Fangs of the Father

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
Sweeto
Posts: 108
Joined: 20 Jul 2015, 18:57

Re: Fangs of the Father

Postby Sweeto » 10 Sep 2016, 22:59

Prvně netuším, či edit funguje jakože se zobrazí jako nepřečtené, proto nový post.
Bude směřovaný spíš na Gregoryho, jestli by bylo možné prověřit, zda-li se opravdu bonus 45% dmg done k SS A RS opravdu vztahuje pouze k těmto dvěma spellům a ne nahodou ke všem abilitám rogue?

Testované na Hemu na dummy lvl 85
- s daggerou uvedenou v 1. postu zakladatelem ilvl 403 (ta z madness) hemo za +- 20k
- s daggerou za Q uvedenou v 1. ostu zakladatelem ilvl 397 (doufam, ze sem to trefil) hemo +- 30k což je 50% narust dmg spellu

Tak jenom kdyby náhodou měl chvilku, klidně i někdo jiný (Ano Amaunet) se na to může podívat.
Předem díky za prověření.

Harekrshna
Posts: 55
Joined: 19 Jun 2015, 20:44
Location: PRG / Domažlice

Re: Fangs of the Father

Postby Harekrshna » 11 Sep 2016, 23:18

Zdravím, rád bych dostal nějaké vyjádření ohledně qstu Assassinate Creed. Prolezl jsem až k finální elitě, což šlo v pohodě. Hlavně at mi tady žádný frajírek netvrdí, že jí dal úplně sám, protože to je nesmysl.
Dostávám každou ranou za 32k dmg, občas za 60k a při posledním asi 30. pokusu o zdolání, ještě o dost víc (120k hp a za sekundu jsem měl asi 8k hp). Mám skoro full cata pvp eq il 403, používám recuperate, veškeré obranné spelly a čekám si na cd blindu, abych mohl použít first aid a refreshnout recuperate. Stunuju co to jde, burstím co to jde, pořád běhám, ale elita je prostě pro 1 hráče nesmrtelná. Bavil jsem se dokonce s jinými rogunami, které to šly ještě s druhým rugunou a všechny mi potvrdily, že i ve 2 lidech měly problém tu elitu zabít.
V tom q je někde chyba, je možné, že jste to udělali až moc hardcore nebo je to prostě buglé?

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Fangs of the Father

Postby Onsatko » 11 Sep 2016, 23:29

Prosím všechny ty rougy na který sem koukal jak to solovali ať tu hodí komentář o tom "jak to nejde solnout" :D Díky.

Harekrshna
Posts: 55
Joined: 19 Jun 2015, 20:44
Location: PRG / Domažlice

Re: Fangs of the Father

Postby Harekrshna » 11 Sep 2016, 23:37

Pokud jsi viděl nějakou rogunu to solovoat, spíše bych čekal, že sem napíše jak to jde solnout, takže tvému komentáři moc nerozumím. Nicméně bych byl rád, kdybys mi vysvětlil jak to ty danné roguny mohly solnout s obdrženým dmg, který jsem uvedl ;) Pokud věříš, že ti hp dorovná recuperate s návratností 5000hp za x sekund, zatímco ti každých x sekund na hlavu létá dmg za 30k a víc, tak ti s čistým svědomím můžu říct, že ne.

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Fangs of the Father

Postby Onsatko » 11 Sep 2016, 23:40

Věřim, jelikož sem to tam přidával, testoval, a sledoval x hráčů co už si touhle dobou spokojeně harví další fázi chainu :) A nemyslim že by ti někdo měl psát jak na to.. chceš legendární daggery, měl by ses posnažit.

Harekrshna
Posts: 55
Joined: 19 Jun 2015, 20:44
Location: PRG / Domažlice

Re: Fangs of the Father

Postby Harekrshna » 11 Sep 2016, 23:48

Vzhledem k tomu, že po své zkušenosti a ani po zkušenosti mnou dotázaných rogun, nevěřím tomu, že by to nějaká roguna mohla víc než jen zkoušet solovat, tak by bylo fajn, říct jak to dokázala, protože i přesto, že věříš, s recuperate a first aidem se to splnit nedá. Nikde neříkám, že by mi někdo měl něco psát, ale mohl, protože mě to zajímá. Stejně tak jsem nikde nenapsal, že chci legendární daggery, já mám zájem splnit tenhle q, který není na legendární daggery, ale na epické daggery. :)

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Fangs of the Father

Postby Amaunet » 11 Sep 2016, 23:50

V top popise jak jsi to daval vidim jednu zasadni trhlinu, ale solnout to fakt jde (: GL, jak pise Onsatko staci se trochu posnazit. (:

Flame
Posts: 7
Joined: 05 Nov 2013, 18:48

Re: Fangs of the Father

Postby Flame » 11 Sep 2016, 23:56

Chtěl jsem k tomu napsat něco víc, ale bude to stačít jednoduše. Je to easy.. tedy.. ÍZY :) Teď když cone dává jak má a navíc jde i kickovat tak se to da dát v pohodě s přehledem

Harekrshna
Posts: 55
Joined: 19 Jun 2015, 20:44
Location: PRG / Domažlice

Re: Fangs of the Father

Postby Harekrshna » 12 Sep 2016, 07:32

Amaunet: Já to dělal vážně alespon 30x a nedostal jsem se pod 1 000k hp, předtím chytil enrage. Držím ho ve stunech, blinduju, gouguju co to jde, shivuju, abych shodil enrage. Snažím se a mam taktiku naučenou, jako uprchlík na hranicích s Německem. Pokud je skutečně tak enormní rozdíl mezi pvp a pve eq, že by to třeba mohlo být tím, těžko říct.

Flame: Jestli je to ÍZY a ještě k tomu dokonce v poodě s přehledem, tak jsem asi buglej já a pár dalších rogun. Jinak si to nedovedu vysvětlit. :-/ Kdybych tam měl k sobě ještě mága (mašiny na dmg), i tak bych byl rád, že bych celej ten proces přežil.
Last edited by Harekrshna on 12 Sep 2016, 08:05, edited 1 time in total.

Harekrshna
Posts: 55
Joined: 19 Jun 2015, 20:44
Location: PRG / Domažlice

Re: Fangs of the Father

Postby Harekrshna » 12 Sep 2016, 07:57

Xk a dalších 73k v jedné sekundě :D Nedatelné! Čas 7:54 dnes, klidně se podívejte do logu, že nelžu. Do milionu je jak někdo říká možná "ÍZY", ale potom skoro IK.
Last edited by Harekrshna on 12 Sep 2016, 08:12, edited 1 time in total.


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 5 guests