Dotaz na překlad

Problémy s připojením k serveru, nikoliv bugy.
----------
Problem with connecting to the server, not bugs.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží k podpoře při problémech s připojením k serveru. Nikoliv k hlášení bugů, k tomu je určený >>BUGTRACKER<<. Nevhodná témata budou přesunuta nebo uzavřena.
----------
This section is used to support problem with connecting to the server. Not to report bugs, for it is designed >>BUGTRACKER<<. Offtopics will be moved or closed.
NightKnight
Posts: 3
Joined: 27 Nov 2018, 02:25

Dotaz na překlad

Postby NightKnight » 27 Nov 2018, 20:51

Ahojte

Nevíte někdo jak je to s češtinou do této hry?
Vím, že na nějakém serveru byla tato verze hry 4.3.4 s českým překladem, ale určitě ne se 100%-ním a hra byla určena pro tento server.
Hru mám v angličtině staženou z ice-wow.eu . Nejde o mě problém s anglinou nemám, ale kamarád má hodně velké potíže s tímto jazykem.
Může mi někdo poradit?

Předem moc děkuji

medivho
GameMaster
Posts: 3789
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: Dotaz na překlad

Postby medivho » 27 Nov 2018, 21:32

Ahoj,

ja osobne o ziadnom oficialne-neoficialnom preklade neviem, i ked je pravda, ze som to specificky nevyhladaval. Co si pamatam, tak nikto tu na fore cestinu nespominal, a ak nahodou ano, tak to bolo niekolko rokov dozadu. Neviem sa vyjadrit ani k tomu, ako to s danym prekladom funguje, ci je na to potrebna uprava klienta (a teda stiahnut hru s uz 'nastavenou' cestinou), alebo jednoducho staci stiahnut nejake subory a vlozit ich do zlozky s hrou/prepisat uz jestvujuce subory. Osobne si vsak myslim, ze prave toto je dobry sposob ako si anglictinu precvicit a zdokonalit sa - pokial sa jedna len o plnenie questov, porozumenie co ktora ability sposobuje a podobne, realne sa staci naucit par slov a nemal by byt problem pochopit, o co sa jedna. S citanim takych quest popisov samotnych bude asi vacsi problem, ale casom to podla mna pride :)


Return to “Technická podpora / Technical support”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron