RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Moderators: RP GM, Forum moderator

strmy
Posts: 104
Joined: 13 Jul 2012, 08:58

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby strmy » 24 Aug 2012, 08:12

So if you are soo smart tell me how you wanna coordinate two factions?

Bimbac
Posts: 129
Joined: 17 Sep 2011, 00:20

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby Bimbac » 24 Aug 2012, 08:49

So if you are soo smart tell me how you wanna coordinate two factions?
If they want GM to RP server to enable communication between Horde-Aliance in game for RP players. (+ group between horde-ali)

Eg. fight against a common evil in the event assumes cooperation, for there must be at group (support, heal....)

česky zkráceně:
pokud tu má fungovat RP napříč frakcemi, neobejde se bez možností být spolu ve skupině a jde o postoji GM vůči RP, zda chtěji tento druh zábavy podpořit nebo nikoli. Já nepůjdu na event s hordákem, kterému in game neporozumím ani slovo a kterého v případě jakéhokoli boje nebudu moci léčit, protože to prostě je absolutně mimo RP.

V podstatě to, že si frakce nerozumí je opatření, které má jediný účel, aby si zejména v rámci PvP nemohli hráči nadávat... nemá to jinak žádnou logiku. Zajímalo by mě jak offi Blizz RP servery mají toto pořešeno. Neví někdo?

strmy
Posts: 104
Joined: 13 Jul 2012, 08:58

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby strmy » 24 Aug 2012, 09:56

Na RP serverech je to tak jako na jiných serverech prostě Horda a Aliance.. Pokud ti nedošlo proč jsem chtěl aby nějaký zastupce byl na TS, mělo být proto aby byl "překladatelem" mezi aliancí a hordou.

Mám dva scénáře možné podle počtu zůčastněných.
1 (Hodně ali a hordy) Dva kapitáni každý na jiné lodi, trochu drillu na lodích, trochu pirátské atmosféry a po nějaké chvilce "pvp" mezi loděmi.

2. (Hodně hordy málo ali)
Já kapitán a semnou důstojník od Aliance nabíráme novou posádku, kdy právě díky TS důstojník překládá moje "hlavní" rozkazy a potom svoje vlastní a koordinuje to. Po určité chvíli by mělo dojít k roztžce a následně ke zpouře, kdy alícký důstojník povede vzpouru. (Jsou dvě možnosti buď se to namixuje ali+horda X ali+horda, a nebo jednodušeji alianční část provede vzpouru.

Toto byla idea toho proč měl být někdo od aliance na TS

Navíc nejsi na RP serveru, takže rozhodně nečekej nějakou podporu ze strany GM nebo Adminu.

Pokud chceš hrát HC RP doporučuji si najít jinou hru než je WOW, tady se toho nedočkáš(Ultima online). Navíc k tomu, že tvá postava by měla být pozvána atd. Na todle fakt nemám čas abych každému posílal zprávu(Navíc nemám char u ali a kvůli tomu si ho dělat nebudu)

Bimbac
Posts: 129
Joined: 17 Sep 2011, 00:20

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby Bimbac » 24 Aug 2012, 11:35

Navíc nejsi na RP serveru, takže rozhodně nečekej nějakou podporu ze strany GM nebo Adminu.
Tak, tato sekce na foru musela vzniknout v souladu s vůlí GM. Pokud by neměli zájem, aby na serveru RP bylo provozováno, tak tento prostor na foru nevznikl. Je otázka jakou mají o provozování RP představu.

Každopádně jsou určité základní zásady RP. K RP patří a RP bez nich ztrácí na půvabu. Wow je k RP výborně připravena, jen využít potenciálu a Lore hry.

strmy
Posts: 104
Joined: 13 Jul 2012, 08:58

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby strmy » 24 Aug 2012, 12:43

Tato sekce vznikla za účelem aby se měla kde zdejší komunita RP domlouvat. To je jediný důvod. Co si pamatuji nikdy na serveru nebylo ani jedno RP GM. (Možná se pletu).

Navíc ja nepotřebuji k RP GM. Vždycky se to dá nějak udělat.

Eledar
Posts: 28
Joined: 28 Mar 2012, 19:09

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby Eledar » 28 Aug 2012, 01:04

RP GM byli vlastně dvě...jedno jsem byl já, dostal jsem ip ban, protože jsem vzal věci do svých rukou a řešil je jinak, ale to tady nechci řešit, rozhodnuto bylo. Druhé RP GM dostalo mám dojem taktéž ip ban za support.

Jarmila
Posts: 799
Joined: 20 Sep 2009, 19:07
Location: Grim Batol - poznámka: nejdřív vypudit nezvané hosty
Contact:

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby Jarmila » 29 Aug 2012, 17:08

Pokud máte lidi ráda vám nějaké RP eventy udělám, na kterých se domluvíme.
Jako eventářka tohodle servru dělám různé eventy.
Ale musíte mi zaručit skutečně lidi přijdou. Na poslední RP event přišel jeden člověk.
Ani se nikdo nechtěl registrovat jako RP hráč.
Takže pokud máte zájem stáčí mi napsat.

Eledar
Posts: 28
Joined: 28 Mar 2012, 19:09

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby Eledar » 31 Aug 2012, 16:59

Jarmilko, děkuju za zájem, snad budou mít zájem i lidi...tak přeju hodně štěstí s eventama a ať se povedou ;)

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby medivho » 02 Nov 2012, 17:06

Toto znie zaujímavo a keby je RP event, rád sa zúčastním. Moja charakteristika - znalec lore (a keď myslím znalec, tak fakt myslím znalec) , zberateľ RP setov. Dúfam, že bude dostatok ľudí na nejaký ten eventík

fast
Posts: 39
Joined: 26 Oct 2012, 20:57

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby fast » 14 Dec 2012, 18:49

Pěkný :)


Return to “Informace / Information”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests