Fangs of the Father

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
Sweeto
Posts: 108
Joined: 20 Jul 2015, 18:57

Re: Fangs of the Father

Postby Sweeto » 12 Sep 2016, 08:07

Pokdu si to byl už tolikrát a pořád zarytě věříš, že to je bugnuté, tak udělej podrobný report abilit, co dostáváš jako dmg - najdeš tu post, kde mam pochybnosti o dmg a funkčnosti abilit, načež mi bylo odpovězeno.
Btw, já to nesolnul, opravdu v 333ilvl equ to nešelo, ve dvou yzi AF... Takže pokud máš ty jak píšeš 403 pvp eq, tak udělej podrobný report. Internet používat umíš, dokonce tu je stránka, dle keré byly abilit mobky dělané.
Takže hodně zdaru, aj tak jsou dugnuté, takže NP.

P.S. nebo nestoj v plošce a breathu :(

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: Fangs of the Father

Postby plmnko » 12 Sep 2016, 08:52

Kamo je to uplne easy fight nechcem sa chvalit ale dal som to a prvy krat :D Tieto q nesu robene jak tie world kde prides stlacis par krat SS a ukoncis to evisom, tuna musis vyuzit veskery arzenal tej roguny (ale ak ju hra niekto len preto ze otvorili q liniiu)... Btw mensi tip u roguny existuje glyph ze ked dal blind tak to zrusi vsetky debuffy na mobke a ma ho na 1 min taze ked si to pekne pripravis tak blind hodis po CDckach a na low hp s full recuperate pockas minutku a ides zas a mobka je na 100% dole este neratam kidney na 7s gouge alebo kick taze asi tak :)

Este taky mensi dotaz ta elitka by po 4 min mala dostat enrage = wipe :)

Harekrshna
Posts: 55
Joined: 19 Jun 2015, 20:44
Location: PRG / Domažlice

Re: Fangs of the Father

Postby Harekrshna » 12 Sep 2016, 09:17

ale ak ju hra niekto len preto ze otvorili q liniiu...
- rogunu hraju už X let a troufnu si tvrdit, že to za ní umím, podle předchozích příspěvků můžeš vidět, že jsem celý arsenal použil
Btw mensi tip u roguny existuje glyph ze ked dal blind tak to zrusi vsetky debuffy na mobke a ma ho na 1 min taze ked si to pekne pripravis tak blind hodis po CDckach a na low hp s full recuperate pockas minutku a ides zas a mobka je na 100% dole este neratam kidney na 7s gouge alebo kick taze asi tak
- ten glyph mám a používám blind po CD a všechny další spelly, které jsi napsal, ale i ty, které jsi nezmínil, ale to jsem už všechno psal v předešlých příspěvcích
Este taky mensi dotaz ta elitka by po 4 min mala dostat enrage = wipe
- takže ho musím složit do 4 minut, jinak jsem mrtvola. Nooo dát do 4 minut 2 miliony dmg a ještě se pokusit u toho neumřít :D :D :D to nezní tak uplně reálně.

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Fangs of the Father

Postby Onsatko » 12 Sep 2016, 10:29

Nedatelně? Sory ale když si to rozpočítáš, vychází to na 8.3k dps.. i kdybys měl 50% prostoje kdy nemůžeš valit absolutně žádnej dmg, je to 16.6k dps. Přijde ti to tak moc? Mně ani ne.

edit: dneska si tam pošlu svýho super tajnýho osobního testera, pro sichr

Harekrshna
Posts: 55
Joined: 19 Jun 2015, 20:44
Location: PRG / Domažlice

Re: Fangs of the Father

Postby Harekrshna » 12 Sep 2016, 10:37

Teoreticky je to rozpočítatelné, ale teorie ve wow nikdy neplatila :D Dokonce jsem se dozvěděl, že rogun s full DS eq to dával 3 hodiny. Ty prostoje tam jsou, kvůli návratnosti recuperate (minutový blind, pro obvazy a recuperate).

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Fangs of the Father

Postby Onsatko » 12 Sep 2016, 10:39

Však se ze 4 minut počítá s prostojema 2 minuty - a pořád by ti stačilo naprosto směšnejch 16k dps. Vidíš, já tam viděl asi tak 365 rouga co to teda dával taky asi 2-3 hodiny, ale nakonec to dal :) A pár takovejch co s tim byli raz dva hotový (viz prakticky celá první vlna kvůli který sem hotfixoval questy).

A pleteš se, teorie platila vždy. Jediný co se liší je schopnost tu teorii převést do praxe :)

Dám vědět až to testnem dneska.

Harekrshna
Posts: 55
Joined: 19 Jun 2015, 20:44
Location: PRG / Domažlice

Re: Fangs of the Father

Postby Harekrshna » 12 Sep 2016, 10:46

Ne, teorie ve wow nikdy neplatila a nikdy platit nebude. To ti potvrdí kdokoliv, kdo wow nějakou dobu hraje nebo hrál. Teoreticky taky můžeš zabít jakéhokoliv bosse sám, když před ním budeš utíkat a healovat se, ale prakticky, ti to nikdy nevyjde. A to je přesně to, co tady ty píšeš. Vzhledem k tomu, že já v lepším eq než je 365 il uberu elitě za 4 minuty cca 900 000HP, tak nikoliv. Nestačí ti 16k dps, at už směšných nebo vážných.

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Fangs of the Father

Postby Onsatko » 12 Sep 2016, 10:50

Sorry, betu sem nestih, takže mi to bude muset potvrdit někdo kdo jo. Pokud jí za 4 minuty sebereš 900k hp tak bych chybu hledal jinde. A ne, teoreticky (bez bugování) nemůžeš (raid) bosse zabít sám hned z několika důvodů. Pokud ale řeknu že se za ideálních podmínek dá s danou postavou vzhledem k equipu točit někde určitý dps, bude se to lišit jen podle toho, kdo má tu postavu v rukách. Navíc, tohle je naprosto jednoduchej výpočet - i když se budeš půlku času dloubat v nose, blindovat na celou minutu, gougovat a nevim co ještě tu druhou minutu, pořád ti stačí 16k.

Ale však uvidíme hned po tom testu jestli je to datelný nebo ne.

Harekrshna
Posts: 55
Joined: 19 Jun 2015, 20:44
Location: PRG / Domažlice

Re: Fangs of the Father

Postby Harekrshna » 12 Sep 2016, 11:07

Hraju wow nepravidělně už víc než 10 let a z nějakých wow výpočtů, at složitých nebo jednoduchých jsem už vyrostl, každopádně hádat se nebudu. Klidně se lognu před elitu a ukážu ti jakým způsobem ho dávám, abys viděl, že je to prostě nereálný :D Ani většina ostatních rogun, co mi přiznaly, to nedaly samy.

plmnko
Posts: 405
Joined: 02 May 2012, 15:44

Re: Fangs of the Father

Postby plmnko » 12 Sep 2016, 11:30

Sak keď už máš len ilvl 390+ tak len na burst jej dáš dole cca 1m a ten zvyšný doklepes cez ccka

/e kľudne môžem ukázať že to ide dať sólo ;)


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests