Slabé dmg u huntra

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
Assasinuchiha
Posts: 46
Joined: 28 Nov 2013, 18:31

Slabé dmg u huntra

Postby Assasinuchiha » 12 Mar 2016, 11:24

Dnes jsem zkoušel dmg na 4.8K resil Dpriestovi, mám cata zbraně, a nějaké další věci, ale to dmg co dává hunter na ice to je k smíchu. průměrný hit chimera shotem 11.8K a to bez defek, dále průměrný crit aimed shotem necelých 15K (screeny mohu doložit). To dmg je neskutečně slabý na jiných serverech a přijde mi čím vyšší tu je season tím dávám celkově menší dmg, ne jen u huntra i u roguny, ale tam se to dá ještě přežít, tady je to fakt katastrofa.... Aimed by měl dávat aspoň 25K a non crit chimery 17K, např na moltenu jsme v thugu schopný zabít full cata resto shamana behem prvních 2 cc pokud nemá defky, tady jsme rádi když mu dáme 70% down.... Prozatím to porovnání není úplně stejný protože nemáme full cata, ale rozhodně je to dmg více než prasecky malý. Pokud se budete chtít dohodnout na nějakých přepočtech a měřeních dmg z jiných cata serverů budu rád, děkuji

Sweetůvtáta
Posts: 41
Joined: 05 Mar 2016, 20:54

Re: Slabé dmg u huntra

Postby Sweetůvtáta » 12 Mar 2016, 12:03

Buď rád, že že to neodpojuje z BG ;)

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: Slabé dmg u huntra

Postby medivho » 12 Mar 2016, 12:03

Ahoj, pokiaľ viem, informácie z iných free serverov sa neberú ako relevantný dôkaz, teda najideálnejšie by bolo nájsť informácie z offiku pre daný patch (teda 4.3), a skúsiť si spraviť prepočet podľa vzorcov na výpočet damage pre daný spell, a následne to porovnať s damagom na iCe

hromkocka
Posts: 468
Joined: 20 Dec 2012, 19:36

Re: Slabé dmg u huntra

Postby hromkocka » 12 Mar 2016, 12:17

já myslím že hunter nakládá až moc kolikrát , neradil ti doufám kyssmen se statama a talentama?

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Slabé dmg u huntra

Postby Amaunet » 12 Mar 2016, 12:58

Dnes jsem zkoušel dmg na 4.8K resil Dpriestovi, mám cata zbraně, a nějaké další věci, ale to dmg co dává hunter na ice to je k smíchu. průměrný hit chimera shotem 11.8K a to bez defek, dále průměrný crit aimed shotem necelých 15K (screeny mohu doložit). To dmg je neskutečně slabý na jiných serverech a přijde mi čím vyšší tu je season tím dávám celkově menší dmg, ne jen u huntra i u roguny, ale tam se to dá ještě přežít, tady je to fakt katastrofa.... Aimed by měl dávat aspoň 25K a non crit chimery 17K, např na moltenu jsme v thugu schopný zabít full cata resto shamana behem prvních 2 cc pokud nemá defky, tady jsme rádi když mu dáme 70% down.... Prozatím to porovnání není úplně stejný protože nemáme full cata, ale rozhodně je to dmg více než prasecky malý. Pokud se budete chtít dohodnout na nějakých přepočtech a měřeních dmg z jiných cata serverů budu rád, děkuji
Tohle uz se tu resilo nekolikrat. Chce to dodat vzorecky pro dany spell a pote i nejake priklady kolik konkretne statu mas, jakou weaponku a pak dosadit dane veci do vzorce a porovnat vysledky. Nejlepe merit s recountem a mit nejaky dobry vzorek testu, ne ze jednou vystrelis a da to 12k, tak reknes, ze to dava 12k... ale treba 100x do stejneho targetu bez resilky, bez armoru, nasledne s resilkou a armorem atd... Cim vice podkladu, tim lepe je pak mozne neco opravit... ale na slova slaby dmg... ma davat vic, jsme tu tak trochu alergicti ^^

Assasinuchiha
Posts: 46
Joined: 28 Nov 2013, 18:31

Re: Slabé dmg u huntra

Postby Assasinuchiha » 12 Mar 2016, 16:15

Kde mám vzít ty vzorce? Jako nevím ale když do dummy co že je 0 resilky dávám 35K a do hráče s 45% resilky průměrně 15K tak už tohle nevyhází. mělo by to dávat 19250 a je 15K. Jako nezlobil bych se kdyby měli dmg slabý všichni, jenže co dávají Retardinové a fire mágové to je uplně jinej lvl oproti huntorvi...však mě kolikrát dává mage 10K sorchem a já mu dám 12K chimerou to je docela úsměvné :) Ono porvnávat s jinejma free není zrovna to pravý ořechový to neříkám, ale je to tam aspoň vyrovnaný, na icu nejsou schopný 2 dpska ubít resto shamana, pokud to není retri nebo fire jak jsem řekl, potom klasicky vanga tam se to dmg vynahradí necroticem a retri to rozmlátí :D

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Slabé dmg u huntra

Postby Amaunet » 12 Mar 2016, 17:09

Beres v potaz, ze Aimed shot je redukovan armorem?

Viz:
That's consistent and how it should be as far as I am aware. As said above by Gardevoir Aimed Shot is physical and therefore it gets reduced by both armor AND resilience.

At 3300 resilience it's around 35% reduction if I recall it correctly, consider a paladin with 50% damage reduction from armor (not that much, a holy paladin most likely has more than that) your damage is getting reduced by 68% (!!!). Your 15k Aimed Shot crits would've been 47k crits on defenseless targets. Check out the BugTracker for bug reports and testing, Aimed Shot has been reported and you'll find more info there.
Takze jak pises, ze by to melo davat 19k a dava 15k, tak bych se nedivil, kdyby prave ty 4k byla ta redukce z armoru jeste (:

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Slabé dmg u huntra

Postby hlavmen » 13 Mar 2016, 10:54

Aimed armorem, chimera resistanci.
Pochop, že hunter není žádnej healerobijec, tudíž ani nemůžeš čekat, že s ním budeš nakládat jak za fire mága.
Nebo retri palu, kterej paradoxně má bejt spíš hybrid, ale co, když tu dává víc jak war :D

Assasinuchiha
Posts: 46
Joined: 28 Nov 2013, 18:31

Re: Slabé dmg u huntra

Postby Assasinuchiha » 14 Mar 2016, 15:08

no asi si na to shiet dmg budu muset zvyknout

Micbjukenen
Posts: 347
Joined: 30 Oct 2013, 00:58

Re: Slabé dmg u huntra

Postby Micbjukenen » 15 Mar 2016, 10:35

ono ako pvp je jedna vec ale ten dmg v pve tiez nestoji za vela a to by mal byt jeden s najlepsich ako chapem na ice wowe su niektore classy OP preto ten rebricek vyzera inak ale co sa tyka huntera aj proste skuseny hraci sa tomu radsej vyhnu lebo to vazne netoci


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 10 guests