Diskuze

Moderators: RP GM, Forum moderator

Chamiel
Posts: 1594
Joined: 20 Sep 2009, 17:32

Re: Diskuze

Postby Chamiel » 12 Apr 2012, 19:59

Hmm a co řekneš na tohle sem Sestra z Oceli, otec byl z klanu Wildhammer, jsem Nemrtvá Rytířka, takže nežiji.
Co na to řekneš?

Maskulinisto! Ani nevíš jak přicházejí Trpaslice na svět. A jak Trpasličí muži :P A že máme každý rozdílné náboženství. :P
No pochybuju. že by se Wildhammer dal dokupy s Dark Ironkou, vzhledem k tomu co sou Dark Ironi zač. Navíc o žádnejch podobnejch techtlích mezi kalnama snad neni nikdy ani zmínka, kromě případu Moiry. Jinak DK sou případ samy pro sebe.

Trpaslíci se přece neroděj ale vyskakujou z děr v zemi :D Jinak u trpaslíku pochybuju o něčem jako je nábožesnstí (s vyjímkou Datk Ironu) vzhledem k tomu, že byli stvořeni Titánama aby jim pomohli vybudovat Azeroth.

Jarmila
Posts: 799
Joined: 20 Sep 2009, 19:07
Location: Grim Batol - poznámka: nejdřív vypudit nezvané hosty
Contact:

Re: Diskuze

Postby Jarmila » 12 Apr 2012, 20:28


No pochybuju. že by se Wildhammer dal dokupy s Dark Ironkou, vzhledem k tomu co sou Dark Ironi zač. Navíc o žádnejch podobnejch techtlích mezi kalnama snad neni nikdy ani zmínka, kromě případu Moiry. Jinak DK sou případ samy pro sebe.

Trpaslíci se přece neroděj ale vyskakujou z děr v zemi :D Jinak u trpaslíku pochybuju o něčem jako je nábožesnstí (s vyjímkou Datk Ironu) vzhledem k tomu, že byli stvořeni Titánama aby jim pomohli vybudovat Azeroth.
Asi neposloucháš, jedním uchem dovnitř a druhým ven. Já nemluvila o Dark Iron, ale o Sister of steel (když to musíš mít v mimozemských jazycích) :P
Nevyskakují ani se nerodí Trpaslice to ti řeknu a taky ti řeknu, že jsme nebyly stvořeni Titánama :P
Neznáš náboženství Trpaslic ani jak přicházejí na svět, ani mě neposloucháš nejsi náhodou Trpasličí muž?

Chamiel
Posts: 1594
Joined: 20 Sep 2009, 17:32

Re: Diskuze

Postby Chamiel » 13 Apr 2012, 06:15

Asi neposloucháš, jedním uchem dovnitř a druhým ven. Já nemluvila o Dark Iron, ale o Sister of steel (když to musíš mít v mimozemských jazycích) :P
Nevyskakují ani se nerodí Trpaslice to ti řeknu a taky ti řeknu, že jsme nebyly stvořeni Titánama :P
Neznáš náboženství Trpaslic ani jak přicházejí na svět, ani mě neposloucháš nejsi náhodou Trpasličí muž?
Promiň Sisters mi nedocvakli, ale to na situaci nic nemění.
Jinak Trpaslíci, byli stvořeni Titánama. No, tak teda dobře no, když jinak nedáte....Titáni stvořili Zemský (Earthen) aby jim pomohli vybudovat Azeroth, a pak je tu nechali žít. Jenže někdy v minulosti byli Trpaslíci (tak si mimochodem Zemští sami řikali i je tak nazývali Elfové) prokletí Starými bohy. "Kletba masa" (když ted nepoužíváme mimozemský jazyky, jinak Curse of flesh) způsobila, že Trpaslíci dneksa vpadaj jak vypadaj.

Bimbac
Posts: 129
Joined: 17 Sep 2011, 00:20

Re: Diskuze

Postby Bimbac » 13 Apr 2012, 07:20

Jinak Trpaslíci, byli stvořeni Titánama. No, tak teda dobře no, když jinak nedáte....Titáni stvořili Zemský (Earthen) aby jim pomohli vybudovat Azeroth, a pak je tu nechali žít. Jenže někdy v minulosti byli Trpaslíci (tak si mimochodem Zemští sami řikali i je tak nazývali Elfové) prokletí Starými bohy. "Kletba masa" (když ted nepoužíváme mimozemský jazyky, jinak Curse of flesh) způsobila, že Trpaslíci dneksa vpadaj jak vypadaj.
To jsou dějiny jak je vypráví lidé. Ovšem lidé jsou příliš mladá rasa a navíc všechno překroutí. To potvrdí i lidi sami. My trpaslíci máme vlastní znalosti historie, jsou tesány do kamene předky našich předků. Jsou hodně podobné jako ty lidské jeno pro upřesnění: Trpaslíci byli Bohem stvořeni, aby se postarali o stacionární část světa a dali věcem řád. Trpaslíky tedy napřeli svůj pohled na kámen a pochopili ho.
Pak vytvořily z přání Bohů Titány, aby se Bohům zavděčili a mohli přetvořit Svět. Ten kdysi jedním kontinentem býval. Když Svět přijal podobu, stvořili Bohové lesní elfy, aby ti se starali o faunu a floru. Oni pak ve své pýše, neznaje tajemství kamene považují se za nejstarší rasu a dávají to v chování ostatním najevo.

(výtah z kroniky přepsal B. - trpasličí šaman)

Jarmila
Posts: 799
Joined: 20 Sep 2009, 19:07
Location: Grim Batol - poznámka: nejdřív vypudit nezvané hosty
Contact:

Re: Diskuze

Postby Jarmila » 13 Apr 2012, 13:07

Jeden za 18 a druhý bez dvou za dvacet. Nechápu proč bych právě vám dvoum měla vyprávět kus Trpasličí historie (případně "zrození" Trpaslice), myslím že jsme vám my Trpaslice to ho navykládali toho dost. A máte v těch svých hlavinkách takový nepořádek jako Trpasličí muž v grifárně.
Že by nebylo dobré tam přidávat rudé dimanty,
které by se tím to zašpinily. Rudé diamnty by pak přišly o lesk a rudost.
U Arního ještě by se vám v tom nepořádku ztratily
a to by chovám pak museli my Trpaslice, otevřít hlavinky kladivy sekyrami abychom je vůbec ještě našly.

Eledar
Posts: 28
Joined: 28 Mar 2012, 19:09

Re: Diskuze

Postby Eledar » 13 Apr 2012, 18:40

Prosím Vás, nehádejte se tady :D Ale musím přiznat, že se to dobře čte :)

Bimbac
Posts: 129
Joined: 17 Sep 2011, 00:20

Re: Diskuze

Postby Bimbac » 14 Apr 2012, 00:38

Prosím Vás, nehádejte se tady :D Ale musím přiznat, že se to dobře čte :)
Však neboj. Toto není hádka, jen socio-teologická disputace na volné téma. Až půjde do tuhého a vyrazíme pohřbít zlo, půjdeme ruku v ruce, no tak ruku v ruce ne tak úplně, no prostě jakože stmelíme své síly pro dobrou věc. Každopádně se mnou se Jarmila bát nemusí. Může se před smrtí schovat za mě, pokud umí zdrhat z boje dobře jak já.

Jarmila
Posts: 799
Joined: 20 Sep 2009, 19:07
Location: Grim Batol - poznámka: nejdřív vypudit nezvané hosty
Contact:

Re: Diskuze

Postby Jarmila » 14 Apr 2012, 11:58


Však neboj. Toto není hádka, jen socio-teologická disputace na volné téma. Až půjde do tuhého a vyrazíme pohřbít zlo, půjdeme ruku v ruce, no tak ruku v ruce ne tak úplně, no prostě jakože stmelíme své síly pro dobrou věc. Každopádně se mnou se Jarmila bát nemusí. Může se před smrtí schovat za mě, pokud umí zdrhat z boje dobře jak já.
Nechápu proč by se Jarmilka měla schovávat za tebe, určitě si ji nikdy neviděl. Zakladatelka tří cechů ze kterých vyšli slavné osobnosti naší doby, by se nikdy neschovala za Gnóma. Za to já, bych tě klidně nechala jít do první line společně s gnoulíky.
Prosím Vás, nehádejte se tady :D Ale musím přiznat, že se to dobře čte :)
Kdo se hádá, ty se hádáš, "napůl" démone a pak říkala sem ti, že celé je tvoje chyba. Démoni mají hádky a nesváry v popisu práce, ne? :P

Eledar
Posts: 28
Joined: 28 Mar 2012, 19:09

Re: Diskuze

Postby Eledar » 29 Jul 2012, 00:32

Tak co, jak se vede vám a RP? Snažíte se? :) Povídejte, přehánějte ;)

Shadronczd
Posts: 2
Joined: 01 Sep 2012, 20:24
Location: Czech Republic - Teplice

Re: Diskuze

Postby Shadronczd » 01 Sep 2012, 21:43

Zdravim, existuje něco jako ingame kanál pro snažší domluvu RPících hráčů ? Něco ve stylu /join RP ( u Aliance )
Případně existuje guilda podporující RP na Ali ? ( Nás pokus o takovou guildu zkrachoval na tom že nemáme dost lidí co by guildu expili, pokud se tu najde nějaká rozumně rozjetá guilda rádi by jsme se připojili, pokud to bude aspoň trochu vyhovovat :) )


Return to “Informace / Information”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 9 guests