Nahodne DC ze hry

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
warwarian
Posts: 1
Joined: 27 Oct 2014, 11:03

Re: Nahodne DC ze hry

Postby warwarian » 06 Mar 2016, 11:26

Mám ten istý problém. Mne to začalo 27.2.2016 a trvá to na všetkych accountov doteraz. Skušal som hrať s addonmy aj bez nich.
Pokročili ste s riešenim problemu?

Darah
Posts: 67
Joined: 04 Jan 2013, 19:54

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Darah » 06 Mar 2016, 11:42

Já myslím, že to není ani addonem ani databází, podle mě je problém se sítí. Buď u poskytovatele nebo na síťovce u serveru. Problém je, že se tyto problémy těžko dohledávají. Muselo by se spustit měření provozu a vyhodnocení, jestli všechny síťové požadavky na a od serveru došly tam, kam mají a pokud ne, tak kde se "sekly".

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Nahodne DC ze hry

Postby hlavmen » 06 Mar 2016, 11:44

Že se to děje jen někomu je možný. Když se na 4.0.6 bugoval ten guildlist, tak bylo plno lidí, kterým to prostě nic nedělalo a ani nepotřebovali kupovat ten item, co ten glist zablokoval. Jen já jsem si nemohl koupit ten item, protože jsem dostal DC pokaždé jak jsem se snažil lognout.
Btw po disconnectu když se pokouším přihlásit, jak píše "Handshaking, authenticating, blabla...", těsně po "Success" dostanu další DC, ani se nedostanu k postavám, pak opakuji, toto se stane 2x-3x, pak mi to hodí realm list, vyberu, pak většinou dostanu další DC hned po odenterování JustiCe, pak se vzácně objeví "Unable to connect", pokud ano, na další pokus už se do hry dostanu. V tomto procesu se mi párkrát stalo, že mi to dokonce vyhodilo okno jen s tlačítkem "Cancel", po téhle hlášce musím restartovat wowko, jinak ji budu dostávat každej pokus o login.
Nehledě na to, že dostanu wow error pokaždý jak stisknu Enter při výberu realmu a nemám žádnej realm označenej..

Sweetůvtáta
Posts: 41
Joined: 05 Mar 2016, 20:54

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Sweetůvtáta » 06 Mar 2016, 14:25

Pořád žádná změna.... nemáte pro nás nějaké info? např.: pracujeme na tom nebo kašleme na vás? :)

astromedia
Posts: 224
Joined: 27 May 2011, 13:07
Contact:

Re: Nahodne DC ze hry

Postby astromedia » 06 Mar 2016, 15:02

Pořád žádná změna.... nemáte pro nás nějaké info? např.: pracujeme na tom nebo kašleme na vás? :)
Staci si precist posty od Amoniaka a Medivha, az se objevi neco noveho, jiste vam dame vedet :)

Sweetůvtáta
Posts: 41
Joined: 05 Mar 2016, 20:54

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Sweetůvtáta » 06 Mar 2016, 15:32

Takže předpokládám, že se nic nového neudálo :D :D

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: Nahodne DC ze hry

Postby medivho » 06 Mar 2016, 16:12

Predpokladáš správne, keďže sa k tomu nevyjadril nikto kompetentný (teda nikto, kto by vedel, ako problém vyriešiť), takže je nutné počkať na ich stanovisko

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Teu » 06 Mar 2016, 16:28

No já bych vás ještě poprosil o test vašeho připojení k serveru - tedy pustit si v command line ping na play.ice-wow.eu s parametrem -t, zda vám bude server odpovídat korektně i v případě, že dostanete disconnect, nebo jestli tam nastane nějaký packet loss, logovat to a ten log následně píchnout někam na web nebo poslat mailem

Samozřejmě, že pokud byste dostali disconnect, zaznamenat si čas (hh:mm), abychom mohli ten čas porovnat s tím logem

Sweetůvtáta
Posts: 41
Joined: 05 Mar 2016, 20:54

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Sweetůvtáta » 06 Mar 2016, 17:04

Si myslíte, že já tomuhle rozumím jo? :D pocket loss:0 s spadlo to, jako ... měl jsem podezření, že to má něco společného s ID jelikož mi to delalo na kazde postave i na kazdem uctu....ale ucet jsem pak pujcil osobe s jinym ID a i te to hodilo DC..... uz nwm co mam delata , je to na vás borci

astromedia
Posts: 224
Joined: 27 May 2011, 13:07
Contact:

Re: Nahodne DC ze hry

Postby astromedia » 06 Mar 2016, 17:10

Trochu jednoduseji: Staci stisknout Win+R, nasledne do otevreneho okna napsat "cmd" (bez uvozovek) a stisknout Enter. Otevre se konzole (cerne okno s bilym textem), zde napsat "ping play.ice-wow.eu -t" (opet bez uvozovek), mel by se spustit automaticky opakovany dotaz na server. Nasledne predpokladam jen minimalizovat a v pripade disconenctu zkontrolovat zda tam stale behaji odpovedi. Jak to logovat si nejsem jisty ani ja :)


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests