8.9. - "Piky piky na hlavu, mám papíry na hlavu"

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

8.9. - "Piky piky na hlavu, mám papíry na hlavu"

Postby Gregory » 06 Sep 2011, 20:46

8.9.2011, čili ve čtvrtek bude zpřístupněna vedlejší profese Archaeology!

Jedná se o zbrusu nový systém, čili je vysoce pravděpodobné, že i přes testování na našem testrealmu se vyskytnou chyby. Pokud nějakou naleznete, hlaste ji na bugtracker.

Speciální poděkování: Brawe (skoro kompletní spawn všech digsites), Switch (spawn pár digsites, pomoc při testu), Warbringer a Beebee (testeři), Evandar (sniff z ofíku a informace) a další, na které jsem zapomněl... EDIT: ano, a zapomněl sem na Freghara alias Tátu Medvěda :D EDIT: a samozřejmě že jsem zapomněl dalšího člověka.. Somber za přiřazení digsites a tak dále

EDIT2: a opět skleróza útočí: bude otevřeno v odpoledních hodinách, až se vrátím ze školy

Bahamut_Lord
Master Spammer
Posts: 12398
Joined: 20 Sep 2009, 16:12
Contact:

Re: 8.9. - "Piky piky na hlavu, mám papíry na hlavu"

Postby Bahamut_Lord » 07 Sep 2011, 00:34

Zpřístupněna druhá část Uldum questlinie, začínající questem Take it to 'Em! . Samozřejmě musíte mít splněno několik prequestů z první linie

Gregory
Core Developer
Posts: 4921
Joined: 20 Sep 2009, 14:51
Location: near Pilsen
Contact:

Re: 8.9. - "Piky piky na hlavu, mám papíry na hlavu"

Postby Gregory » 08 Sep 2011, 16:28

Za 30 minut vás trenér naučí Archaeology, když ho o to slušně poprosíte a zaplatíte :P Doporučujeme relog po naučení

Příjemnou zábavu!

----

Trainer will offer you learning Archaeology after 30 minutes. We recommend relogging after learning this proffesion.

Have a fun!


Return to “Changelog”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests