Převod postavy ze Soulwellu

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
EliskaMM
Posts: 2
Joined: 29 Jan 2016, 20:13

Převod postavy ze Soulwellu

Postby EliskaMM » 01 May 2016, 15:51

Zdravím,

nejprve bych chtěla poděkovat, že jste se do toho pustili :)

Teď k problému:

Převod postav se povedl ale u jedné postavy konkrétně: Carrynda - warlock, gnome - účet ..... <smazáno by Gregory> - mi chybí skoro celý inventář - mám jen základní batoh a víc nic. V bance taky nic nemám - jen to co jsem si tam dala, teď po převodu z batohu, protože v emailu mi přišla zpráva od podpory že něco nešlo převést a pár itemů.. Takže už to mi naznačilo, že je někde chyba..

a u Další postavy mi chybí HS..

Díky za jakoukoliv odezvu

mnm
Posts: 116
Joined: 13 Aug 2013, 08:16

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby mnm » 01 May 2016, 16:05

a neslo by udelate nejakou snadnou aplikaci ktera by rekla s jakym emailem je ucet ze soulwellu svazanej??:D
pred rokem kdyz gamenode koncil sem heslo jeste odhad a lognul sem tam ale dneska uz si nevzpomenu, tak ze bych pohledal na tom mailu registracni email (doufam ze ho posilali:D)

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Gregory » 01 May 2016, 19:28

Ahoj,
stalo se to víc lidem, připíšu si tvůj nick na seznam a převedu to pak dodatečně individuálně. Pak ti buď přijde chybějící výbava mailem, nebo to dořešíme nějak jinak. (název účtu jsem projistotu z příspěvku smazal)

ad emaily - tohle bych nerad jen tak uveřejňoval. Pokud si skutečně nemůžeš za boha vzpomenout na heslo, napiš mi PM a vyřešíme to nějak taky individuálně

mnm
Posts: 116
Joined: 13 Aug 2013, 08:16

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby mnm » 01 May 2016, 20:41

to zas tak nebezpecna informace neni ne?

udelat to jako to je vsude
jedna kolonka na nazev uctu a vrati to email treba ve forme: prvnipismeno******@server
to by me stacilo snad a dela se to tak myslim bezne

EliskaMM
Posts: 2
Joined: 29 Jan 2016, 20:13

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby EliskaMM » 01 May 2016, 20:44

Ok, díky :)

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Gregory » 01 May 2016, 20:51

Tak to by asi šlo, no. Zkusim něco zbastlit.

Sweeto
Posts: 108
Joined: 20 Jul 2015, 18:57

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Sweeto » 01 May 2016, 21:46

Rychlý dotaz -nevím, čito někde bylo už psané.

Nick charu - toho co vytvořím na lvl 1, se musí shodovat s tím, co jsem měl na soulwellu a nebo si můžu dát jakýkoliv nick a to jmeno toho charu od NPC je čisto informativní a mně zůstane nick, jaký jsem si dal na lvl 1 char?

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Gregory » 01 May 2016, 21:48

Přesně tak - Postava co zakládáš tady může mít nick jinej, a ten ti i zůstane. Na tuhle postavu se ti pak nakopíruje obsah postavy cos měl na Soulwellu. Proto se při převodu zadává i nick SW postavy.

Sweeto
Posts: 108
Joined: 20 Jul 2015, 18:57

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Sweeto » 01 May 2016, 21:51

Přesně tak - Postava co zakládáš tady může mít nick jinej, a ten ti i zůstane. Na tuhle postavu se ti pak nakopíruje obsah postavy cos měl na Soulwellu. Proto se při převodu zadává i nick SW postavy.
Vřele díky :)

Ewix
Posts: 5
Joined: 01 May 2016, 20:05

Re: Převod postavy ze Soulwellu

Postby Ewix » 01 May 2016, 22:36

Na zadávání původního jména, pohlaví, obliceje, vlasů, vousů, uší atd dejte pozor, tyto věci se nepřevádí !!! (jak jsem sám bohužel zjistil)
Glamdrink


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests