Nahodne DC ze hry

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
Sweetůvtáta
Posts: 41
Joined: 05 Mar 2016, 20:54

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Sweetůvtáta » 06 Mar 2016, 18:59

paráda...je to pořád stejné a hra pořád padá...končím ať už se snaží mistři........ -_-

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: Nahodne DC ze hry

Postby medivho » 06 Mar 2016, 19:57

paráda...je to pořád stejné a hra pořád padá...končím ať už se snaží mistři........ -_-
Keďže sa priamo k problematike vlastne nikto nevyjadril (teda nepovedal, že na tom pracuje, alebo že vie, kde je problém), dá sa čakať, že sa s tým zatiaľ nepohlo. Som si istý, že keď niekto príde na riešenie, oboznámi vás o tom

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Onsatko » 06 Mar 2016, 20:15

...
Nebo stačí hodit "ping play.ice-wow.eu -t" rovnou do Run (Win + R), cmd už si to pustí automaticky. Nicméně mi nepřijde že by tu v tuhle chvíli bylo dost infa na nějaký řešení.

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Teu » 06 Mar 2016, 22:54

Trochu jednoduseji: Staci stisknout Win+R, nasledne do otevreneho okna napsat "cmd" (bez uvozovek) a stisknout Enter. Otevre se konzole (cerne okno s bilym textem), zde napsat "ping play.ice-wow.eu -t" (opet bez uvozovek), mel by se spustit automaticky opakovany dotaz na server. Nasledne predpokladam jen minimalizovat a v pripade disconenctu zkontrolovat zda tam stale behaji odpovedi. Jak to logovat si nejsem jisty ani ja :)
add to logování:

Code: Select all

ping play.ice-wow.eu -t > c:\ping.txt
Jen je pak potřeba nezmatkovat, že okno příkazové řádky nevypisuje žádnou odpověď, protože ji píše rovnou to toho textového souboru
Nicméně mi nepřijde že by tu v tuhle chvíli bylo dost infa na nějaký řešení.
Minimálně tím zjístíme, jestli je chyba na straně uživatele, poskytovatele jeho připojení, nebo serveru

astromedia
Posts: 224
Joined: 27 May 2011, 13:07
Contact:

Re: Nahodne DC ze hry

Postby astromedia » 06 Mar 2016, 22:55

Aha nevedel jsem ze ma windows presmerovani do souboru jako linux, dekuji :)

EDIT: Vsiml si nekdo te shody nahod ze se to zaclo dit az po te planovane "vymene paterniho sitoveho prvku serveru" u providera? :) (nestala se nejaka neplecha behem toho?)

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Onsatko » 06 Mar 2016, 23:27

Minimálně tím zjístíme, jestli je chyba na straně uživatele, poskytovatele jeho připojení, nebo serveru
Však jasně, narážel sem tim na to že žádnej log / nový info tu není, nicméně se lidi dožadujou nějaký změny.

Morzan
Posts: 384
Joined: 26 Nov 2013, 17:15

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Morzan » 07 Mar 2016, 19:18

Upřímně pokud k tomu pingu nedokážete připojit i aktuální čas tak je to stejně k prdu.
Pokoušel jsem se to nějak splácat přes echo %time% a podobně no neúspěšně takže leda nějakej externí program co to dokáže nebo jestli někdo víte jak tam zapnout i čas tak sem s ním.

astromedia
Posts: 224
Joined: 27 May 2011, 13:07
Contact:

Re: Nahodne DC ze hry

Postby astromedia » 07 Mar 2016, 19:30

Kupodivu neni tezke najit jak na to akorat to neni uz tak "hezke" :D

Staci dat do souboru <nazev_souboru>.bat toto:

Code: Select all

@echo off set/p host=host Address: set logfile=Log_%host%.log echo Target Host = %host% >%logfile% for /f "tokens=*" %%A in ('ping %host% -n 1 ') do (echo %%A>>%logfile% && GOTO Ping) :Ping for /f "tokens=* skip=2" %%A in ('ping %host% -n 1 ') do ( echo %date% %time:~0,2%:%time:~3,2%:%time:~6,2% %%A>>%logfile% echo %date% %time:~0,2%:%time:~3,2%:%time:~6,2% %%A timeout 1 >NUL GOTO Ping)
Ulozit, spustit a zadat pozadovaneho hosta - v tomto pripade play.ice-wow.eu

Morzan
Posts: 384
Joined: 26 Nov 2013, 17:15

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Morzan » 07 Mar 2016, 19:32

Super. O něco podobného jsem se pokoušel, ale nedělal jsme až takové složité věci :D Snažil jsem se to nějak udělat jednoduše :D Díky.

EDIT: Tak to nechám chvíli spuštěné :)

Jen bych ještě doplnil, že se to musí uložit jako xxxx.bat třeba do adresáře vašeho profilu a pak jen spustit přes xxxx > ping.txt, nic vám to nevypíše ale zadáte tam play.ice-wow.eu potvrdíte entrem a budete čekat.

Aszunin
Posts: 51
Joined: 03 Sep 2013, 01:09

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Aszunin » 07 Mar 2016, 20:30

Pingol som ice-wow.eu, vynimocne 2bg-cka mi presli cele bez kicku, ale v tretom ma to kicklo, pricom ping bol dlhsiu dobu plynuly, 35ms cca, cize nevyzera to nato, aby sa pingy stracali.. Tiez je este otazka, ze ci vsetkych hracov to kickne v ten isty cas, ked su zrovna v nejakej instancii alebo jednotlivo ako na koho pride "stastena" .. Minule som siel s guildou DHC a dvoch nas to kicklo v ten isty cas, ale neviem ci len kvoli rovnakej instancii alebo v ten isty cas kicklo aj dalsich ludi, kazdopadne je zaujimave, ze z worldu to kickuje len po lognuti (cez vikend uz ani po lognuti ma nekickovalo, len bg, DHC, raidy som neskusal). U mna to zacalo 1.marca niekedy poobede, ked som kupil kamene na jwc z banky, hned mi loglo bg a odvtedy ma kickovalo. 2x som preinstaloval wow, raz cely win, cize v PC by to nemalo byt. Viry v PC ziadne, taktiez net testovany na vypadky pingov a vsetko ok


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 6 guests