Aliance

Moderators: RP GM, Forum moderator

Eledar
Posts: 28
Joined: 28 Mar 2012, 19:09

Aliance

Postby Eledar » 10 Apr 2012, 20:30

Tady budou aktuality ohledně RP v Alianci


Hledá se : Generál Aliance (Vůdce v RP/ PVP eventech - někdo schopný se zkušenostmi v PVP a částečně i RP)
Kancléř Stormwindu (Zástupce krále, diplomatické věci )
Správce Jižních zemí (Správa a návrhy eventů v Jižních zemí = od SW na jih)
Správce Severních zemí (Správa a návrhy eventů v Severních zemích = od SW na sever)

Zastupitel království Draeneiů a Nočních elfů
Zastupitelka království Trpaslíků
Zastupitel království Gnomů
Zastupitel Worgenů

Pokud bude mít někdo zájem, napište mi domluvíme se...dojde k prozkoušení a pokud se příhlásí víc lidí na jednu pozici, bude vyhlášen konkurz!

Zulian
Posts: 19
Joined: 01 Jul 2012, 15:19

Re: Aliance

Postby Zulian » 01 Jul 2012, 15:37

Myslím že je to skvělý nápad , aspon nějaký návrh když server nepůjde , lidé se alespoň zabaví :)
Dobrá práce.

Eledar
Posts: 28
Joined: 28 Mar 2012, 19:09

Re: Aliance

Postby Eledar » 07 Jul 2012, 00:39

Návrh to dobrý je, ale všechny plány skončili spolu s mým IP banem.Jediné co pro RP na tomhle serveru můžu udělat je to, že budu navrhovat eventy a externě to tady spravovat, což bych rád dělal...aspoň to no.Ale potřeboval bych někoho, kdo by mě informoval o dění.Pokud někdo má zájem, tak se mi ozvěte.

Shed
RP GM
Posts: 205
Joined: 17 Jun 2015, 13:42
Contact:

Re: Aliance

Postby Shed » 21 Jul 2015, 18:29

Prosím zde jmenované zástupce ras, pokud jsou aktivní na svém postu (nemyslí se tím jen nalogovat postavu a jít DF, ale vyvíjet smyslupnou RP aktivitu pro svůj národ), aby se mi ozvali PMkou na fóru do 31.8.2015.

Shed
RP GM
Posts: 205
Joined: 17 Jun 2015, 13:42
Contact:

Re: Aliance

Postby Shed » 04 Sep 2015, 12:27

Vzhledem k tomu, že nikdo na výzvu nereagoval, se dané pozice uvolňují. S přihlédnutím k RP populaci je vhodné tento seznam navíc upřesnit, protože je postaven na konceptu dávného CzD, kde bývala několikanásobně větší RP komunita. A proto se posty redukují a místo kancléřů a zastupitelů se kolektivně stanoví pozice "rádce". Jak název sám napovídá, jde hlavně o poradní pozici, která pomáhá především nováčkům s lore dané rasy nebo ras (a radí a pomáhá s konkrétním RP postav hráčů náležícím k dané rase všeobecně). Požaduje se tedy logicky znalost a dodržování lore. Může vykonávat diplomatická jednání s ostatními rádci, domlouvat aktivity a to jak OOC tak i IC přímo v RP, řeší interní problémy ve své oblasti působení (jako udělení trestu za zločin na svém území pokud by to vyžadovala situace apod.). Dále se od osob hrající postavy na těchto místech vyžaduje aktivní přístup a uspořádání alespoň jednoho eventu měsíčně (rozsah zhruba na 2 hodiny). Při pořádání eventu nabízím samozřejmě spolupráci, rady i GM podporu.

Hledají se:
Rádce pro Stormwindské království (lidé) a Worgeny
Rádce pro Trpaslíky a Gnómy
Rádce pro Noční elfy a Draeneie

Společně pak tvoří Radu Aliance, která řeší problematické situace v Alianci. Případně i vůči Hordě.

Zájemci se mohou hlásit mně do PM nebo ve hře na postavu Veraine. Požadavky i další detaily upřesním tamtéž. :)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rádcem pro Noční elfy a Draeneie se stává Seitheach.


Return to “Aliance”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests