Převod postavy ze Soulwellu

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
mnm
Posts: 116
Joined: 13 Aug 2013, 08:16

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby mnm » 05 May 2016, 16:01

no wipe je asi nejrozumnejsi
ale asi to nastve lidi co odeme koupil gemy po 25k :D
tak jako tak je to chybka na kterou se melo prijit pri priprave prevodu
sice ice je taky fun server ale zas by se melo pohlidat co vsecko se prevadi (warlockej kun u huntera asi taky neni moc standardni)

Morzan
Posts: 384
Joined: 26 Nov 2013, 17:15

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Morzan » 05 May 2016, 16:10

Ten kůň se myslím dá získat někde v eventu i u nás :)
Tak kdyby se dal nějakej dárek v podobě pár gemů nikdo by se nezlobil :D

mnm
Posts: 116
Joined: 13 Aug 2013, 08:16

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby mnm » 05 May 2016, 16:13

zlobili by se noliferi kteri farmi DS se 4 altama kazdej tejden, pro ne deathwing a gem z nej neco co je odlisi od zbytku serveru
ty gemy by byly exkluzivita pro nejlepsi, protoze by jich bylo malo

ale na kdyby se nehraje:D
rozdat gemy vsem ostatnim jako kompenzaci je naprosta blbost. vetsi blbost nez nedelat nic

paladinko
Posts: 1
Joined: 01 May 2016, 20:56

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby paladinko » 05 May 2016, 21:07

Zdravim chci se zeptat jsem hrac ze Soulwellu a mel jsem tam vice acc s vice postavami ... zjistil jsem ze se daj prevest postavy sem. po shlednuti seznamu postav co jdou prevest jsem tam nenasel ani jedinou... Psal jsem Gregorymu a ten mi odpovedel ze hraci ze soulwellu se pokousi sehnat starsi vetzi databaze kde bude vice postav nwm cim to je ze tam nejsem napsany snad jen tim ze jsem se neprihlasil na soulwell pred koncem serveru asi 3 mesice pred tim nez zkoncil :) zajimalo by me zda se to nejak vyresi a nebo sem proste stratil postavy tim ze jsem se neprihlasil 3 mesice na acc .. bylo psano ze se nahralo prez 12k postav ale ani jedna z mejch 5 tam nejni vypsana :-/ Napr. jmeno me postavy je Barenz nebo Herakon

Zorami
Posts: 2
Joined: 29 Jun 2013, 10:18

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Zorami » 06 May 2016, 16:12

nwm cim to je ze tam nejsem napsany snad jen tim ze jsem se neprihlasil na soulwell pred koncem serveru asi 3 mesice pred tim nez skoncil :) zajimalo by me zda se to nejak vyresi
stejny problem :/ ...kdyby se nahodou nekdo dostal k nejakemu info, dejte prosim vedet kdyby se to nejako posunulo :)

mrco
Posts: 15
Joined: 02 Oct 2014, 11:46

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby mrco » 10 May 2016, 08:51

povedalo sa myslim ze sa prevedu acc s postavami ktore logli asi 3 mesiace co sa ohlasil prevod....aj tak som to logol este asi mesiac pred tym ako to vypli a aj tak tam nemam locka a druida...uvidime ako dopadne par odvazlivcov co pisali vedeniu SW o komplet DB :D

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Teu » 10 May 2016, 09:43

DeeCee to na fóru SWL napsala přesně tak, jak to je:
Výběr postav pro převod se udělal schválně z období PŘED oznámením převodu právě proto, aby se převedli postavy jejichž "majitelé" mají aktuální zájem o hraní. Kdo přiběhl a začal prologovávat postavy po oznámení jen proto, aby se mu postava převedla a mohl na ni padat prach na jiném serveru, ten prostě nepochodil. Jedinou výjimkou jsou postavy z účtů založených v době po oznámení.

mnm
Posts: 116
Joined: 13 Aug 2013, 08:16

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby mnm » 11 May 2016, 15:03

tim ste ale zarizli lidi, kteri v tej dobe hrali na ice a radi by meli svoje stary postavy
me na soulwell prevedla postava ze spojky a na soulwellu sem pak nehral kdyz sem slysel ze se maji servery spojit tak sem samozrejmne zajasal a postavu prolognul protoze vzpominky

chapu ze se takle chovaji lidi ze soulwellu, kteri to nastavili jako skodolibou pokutu lidem co odesli a nehrali u nich
ale jestli s tim souhlasi i lidi z ice ze je to korektni pristup tak to moc nechapu

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Teu » 11 May 2016, 18:23

Tou citací DeeCee jsem neřekl, že s tím souhlasím, jen jsem chtěl upozornit na to, jak byla nastaveny pravidla převodu... Jak nakonec Delx ten dump dělal nikdo z nás neví a můžeme pracovat jen s daty, která jsme obdrželi... Já osobně jsem předpokládal, že když se vytvoření dumpu zdrželo o několik měsíců, tak se daná query upraví...

mnm
Posts: 116
Joined: 13 Aug 2013, 08:16

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby mnm » 11 May 2016, 21:24

to se omlouvam, vyznelo to tak


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot], Google [Bot] and 9 guests