Fangs of the Father

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Fangs of the Father

Postby plmnko » 19 Aug 2016, 23:47

Zdravicko, velmi pekne urobena prva stage lege q na daggery.

Takze chcel by som podakovat iCe teamu za ich obetovany cas na tuto q liniu, bolo to fakt like a blizzlike.

Je malo pripadov kedy citam dialogy vo wowku a tento bol jednym z nich :)

Takze Onsatko, Amy/i, Greg a vsetci ktory ste sa podielali na scripteniu ci co za magiu tam robite DIKI a urcite nie len zamna ale aj za vecsinu rogun na servery :D

Nechcem vytvarat dalsi topik k tomuto sice vrchna cast k technical supportu ma daleko ale nasiel sa taky problem/bug ze:

spell http://www.wowhead.com/spell=110211/weighted-blades nefunguje
SS- Sinister Strike
RS- Revealing Strike
skusal som na dummy dmg SS a RS so setovou daggerou http://www.wowhead.com/item=77945/fear a nesetovou daggerou http://www.wowhead.com/item=77189/blade-of-the-unmaker vyslo mi ze s nesetovou davam vecsi dmg(nesetova ma o 38,7 dps viac) so SS ako so setovkou.

Lajcke meranie:
setovka SS avg.: 13 270
nesetova SS avg.: 14 142

tych 45% vychadza na cca 5971 dmgu SS menej ked je nasadena setovka.
Stackovanie agility so setu je v pohode :)

Ak by sa na to mohol niekto pozriet bol by som rad.

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Fangs of the Father

Postby Onsatko » 20 Aug 2016, 00:51

Děkuju :) No, já si myslim, že Greg už se nemůže dočkat až se toho bude moct ujmout :D

Afron
Posts: 7
Joined: 15 May 2016, 13:10

Re: Fangs of the Father

Postby Afron » 20 Aug 2016, 12:21

Zdravim, super prace, quest plne blizzlike, chtel jsem se zeptat jestli pred vytvarenim druhe stage budete uz davat clustery do lootu v DS, aby az se questy pusti teprve netrvalo tydny farmeni :) diky!

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Fangs of the Father

Postby Onsatko » 20 Aug 2016, 12:43

No, nebude to hned, ale nemá cenu s tím čekat na dokončení celé linie. Takže bych to viděl že až se začne na druhé linii pracovat, rovnou spustíme první quest na farmení.

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Fangs of the Father

Postby Gregory » 20 Aug 2016, 15:58

Na zejtra tam bude oprava na ten zvednutej damage Sinister Strike + Revealing Strike z bonusu zbraně.

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: Fangs of the Father

Postby plmnko » 20 Aug 2016, 16:58

Super diki, ináč onsatko tie itemi sa aj tak farmia nejaký ten mesiac :D

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Fangs of the Father

Postby Onsatko » 21 Aug 2016, 01:14

O to nejde, spíš o to že teď na to prostě nemam čas. Ten budu mít až začátkem září, jak sem ti psal.

Sidney
Posts: 3
Joined: 07 Aug 2016, 14:15

Re: Fangs of the Father

Postby Sidney » 25 Aug 2016, 14:27

Čus,
trochu mi utekla zpráva, že je už je q linie puštěná, takže jsem začal až předevčírem. Avšak už mám taky splněno a jsem dalším hrdým majitelem dýk Fear a Vengeance.
Chtěl bych tedy také poděkovat za zdařilou sérii :)

No, když už tu je tento topic založený, rád bych také vypíchl pár drobností, kterých jsem si všiml.
U Q "A Hidden Message" jsem si nechal trochu poradit od rouge z gildy. Pointou je, že on si Cryptomancer's Decoder Ring nechal "nabít" asi o hodinu dříve přede mnou a druhý den, co jsem zapl hru, tak jsem už měl 12h limit vypršený a Q mi šel splnit, zatímco jemu zbývalo ještě 7h ... Zdá se, že mě se čas odečítal i když jsem byl offline, zatímco jemu pouze když byl online, ale těžko říct, hlouběji jsem problém bohužel nezkoumal. Bylo by fajn, kdyby se k tomu vyjádřilo více lidí, těžko odpozorovat u 1...

U q "To Catch a Thief", jelikož jsem nemehlo, se mi povedlo špatně skočit a nechat se odhalit při vchodu do sklepa v domě, do kterého se mám dostat. Tady se stalo za prvé to, že mě po to odhalení odportilo do jeskyně zpět k Mostraszovi a nemohl jsem se pohnout z místa. Nepomohl ani /reload, ani relog ani unstuck a další takové blbiny... Nakonec po chvíli trápení jsem logl bg a po vstupu do bgčka už bylo vše v naprostém pořádku. Je to ale nepříjemné a bylo by fajn, kdyby to někdo fixnul.
A za druhé po opětovném vloupání do sklepa už byla víc jak polovina dialogu odříkaná, takže jsem skoro o celý zážitek přišel :D Je to ale jen drobnost...

No u q "Assassinate Creed" už však po odhalení nenastává další problém, naportí to z5 ke q giverovi a v bez problému jde chodit dále

Je možné že už je to, co tu píšu, opravené, jak jsem psal hned nahoře, q linii jsem dělal už včera a předevčírem, raději jsem to sem však sepsal, tak snad se toho někdo z GM ujme a opraví to, i když já už mám hotovo a oprava se mě nijak nedotkne :)

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Fangs of the Father

Postby Onsatko » 25 Aug 2016, 15:21

Nemoh si se hýbat právě jen proto, že tě guardi chytili už během toho co si byl ve sklepě a spustila se scéna, což ani nevim jak se ti povedlo. Splnil sem to asi 12x tuhle část a nikdy se mi nepovedlo abych natáh guarda tam :D Jak se spustí scénka tak asi 2 minuty trvá než ti tu auru shodí (než máte jít ze sklepa). Se samotným portem to nijak nesouvisí, jen s tou scénkou. Dokonce je to i schválně udělaný tak, aby jakmile scénka začne, guardi přestanou být hostile. Takže si to musel trefit přesně během toho když on je červenej, ty ho naagruješ, běžíš ale dál do sklepa, tam začne scénka, ale guard už tě stejně portne.

S tim prstenem.. nevim, mně se všechny přepočetly v pohodě když sem byl offline, starej před úpravou, stejně jako novej. Nevim jestli to nějak neblbne kvůli restartu ráno. Všechny ringy po fixu by ale měly jet normálně během offline času.

Sidney
Posts: 3
Joined: 07 Aug 2016, 14:15

Re: Fangs of the Father

Postby Sidney » 25 Aug 2016, 15:44

No :D Já jsem práve skočil ze shora rovnou na schody do sklepa, ten týpek co okolo těch schodů dole chodí, toho jsem natáhl a popošel jsem ještě o pár schůdků níž, což spustilo asi ten dialog :D docela blbá shoda náhod, ale neřekl bych, že ta nehybnost trvala jen 2 minuty, spíš nechtěla spadnout právě proto, že jsem byl daleko a dialog se "pauznul" ... když jsem pak vyskočil z bg a šel to znova, tak už když jsem měl dům na dohled tak jsem slyšel nějaký kecání... takže bych čekal asi hodně dlouho, než bych se mohl pohnout :)
Nazval bych to blbou souhrou náhod, každopádně díky za odpověd ...


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 2 guests