Převod postavy ze Soulwellu

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
Micbjukenen
Posts: 347
Joined: 30 Oct 2013, 00:58

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Micbjukenen » 02 May 2016, 18:06

zaujimavy BUG stymi epic gemamy soulwelaci ich maju zaradom nemalo tam byt nahodou 4.0.1? a scarab lorda mounta len tak super ze ssom sa ja stym babral 2 mesiace

Understandin
Posts: 8
Joined: 04 Jul 2015, 08:50

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Understandin » 04 May 2016, 15:59

Ahoj,
stalo se to víc lidem, připíšu si tvůj nick na seznam a převedu to pak dodatečně individuálně. Pak ti buď přijde chybějící výbava mailem, nebo to dořešíme nějak jinak. (název účtu jsem projistotu z příspěvku smazal)

ad emaily - tohle bych nerad jen tak uveřejňoval. Pokud si skutečně nemůžeš za boha vzpomenout na heslo, napiš mi PM a vyřešíme to nějak taky individuálně

jak se dostanu na seznam, stačři vypsanej ticket ve hře? :)

Elizcz
Posts: 2
Joined: 04 May 2016, 16:16

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Elizcz » 04 May 2016, 16:23

Vcera jsem si prevedla postavu Angelikacz a dnes kdyz jsem se logla na ucet tak jsem ji tam nemela a kdyz jsem zkousela znovu vytvorit a prevest tak to uz neslo

Elendril
Posts: 1
Joined: 01 May 2016, 22:24

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Elendril » 04 May 2016, 16:39

Z těch pěti převodů, co mají mé postavy už za sebou, byl tento, pokud opomenu čas :), tím nejpropracovanějším a nejkomplexnějším. Takže good job a díky za to.

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Gregory » 04 May 2016, 18:04

jak se dostanu na seznam, stačři vypsanej ticket ve hře? :)
Nene, napiš mi PMku tady na fóru se seznamem postav, kde něco chybí.
Vcera jsem si prevedla postavu Angelikacz a dnes kdyz jsem se logla na ucet tak jsem ji tam nemela a kdyz jsem zkousela znovu vytvorit a prevest tak to uz neslo
Technicky neexistuje možnost, jak by se ti mohla sama od sebe smazat postava, pokud jsi ji vytvořila standardním způsobem (jakože jo). Musel ji někdo řízeně smazat (ať ve hře na účtu nebo v DB, což pochybuju). Můžu ti ale povolit znovu přesun, pokud ta postava je skutečně fuč. Napiš mi PMkou nick postavy, kterou bys ráda převedla.
Z těch pěti převodů, co mají mé postavy už za sebou, byl tento, pokud opomenu čas :), tím nejpropracovanějším a nejkomplexnějším. Takže good job a díky za to.
Ovšem má ještě mouchy, ale ta kompatibilita emulátorů (tedy Soulwell, který jel primárně z TrinityCore aktuálního upstreamu, a našeho, který jede už 5 let svou vlastní vývojovou větev) není nijak velká, proto bylo nutné přistoupit na jistou alternativu řešení. Nicméně na více než 1000 převedených postav (momentálně) mám napsáno cca 50, co má nějaký problém ve formě zmizelých věcí. Popravdě... čekal jsem to horší. Nicméně tyhle naháče vyřeším dodatečně, takže postavy o itemy nepřijdou.

