Problém s připojením nebo instalací

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
Mongolec
Posts: 2
Joined: 29 Nov 2015, 08:11
Location: Hradec Králové

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby Mongolec » 29 Nov 2015, 12:05

Zdravím, může mi někdo poradit? Nainstaloval jsem hru podle návodu, změnil realm list, přihlášení proběhlo úspěšně, ale, když chci vytvořit si postavu, tak po dokončení a kliknutí na ACCEPT mi to znovu skočí do tvorby postavy a dál nic. Nikde žádná není hotová. Čím by to prosím pěkně mohlo být?
Děkuji
:o :shock: :?

Alma_Lodaka
Posts: 31
Joined: 15 Jul 2014, 10:03

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby Alma_Lodaka » 29 Nov 2015, 12:10

viewtopic.php?f=49&t=16610

Někdo tvrdí, že pokud jsi dostatečně vytrvalý a zkoušíš to furt dokola a v různou denní dobu, někdy se to povede. Mě se to tedy nepovedlo. Musíme doufat, že na to kluci brzy přijdou... :idea:

Mongolec
Posts: 2
Joined: 29 Nov 2015, 08:11
Location: Hradec Králové

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby Mongolec » 29 Nov 2015, 12:14

:oops: Už jsem to asi čtyřikrát reinstaloval a stále to samý prostě pořád tvořím a tvořím a nic nevytvořím a jako chápu, že na to musí někdo přijít, ale snad si letos ještě zahraji. Už jsem tady kdysi byl, ale to už je docela dávno a fungovalo vše....... :roll:

Cukříček
Posts: 46
Joined: 15 Sep 2015, 11:29

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby Cukříček » 29 Nov 2015, 12:31

Alma_Lodaka - ani po dvou hodinach pokusu se mi nepovedlo postavu vytvorit. Myslim, ze ten kdo psal, ze se mu to povedlo si vymyslel a ze v soucasnosti si novou postavu nikdo nevytvori. (a ne necitim se jako pitomec, ze jsem nekomu naletel,mel jsem cas, tak jsem si to zkusil)

Alma_Lodaka
Posts: 31
Joined: 15 Jul 2014, 10:03

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby Alma_Lodaka » 29 Nov 2015, 13:02

Jak jsem psala, taky se mi nezadařilo, takže měl někdo z pekla štěstí a nebo .... Většinu postav mám na ali. Na hordě právě jen huntera, kterého teď nemá cenu hrát. Proto jsem chtěla na hordě zkusit jinou, musíme holt vydržet. Ale taky bohužel sleduju klesání populace. Ještě nedávno logovalo okolo 300 lidí.

Angelus1993
Posts: 43
Joined: 23 May 2015, 14:20

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby Angelus1993 » 09 Dec 2015, 19:13

prominte,proč se z ničeho nic ted nemůžu připojit?Login server down


cmoudo33
Posts: 136
Joined: 21 Feb 2012, 10:26

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby cmoudo33 » 11 Dec 2015, 07:48

včera přišlo pozitivní info od amanueta, ale gregory je vytížený kvůli tým seminařkam a podobným viecem, ale i tak doufam že si najde nejaký ten čas aby už konečne ten server šel. A potom by bylo dobré aby dali ako kompenzaci 2x raty na vše nanekolik dní :idea:

Ammoniac
Posts: 382
Joined: 20 Sep 2009, 14:59
Location: Frýdek-Místek
Contact:

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby Ammoniac » 11 Dec 2015, 09:14

Kompenzaci budeme řešit určitě na GM fórum. Nicméně momentální prioritou je zprovoznit server.

Kattnienika
DB Developer
Posts: 1135
Joined: 14 May 2014, 00:56
Location: Hostinné
Contact:

Re: Problém s připojením nebo instalací

Postby Kattnienika » 11 Dec 2015, 10:15

Info o serveru a XP eventu sepíšu dneska odpoledne. Zatím prosím o trpělivost. :)


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests