Nefungující reforge - celý server

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
Lothig
Posts: 1
Joined: 08 Aug 2016, 19:40

Nefungující reforge - celý server

Postby Lothig » 08 Aug 2016, 19:44

Dobrý den,
jelikož bugzilla nefunguje píšu alespoň sem. Dnes, když jsem se přihlásil, jsem zjistil, že prakticky všem lidem...a nejspíše celému serveru...nefungují reforge. Pokud člověk dá k reforge masterovi item, dá např. Haste -> crit a potvrdí....statistiky se nezmění. Horší je že to nefunguje ani pro hit či expertise, takže hodně lidí je momentálně dost nepoužitelných...prosím o nápravu co nejdříve.

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Nefungující reforge - celý server

Postby Gregory » 08 Aug 2016, 20:41

Zdravím,

jaktože nefunguje Bugzilla? Však vidim, žes tam přidal příspěvek, nicméně nicneříkající - report typu "některé itemy nejdou reforgovat" a "některé statistiky se nezapočítávají správně" je nicneříkající. Chce to vědět, jaké "některé" itemy jdou a jaké "některé" itemy nejdou, stejně jako které statistiky máš na mysli. Ticket tam zavírám, založ nový se všemi potřebnými náležitostmi.

Osobní test jsem provedl u sebe na lokálním serveru (kopie prostředí iCe) a itemy mi reforgovat šly všechny. Proto to chce specifikovat.

Sweeto
Posts: 108
Joined: 20 Jul 2015, 18:57

Re: Nefungující reforge - celý server

Postby Sweeto » 08 Aug 2016, 21:02

Reforgovat nejdou jenom itemy, co nemají durability - ring, neck, relic?.. Ostatní itemy jdou normálně reforgovat a změna se projeví i ve statistikách, u mága teda. Nevím, jak ostatní classy.
O problému byl již včera Amaunet informovaný.

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Nefungující reforge - celý server

Postby Gregory » 08 Aug 2016, 21:13

Dobře, díky, to hned zní jinak. Opraveno, na zítřek nahozeno.

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Nefungující reforge - celý server

Postby Amaunet » 08 Aug 2016, 22:12

Jn kdyz jsem se to snazil opravit, tak jsem si ten reforge i sel vyzkouset a fungoval, ale tohle me fakt nenapadlo, ze to itemy co nemaji durabilitu bude brat take jako ty co ji maji nula. Spise mi ani nedoslo, ze vubec jsou itemy co tu durabilitu nemaji.

P.S. Diky Gregu pokud jsi to doladil za me, ja uz to dneska nestihal.


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest