Problém s připojením nebo instalací

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
regenesis477
Posts: 2
Joined: 12 Apr 2017, 11:38

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby regenesis477 » 12 Apr 2017, 12:24

Ahoj,

chtěl bych zde poprosit o radu jak rozchodím WOW. Stáhnul jsem a rozbalil wow z webshare (uvedený zde na stránkách). První věc co jsem musel udělat bylo spusit lanucher.exe jinak mi wow ani nenaběhl. Po nějaké snaze následného updatu mi to jen napsalo could not connect to tracker, ale wow následně šlo spustit.

Před spuštěním jsem upravil realmlist a vymazal složku cache, ale po naběhnutí jsem zjistil, že se mi spustila verze 4.0.6a (13623) a zde je jasně uvedeno, že je verze 4.3.4. OK chtěl jsem provést upadate na tuto verzi, ale zděsil jsem se, že dnes najít patch na wow je vcelku oříšek a jen chytám při brouzdání prvděpodobně malware atd. :/

Vyzkoušel jsem tedy ještě dostáhnout podle návodu lanucher s automatickým dostahováním. Nepochopil jsem jak to přesně básník míní, ale vyzkoušel jsem všechen možný mix. Nejprve jsem nahradil všechny soubory v rozbalené hře a po spuštění už to házelo jen chyby. Tak jsem následně rozbalil a jen spustil... ejhle ono se opravdu něco samo stahuje a po velmi krátkém stažení to mělo cca 14GB (přdpokládám, že asi překopírovávalo k sobě nalezené soubory) tak rychlí internet opravdu nemám a po spuštění se ukázala sice požadovaná verze, ale při nalogování na postavu zase jen hláška chyb (This applications has encountered a critical error: ERROR 132 atd.)... což se asi nedivím. Tak mě ještě napadlo, že všechny ty soubory co mi hezky vytvořilo nechám překopírovat do původní složky s rozbalenou hrou a výsledek??? :) To bych tu asi nepsal... Zkoušel jsem se proklikat ještě přes ten lanucher a repair jestli náhodou nebudu mít štěstí, ale jediné čeho jsem nějak záhadně dosáhl se vrátit na verzi 4.0.6a. Rád bych si poradil sám, ale asi jsem už starší kořen co to pár let už nehrál a za tu dobu mé vědomosti ohledně instalace wow jsou na úrovni kojence.

Všem děkuji za rady jak tuto báječnou hru znovu rozchodit.

regenesis477
Posts: 2
Joined: 12 Apr 2017, 11:38

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby regenesis477 » 02 May 2017, 20:32

Ahoj všem,

bohužel jen chci napsat o zklamání ohledně pomoci s instalací wow, kterou popisuji v předešlém příspěvku. Marně jsem doufal, že mi zde někdo pomůže s připojím na doporučený a pravděpodobně i fajn servr. Škoda... buď to chce zde pro nováčky vypracovat znovu funkční návod nebo nováčkům třeba jen poradit. Možná, že jsem lama, která si zde wow neumí podle návodu nainstalovat (fakt jsem se snažil), ale každopádně bez vaší podpory jsem musel hledat jinde a také jinde našel. Servr je super a podpora od profíků funguje velmi rychle... jenže je to jinde a ne tady!

Nechci zde dělat reklamu jinému servru... jen píši, aby se zde každý zamysle kdo si to přečte jestli se to tu už vede jako uzavřená komunita a o nové hráče není už zájem nebo dát nováčkům šanci, když potřebují helpout. Za chvilku to tady tímto způsobem může začít jen uvadat....

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby RagnarokCzD » 03 May 2017, 08:53

Nemam nejmenší tušení v čem je problém, ale jako poslední cestu bych doporučil reinstal celý hry ...
Konkrétně ze souboru: https://mega.co.nz/#!8tY2iDRC!UPdJyph0c ... q6DeJjzua8
(poslední odkaz ze stránky jak se připojit ... kterej, vzhledem k tomu že je jedinej prakticky bezproblémovej by podle mě měl bejt první :D )

Je potřeba změnit realmlist ručně, ale jinak jde všechno hladce a rychle.
- set realmlist play.ice-wow.eu
V obou složkách Data-enGB i Data-enUS ...

Stahnuto, upraveno, zapnuto, hrano ... otazka maximalne pěti minut a stačilo si přečíst téma. :-/

Klarka96
Posts: 1
Joined: 08 May 2017, 12:32

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby Klarka96 » 08 May 2017, 12:39

Ahoj, jak si změním na servru ice wow heslo, když už ho mám vygenerovaný ? Když se přihlásím pod heslem z emailu, co mi přišel tak nalevo tam je jenom Account manager.

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby Gregory » 08 May 2017, 13:16

Ahoj, změnu hesla pro herní účet proveď například ve hře chat příkazem ".account password stareheslo noveheslo noveheslo", přirozeně bez uvozovek a s nahrazením stareheslo starým heslem a noveheslo heslem novým.

patahrajecz
Posts: 1
Joined: 20 Jul 2017, 13:19

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby patahrajecz » 20 Jul 2017, 13:31

Ahoj mam problem s wow nejde mi spustiti hazito chybu diky za od poved https://ctrlv.cz/ZoS2

lidacek
Posts: 1
Joined: 01 Sep 2014, 22:44

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby lidacek » 24 Sep 2017, 11:37

Zdravíčko poslední dobou mám problémy s připojením na server. Vlastně už je to delší dobu co se po snaze přihlásit mi vyskočí tabulka o udajnem banu. Vždy jsem po tomto wow vypnul a nezajímal se o to třebas že to po určité době pujde. Dnes jsem to zkusil opět a tabulka vyskakuje stále. V account manageru o banu nic není a na foru mezi IP bany také ne.
(IP: XXXXX)

NICK:XXXXXX
Postavy: Motis, Petan

Prosím o vyřešení

EDIT by Gregory: odmazány citlivé údaje

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby Gregory » 24 Sep 2017, 12:24

Zdravím,
z tvého postu jsem odmazal citlivé údaje, které by neměly viset veřejně. Po ručním zkontrolování jsem taktéž nenašel žádný záznam o banu. Zkontroluj prosím realmlist, zdali skutečně ukazuje na náš server.

Danju
Posts: 1
Joined: 08 Sep 2016, 01:15

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby Danju » 20 Mar 2020, 02:04

Zdravím,
stiahol som Wow z uloz.to, vybavil, extrahoval .rar súbor, prepísal realmlist na "set realmlist play.ice-wow.eu" a keď zapnem Wow.exe tak mi vyskočí táto tabuľka. https://ctrlv.cz/6z63 Predom ďakujem za radu.

Drakoman
Posts: 11
Joined: 24 Jan 2016, 22:30

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby Drakoman » 11 Apr 2020, 00:30

Zdravím,
stiahol som Wow z uloz.to, vybavil, extrahoval .rar súbor, prepísal realmlist na "set realmlist play.ice-wow.eu" a keď zapnem Wow.exe tak mi vyskočí táto tabuľka. https://ctrlv.cz/6z63 Predom ďakujem za radu.
Klikni na vlastnosti priečinka tam kde máš uložené wow a odskrtni vlastnastnosť jen pro čteni nasledovne aplikuj aj pre všetky súbory v nej malo by to potom ísť


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: philthopmsuuhfd and 6 guests