Zdenny7
Posts: 8
Joined: 15 Apr 2016, 09:02

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Zdenny7 » 05 May 2016, 08:31

Epic gemy se nebudou řešit? My si je musíme pracně farmit v DS a převedené postavy je hromadně prodávají v AH. Jsou tam nicky co mají až 40 epic gemu.

blackbox
Posts: 45
Joined: 05 Jul 2015, 13:09

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby blackbox » 05 May 2016, 10:02

diky za rychlou a dobrou praci :) uz jsem prevedl nekolik postav a zatim bez problemu abych pravdu rekl podezreni jsem parkrat mel ale uz si nepamatuji puvodni stav :D proto si main charaker nechavam na konec kdyby se jeste objevila nejaka opravitelna chyba ...
a scarab lorda mounta len tak super ze ssom sa ja stym babral 2 mesiace
u nas se dal koupit asi za cca 500,- CZK pro nekoho je to i vic jak 5 hodin tvrde prace pro brigadniky i o dost vic :)
Epic gemy se nebudou řešit? My si je musíme pracně farmit v DS a převedené postavy je hromadně prodávají v AH. Jsou tam nicky co mají až 40 epic gemu.
tohle je sice problem ale jedina spravedliva cesta po tolika dnech je udelat rollback vsem nebo smazat plosne vsechny epic gemy ... sice jen hadam ale predpokladam ze uz tu probehlo plno transakci a ze se tato cinnost neloguje takze by trpeli i ostatni kteri s tim nemaji nic spolecneho....
z meho pohledu co se stalo stalo se a je to svym zpusobem i drobne plus preci jen kdyby tu byla vetsi aktivni populace tak tech epicu by bylo i bez teto "injekce" mnohem vice prirozenou cestou ....
krasnej vtip ke ctvrtecnimu poledni.
Ekonomika serveru je v riti a timhle pujde jeste hloubs... Co tak vsem 85 charum co jsou na serveru (krom prevedenym z SW) pridat nekolik desitek epic gemu aby to bylo fer?
to teda vtip uzasny ==> max par stovek gemu v obehu navic snizi startovni cenu ale kdyz se rozdaji tisice gemu tak to udrzi ekonomiku v pohybu ? mimochodem ekonomika serveru je zavisla hlavne na populaci cim mene lidi tim vice bude upadat ....osobne me to vubec nezere a budu jen rad ze v pripade potreby si koupim gemy casem za rozumnou cenu a ne za 170k nebo kolik jsem tam videl ...
dalsi plus bych videl i v tom ze pri nizsi populaci se hure hleda dobra parta a cokoliv co pomuze se hodi k budoucimu progresu coz se da uplatnit i na dostatek gemu v obehu.... jen tak dal kopejme tu do sebe navzjajem at ten server pojde co nejdrive ...
Last edited by blackbox on 05 May 2016, 15:51, edited 1 time in total.

romulusx
Posts: 2
Joined: 03 Mar 2016, 23:34

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby romulusx » 05 May 2016, 12:12

bude nějaká možnost dodaní do dumpu postavy co se tam nedostaly když to tak vemu mam porad postavu na sunwellu ale v převodu se neukaže poradite mi jakým postupem bych mel postupovat nebo jestli jsem diky tomu o postavu přisel ?

Cukříček
Posts: 46
Joined: 15 Sep 2015, 11:29

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Cukříček » 05 May 2016, 12:40

z meho pohledu co se stalo stalo se a je to svym zpusobem i drobne plus..
krasnej vtip ke ctvrtecnimu poledni.

Ekonomika serveru je v riti a timhle pujde jeste hloubs... Co tak vsem 85 charum co jsou na serveru (krom prevedenym z SW) pridat nekolik desitek epic gemu aby to bylo fer?

Micbjukenen
Posts: 347
Joined: 30 Oct 2013, 00:58

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Micbjukenen » 05 May 2016, 15:56

by som bol za wipe tych gemov vsetkych nech zacneme od nuly....(4.0.6 content nemaju co sa ohanat s epic gemamy nech uz to ma na ekonomiku akykolvek dopad kladny tazko)
"u nas se dal koupit asi za cca 500,- CZK pro nekoho je to i vic jak 5 hodin tvrde prace pro brigadniky i o dost vic" - j pekne vidno aspon ked sem dojdu na normalny server blby donate...ked do toho niekto investuje cas a niekto poprosi mamku o vreckove..
Last edited by Micbjukenen on 05 May 2016, 16:05, edited 1 time in total.


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests