27 Oct 2016, 07:02

Tak to bylo pro zlost... Už jsem to plně zprovoznil. Na vině byl vadný QuestHelper.

PS: Měli byste nauploadovat nově FUNKČNÍ wowka, aby se pouze stáhlo a hrálo...
Myslim ze za addony si kazdy zodpoveda sam. Ak tam das z inej verzie tak ti nepomoze ze mas wow exe ktore si stahuje data postupne.

Jednoducho stale ak spustenie blbne je potrebne vypnut adony a tak odskusat.

Rhon46
Posts: 83
Joined: 30 Mar 2013, 06:43

Re: Nelze se připojit na realm play.ice-wow.eu

Postby Rhon46 » 27 Oct 2016, 08:48

Ale tady se nejedná o to, že by si sám stáhl nevhodný addon. Stáhl si hru, která je na stránkách v návodu uváděna jako funkční a v ní je tento addon již nainstalovaný. Stačilo by třeba jen pod odkazy na stažení napsat poznámku o chybném addonu, když už o tom vědí. Mnohým začátečníkům to třeba pokazí chuť hru vůbec hrát.

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Nelze se připojit na realm play.ice-wow.eu

Postby Onsatko » 01 Nov 2016, 10:23

Stačilo by třeba jen pod odkazy na stažení napsat poznámku o chybném addonu.
Hotovo, díky za tip.


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Google [Bot] and 9 guests