RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Moderators: RP GM, Forum moderator

SWiTCH
GameMaster
Posts: 5026
Joined: 20 Sep 2009, 14:48
Contact:

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby SWiTCH » 22 Jul 2013, 23:20

A nick nejakeho opravdu echt RP hrace prosim? Kdyz tak klidne soukrome do PM, chtela bych se jen na neco vyptat:)

Bimbac
Posts: 129
Joined: 17 Sep 2011, 00:20

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby Bimbac » 24 Jul 2013, 07:06

Osobně vím asi o osmi.
Jsou to převážně hráči z bývalého RP shardu Czech Dream, mám pravdu?

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby RagnarokCzD » 27 Jul 2013, 03:02

Yop :twisted:

ondrasman
Posts: 3
Joined: 07 Aug 2012, 00:43

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby ondrasman » 19 Aug 2013, 08:53

Já jsem hrál HCRP ve hře Neverwinter nights asi tři roky, takže si myslím, že jsem v tom velmi dobrý. Server se jmenuje Equilibrie a podle hodnocení hráčů jsem byl v žebříčku "starší hráč", což znamená něco jako Hráč, který je pro svět přínosem a chápe jak vše chodí. Kdyby ste měl někdo nějaké dotazy, napiště mi do PM. Jinak WOW a RP s tím jsem se moc nesetkal, hodně lidí to ničí, když to najdou...

TirilienCzD
Posts: 24
Joined: 01 Oct 2013, 17:05

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby TirilienCzD » 08 Mar 2014, 18:02

Ahoj

Chci se vás zeptat jestli tu momentálně je nějaká aktivní hrající RP guilda, která RPí... To poslední je dost důležité :-D

Popřípadě bych se chtěl zeptat jaký by byl zájem snažil-li bych se něco organizovat. Postavy mám převážně u hordy, nicméně kvůli RP jsem ochotný založit alta u Aliance pokud bude větší možnost zahrát si Role PLaying tam. Předem díky za info komukoliv. Dělal sem menší průzkum ve hře, pár lidí zareagovalo, ale zatím né dost aby mi to za to stálo, kdyby se našel někdo kdo by mi pomohl, ještě lépe někdo kdo už něco podobného rozjel budu rád. :)

Panthe
Posts: 11
Joined: 14 Oct 2012, 14:15
Location: Pardubice
Contact:

Re: RP? Role Play! Zábava pro lidi s fantasii

Postby Panthe » 22 Jan 2015, 15:57

Zní to všechno velice zábavně, pokud by jste se někdo rozhodl realizovat RP výpravu, rád bych se též zúčastnil.
/w Panthe


Return to “Informace / Information”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests