UI screenshot....

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavé obrázky, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting pictures, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých obrázků. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU.<< Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting pictures. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS.<< Offtopics will be closed or deleted.
hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: UI screenshot....

Postby hlavmen » 18 Feb 2014, 14:47

lol to neni pravda :D

Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: UI screenshot....

Postby Wasilij » 18 Feb 2014, 15:08

nechci odbýhat od tématu, nebo tak, ale nevím ,kdo prosil at vám pustíme arénu aby jste si mohly "zasloužit" (vydodgovat) elite věci za vaše epický RMP a kdo logoval zásadně, když lepší teamy byly off, když hrály tak bylo VŽDY u tvého jména takové to <AFK>
A furt breptáš.. já skončíl s 2500 ratingem v 3v3 , fakt myslíš , že jsem neměl elite nebo co ? :D a hlavně my logovali na všecky teamy , zato ty si dvojky dodgoval a bál se hrát proti frost mage disco :D a furt nechápu . Furt sem budeš psát hovna .ale nehraješ tu nikdo tě nezná , mají tě všici za dementa z fora a v tabulce si byl akorát díky raptorce jinak bys dělal leda tak cap ... takže stfu

swaggot36
Posts: 673
Joined: 14 May 2013, 12:29

Re: UI screenshot....

Postby swaggot36 » 18 Feb 2014, 16:20

...
no, když jsem tu hrál ještě já , tak jsi nepřesáhl 2220 pokud vím :) a 2jky jsme vůbec nedodgovaly, jasně, že jsme prohrávaly proti mage/priest, když jediné , co jste dělaly je, že jste zneužívaly bugů (tzn. ty jsi točil rotaci pet nova ice lance spell steal frost nova ice lance spell steal, a priest dispell shield flash heal dispell shield flash heal, protože jsi spellstealoval 3 stacky lifebloomu jením spell stealem, takže EZ win, ale to je docela od věci) a když jste hrály RM, tak myslím, že jste dostávaly farmu a když jste hrály PM, tak to bylo vyrovnaný...když už srovnáváš; jasně, že jsem byl v tabulce díky watrasovi a raptorce :) jsou to moje zpřízněné duše, někdo někoho musí přeci tahat, že jo...a jen tak by the way: ještě než mi napsal raptor na 4.0.6 at' jdu hrát s ním, tak jsem hrál s expressem(podle mě nejlepší feral na serveru, co jsem hrál) a to jsme měly 100-0 , ale to je od věci k tomu tahání...myslím, že mě tu zná každý, to by tu nebyli takové ohlasy... já se jen musím smát, jak si myslíš , že jsi best mage eu, že si vyexpíš mága na DT a myslíš si, že to má nějakou váhu, když jsi tam hrál měsíc, ale já ti musím připomenout, že nemá..a ještě se musím smát, že mi určitý lidi vyprávěly, jak jsi tu řikal, že fire mage je sračka a druhý den jsi hrál fire mage resto shaman, což hraješ doted' pokud vím, takže GG and HF

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: UI screenshot....

Postby Scanties » 18 Feb 2014, 17:13

:D Spellsteal pořád bere 3 stacky :D

Kostka
Posts: 504
Joined: 10 Nov 2012, 20:43
Location: Pardubice

Re: UI screenshot....

Postby Kostka » 16 Mar 2014, 22:29

trošku novejší kabátek :D

http://i60.tinypic.com/2hywb9h.jpg

Scanties
Posts: 816
Joined: 06 Jun 2013, 12:56
Location: Ostrava
Contact:

Re: UI screenshot....

Postby Scanties » 16 Mar 2014, 22:39

trošku novejší kabátek :D

http://i60.tinypic.com/2hywb9h.jpg
Nechci být rýpavý, ale Blizzard UI asi nikoho neokouzlí a pokud jde o transmog, tak ten odkaz máš ve špatné sekci ;).

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: UI screenshot....

Postby RagnarokCzD » 16 Mar 2014, 22:55

Proč myslíš?
Mě se třeba jeho UI zatim líbí nejvíc :P :D

Kostka
Posts: 504
Joined: 10 Nov 2012, 20:43
Location: Pardubice

Re: UI screenshot....

Postby Kostka » 16 Mar 2014, 23:34

Nechci být rýpavý, ale Blizzard UI asi nikoho neokouzlí a pokud jde o transmog, tak ten odkaz máš ve špatné sekci ;).
ale v UI jde aj o bindy ;) a seřazení na Blizz UI nic nemá..

Hellworms
Posts: 169
Joined: 31 May 2013, 17:41

Re: UI screenshot....

Postby Hellworms » 17 Mar 2014, 01:02

už chci mít hotové challenge abych taky mohl postnout transmog set.. blbej Scholomance :D

HODOR
Posts: 4
Joined: 17 Mar 2014, 22:34

Re: UI screenshot....

Postby HODOR » 17 Mar 2014, 22:44

HODOR????????


Return to “Obrázky / Pictures”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests