Connect

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
SmoThers
Posts: 9
Joined: 08 Sep 2014, 20:23

Connect

Postby SmoThers » 08 Sep 2014, 20:30

Dobrý den chtěl jsem se zeptat nejdříve jsem si WoW stáhl z webshare to mi hlásilo WoW Error. A když jsem to stáhl z Ulož to tak mi to píše když se přihlásím. : Patch Required Press The restart buttom below to exit World Of Warcraft and download the patch. Když to zkusím pak pořád nejde a nevím co stáhnout a když odkliknu Restart tak to píše : Failed to apply patch. Please try again later. If this problem persists you may need to reinstall or contact technical support. Tak vám píšu a jestli to mám reinstalovat to jako musím znova stahovat ? ... Prosím o radu ? Děkuji.

Hello I wanted to ask first, I withdrew from WoW Webshare reported to me WoW Error. And when I pulled it from stores it so I wrote it when I log on. : The Patch Required Press the restart buttom below to exit World Of Warcraft and download the patch. When I try it then and still does not know what to download and when you click on Restart so it says: Failed to apply patch. Please try again later. If this problem persists you May need to reinstall or contact technical support. So you write and if I have to reinstall it as I re-download? Please advice ...? Thanks.

Kattnienika
DB Developer
Posts: 1135
Joined: 14 May 2014, 00:56
Location: Hostinné
Contact:

Re: Connect

Postby Kattnienika » 08 Sep 2014, 22:27

Ahoj,

Zkus stáhnout tuhle verzi (https://mega.co.nz/#!8tY2iDRC!UPdJyph0c ... q6DeJjzua8). Poté ji rozbal a jenom spusť. Veškerá další data už si hra stáhne sama. Osobně na tom bez potíží hraji, takže to je funkční. :)

SmoThers
Posts: 9
Joined: 08 Sep 2014, 20:23

Re: Connect

Postby SmoThers » 09 Sep 2014, 07:06

Ahoj znovu. Stáhl jsem si to co jsi mi poslal ... A do toho musím stáhnou ještě Ice launcher ?... A kde. :P
Promiň že otravuji

Hello again. I have downloaded it you sent me ... And to this I have downloaded launcher Ice? ... And where. : P
Sorry to bother

SmoThers
Posts: 9
Joined: 08 Sep 2014, 20:23

Re: Connect

Postby SmoThers » 09 Sep 2014, 07:18

Můj problém je že ikdyž to spustím přes Ice WoW launcher tak to stejně chce registraci přes Battle.net.. :(

My problem is that even if I run it through the Ice WoW launcher so it just wants registration via Battle.net .. :(

Kattnienika
DB Developer
Posts: 1135
Joined: 14 May 2014, 00:56
Location: Hostinné
Contact:

Re: Connect

Postby Kattnienika » 09 Sep 2014, 08:16

V té verzi co jsem ti posílal už reamlist upravený je a launcher také.

SmoThers
Posts: 9
Joined: 08 Sep 2014, 20:23

Re: Connect

Postby SmoThers » 09 Sep 2014, 13:48

Takže by to mělo jít bez problému ne ? ale když se registruju přes tne link co je v Jak se připojit tak mi to hodí že mám špatné udáje .

So it should go without no problem? but if you register through tne link what is in How to connect so it suits me that I have bad data.

Kattnienika
DB Developer
Posts: 1135
Joined: 14 May 2014, 00:56
Location: Hostinné
Contact:

Re: Connect

Postby Kattnienika » 09 Sep 2014, 13:55

Registraci provedeš na stránce iCe Online - Registrace účtu. Tady zadáváš všechny potřebné účty a také Jméno a Heslo. Tyhle údaj poté použiješ pro přihlášení do samotné hry. :)

SmoThers
Posts: 9
Joined: 08 Sep 2014, 20:23

Re: Connect

Postby SmoThers » 09 Sep 2014, 15:18

Jasná no přesně přes to ... Jsem se registroval . ale to není problém v tomdle ale že když se přihlašuji je tam napsáno přihlašte se na Battle.net.. :/

Bahamut_Lord
Master Spammer
Posts: 12398
Joined: 20 Sep 2009, 16:12
Contact:

Re: Connect

Postby Bahamut_Lord » 09 Sep 2014, 15:23

Ještě se zeptám znova, jelikož Padlo v tom co psal, ma chybu,napsal místo "nepises" "napíšeš", což uplne mění význam. Takze, nepis jako login tvuj email, jak ti radí wowko, ale login

SmoThers
Posts: 9
Joined: 08 Sep 2014, 20:23

Re: Connect

Postby SmoThers » 09 Sep 2014, 15:35

Já si to celé reinstalnu vemu to přes webshare. A uvidím ale všem díky za trpělivost ozvu se .


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 6 guests