Nahodne DC ze hry

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Nahodne DC ze hry

Postby hlavmen » 05 Mar 2016, 20:02

Poslední dobou se mi stává, že mě to z ničeho nic disconnectne ze hry, hlavně teda v arenach (z 15 aren prostě 5 prohranejch kvůli DC). Navíc v tu chvíli volám s partakem na skypu a tam se to vůbec nepřeruší, prostě žádnej výpadek netu, nic, jen DC.
Zhruba stejně dlouhou dobu se mi stává, že jakmile se snažím lognout do hry, v 50% případů mi to hned při vstupu do světa lagne a následně disconnectne (stejně jako to dělal na 4.0.6 guildlist jestli pamatujete, jenže tam na to byl ten fixovaci item :D ). Fakt by mě zajímalo z čeho to mám, protože takhle to zatím vypadá jak kdyby každej 2. na serveru měl nějakej hack kterým me disconnectne :D

Ammoniac
Posts: 382
Joined: 20 Sep 2009, 14:59
Location: Frýdek-Místek
Contact:

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Ammoniac » 05 Mar 2016, 20:47

Ahoj, stejný problém řešíme současně s více hráči, zatím však nevíme, co to způsobuje.

Sweetůvtáta
Posts: 41
Joined: 05 Mar 2016, 20:54

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Sweetůvtáta » 05 Mar 2016, 20:59

Už se na to mrkli i ti týpci, co tomu rozumí? :)

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: Nahodne DC ze hry

Postby medivho » 05 Mar 2016, 21:13

Neviem, avšak čím viac informácii sa nahromadí, tým je väčšia šanca, že sa problém odhalí a opraví čo najskôr (samozrejme, pokiaľ je to problém riešiteľný v rámci GM/developer tímu, teda že to nespôsobujú nejaké iné faktory). Napríklad, ako písal hlavmen, deje sa to v arénach, zachytil som, že aj v battlegroundoch - deje sa to aj na nejakých iných miestach, napríklad v dungeonoch alebo raidoch? Prípadne, sú tie disconnecty niečím prepojené, deje sa to napríklad po vzatí flagy, po určitom čase, alebo sú tie výpadky celkom náhodné? Skrátka, napíšte akékoľvek pozorovania (ideálne overené), aby bolo možné problém nejako klasifikovať a označiť

Sweetůvtáta
Posts: 41
Joined: 05 Mar 2016, 20:54

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Sweetůvtáta » 05 Mar 2016, 21:20

Výpadky jsou zcela nahodné a dějou se mi v BG, arenách, dungeonech i v raidech. Mazal jsem cache, mazal jsem erorrs i WTF, vypnul jsem addony a jednen po druhem to zkousle porád to DC a i jsem stánul nový soubor wow.exe.... a děje se to stále. Už nwm co dělat

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Nahodne DC ze hry

Postby hlavmen » 05 Mar 2016, 23:17

Mně se to děje od chvíle, co jsem změnil guildu..

astromedia
Posts: 224
Joined: 27 May 2011, 13:07
Contact:

Re: Nahodne DC ze hry

Postby astromedia » 06 Mar 2016, 00:04

Jednomu cloveku od nas taky ale ostatni zmenili guildu rovnez a nic, tak tezko rici treba je to nahoda :)

Sweetůvtáta
Posts: 41
Joined: 05 Mar 2016, 20:54

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Sweetůvtáta » 06 Mar 2016, 01:13

Na to, aby to byla náhoda se to děje trochu většímu počtu lidí :) už zde byla i teorie, že máme všichni špatný addon :) jistě :D addony, které používám rok se najednou rozhodnou, že spolu s pár kamarádama začnou shazovat BG

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: Nahodne DC ze hry

Postby RagnarokCzD » 06 Mar 2016, 01:32

Výpadky jsou zcela nahodné
Na to, aby to byla náhoda se to děje trochu většímu počtu lidí :)
Jsem zmaten ... O_o

BTW
addony, které používám rok se najednou rozhodnou, že spolu s pár kamarádama začnou shazovat BG
A co databáze, která se používá už několik let, co se "najednou rozhodla" že si začne ukládat nesmysly ... to je taky nemožný? :P
To Greg jistě rád uslyší, tím by odpadla jedna obrovská oprava. :D

N, zkus nad tím přemýšlet tak, že sice addony používáš rok ... ale situace na serveru se mění a může se stát, že některej z nich koliduje se změnama na serveru ... samozřejmě pokud problém přetrvává i po vypnutí všech addonů, je šance že byla chyba v jejich používání malá. :)

Sweetůvtáta
Posts: 41
Joined: 05 Mar 2016, 20:54

Re: Nahodne DC ze hry

Postby Sweetůvtáta » 06 Mar 2016, 09:40

Zamysli se nad kontextem a pochopíš ;) dnes ráno jsem hrál o5 s vypnutými addony..... o5 DC z BG :D


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests