Hadanky

Moderators: RP GM, Forum moderator

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Hadanky

Postby medivho » 18 Jun 2013, 08:47

Akurát ma napadla jedna hra, ktorá by mohla oživiť fórum. O čo ide? Predsa o hádanky. Prejdime na pravidlá, podľa ktorých by bolo dobré túto hru hrať.
Začína to tým, že ja napíšem prvú hádanku. Ten, kto ju uhádne, vymýšľa daľšiu. Ale pre poriadok sem vypíšem pár bodov:

- hádanky sa majú týkať výlučne WoW / warcraftu
- hádanky síce nemusia mať veršovanú formu, ale znie to v takej podobe lepšie
- hádanky by mali byť viac veršové, to znamená, že by ste nemali vymýšľať 2-slovné hádanky (odporúčaná dĺžka 4+ verše)
- hádať môžu všetci, ale je povolený iba jeden tip na jednu hádanku (prípadne sa môžu dopĺňať informácie do postu editovaním)
- hádanku vymýšľa ten, kto uhádne tú predošlú. Výnimky môžu nastať, keď sa niekto dobrovoľne vzdá vymýšľania, alebo ak dotyčná osoba nevymyslí ďalšiu hádanku do 24 hodín
- predtým, ako napíšete novú hádanku (aj napriek tomu, že ste si istí, že vaša odpoveď je správna), počkajte na vyzvanie odosieľatela predošlej hádanky, aby sa udržal nejaký poriadok
- svoje odpovede by ste mali odôvodniť, najlepšie tým, že postupne v svojom poste budete analyzovať časti otázky
- prosím, aby sa tu riešili JEDINE hádanky a ich riešenia. To znamená - žiadny flame, hádky, trolling, prosím.
Tak, toto je asi všetko, čo potrebujete vediet. ideme na hádanky


Stoja mocné bytosti, zodpovedné za svet,
ak ma pamäť neklame, bolo ich tu päť.
Avšak chaosu a deštrukcii padol z nich jeden,
z piatich je teraz sedem.
Kto sme?
Last edited by medivho on 19 Jun 2013, 19:15, edited 4 times in total.

zmetekk
Posts: 482
Joined: 22 Jan 2013, 15:37

Re: Hadanky

Postby zmetekk » 18 Jun 2013, 10:05

Vedení Why Not:D ale to jsou spíš nemocné bytosti:D

no... Aspekty? pokud teda ten počet 7 je celkovej... Původně pět, Nelthovi hráblo, Malygose nahradil Kalecgos a z Nozdormu se z depky stane Murozond. Ne? no nic:D

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: Hadanky

Postby medivho » 18 Jun 2013, 10:51

Moze byt, povodne som mal na mysli nieco ine, ale zistil som, ze to bola blbost. Takze si na rade s vymyslanim.
Edit: toho Murozonda by som nepocital medzi aspektov, je to skor napodobenina vytvorena Old Godmi.

zmetekk
Posts: 482
Joined: 22 Jan 2013, 15:37

Re: Hadanky

Postby zmetekk » 18 Jun 2013, 13:19

no on je to corrupted nozdormu z jiny casovy linie (resp z budoucnosti - v case kde se odehrava End Time) coz si zpusobil Nozdormu sam kdyz mu Aman'Thul jako 'dar' ukazal jeho smrt... Old Gods toho jenom vyuzili a nakecali mu ze jenom on sam muze zmenit svuj osud a tak se rozhod z Bronzovy letky vytvorit Infinite Dragonflight takze Murozond by se dal brat jako takovej pseudoaspekt:D ale dalo mi docela praci vykoumat tu sedmicku no:D Cos mel na mysli puvodne?:)

Element v ledových pustinách, střežený bytostmi bez tváří,
šepotem jednoho z nejstarších nejtemnější myšlenky vytváří.
Krev samotné temnoty v chladný kámen změněná,
Uprostřed Northrendu Citadela z tohoto prvku stavěná.

Keveq
Posts: 993
Joined: 10 Nov 2012, 16:29

Re: Hadanky

Postby Keveq » 18 Jun 2013, 14:40

ARthas v Icecrown citadele? :D

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: Hadanky

Postby medivho » 18 Jun 2013, 16:31

Myslel som titanov, ale to som kedysi (neviem preco) myslel, ze povodne boli len Amanthul, Eonar, Norgannon, Khazgoroth a Sargeras a ze az potom sa k nim pridali Golganneth a Aggranar (i ked on je nastupca Sargerasa). Co sa tyka Nozdormu a casu ako takeho, je to dost narocne na pochopenie a radsej to hlbsie neanalyzujem :) kazdopadne vymyslas dalsiu hadanku, ak nechces, mozes sa jej vzdat.

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: Hadanky

Postby medivho » 18 Jun 2013, 16:34

Ah, nevsimol som si ze si dal hadanku. Jednoznacne to je Saronite - krv Stareho boha YoggSarona, z neho su citadely scourge postavene, rovnako ako LK helma, co ma nuti zamyslat, ci LK bol pod "vplyvom" old godov.
Edit: bez tvari- faceless one, tiez "vyrobeni" zo saronitu, navyse Yogg Saron dokazal pomocou saronitu nasepkavat, cize ti co tazili saronite casto zosaleli

zmetekk
Posts: 482
Joined: 22 Jan 2013, 15:37

Re: Hadanky

Postby zmetekk » 18 Jun 2013, 16:55

titani me napadli kdyz mi u aspektu nesedely pocty ale pak mi nesedely ani u titanu:D
jup saronite:) spojeni mezi Lich Kingem a YoggSaronem udajne existuje a jenom bylo spatne vysvetlovany v lore pac si blizzardi mysleli ze je to jasny:D

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: Hadanky

Postby medivho » 18 Jun 2013, 18:43

No, sám blizz má pekný galimatiáš v ich vlastnom lore, čiže sa niet čo diviť :) chceš vymyslieť niečo ďalšie, alebo teraz necháme prejaviť kreativitu ostatných ľudí? Inak nemusíte sa báť, čo vymyslíte, to vymyslíte, aspoň, že sa zapojíte :)
edit: vlastne, nedá sa takmer nič nájsť, v čom by Old Gods nemali prsty (či vlastne chápadlá)

Bahamut_Lord
Master Spammer
Posts: 12398
Joined: 20 Sep 2009, 16:12
Contact:

Re: Hadanky

Postby Bahamut_Lord » 18 Jun 2013, 20:07

Na mých drápech krev mé krve,
kletba překvapiv mě prve,
dlouhé uši, šedá srst,
vraždím pro zlaťáků hrst,
teď kapitán na lodi bitý,
domovem jsou mi stalagmity.


Return to “Informace / Information”

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 6 guests