Fórum signatures

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavé obrázky, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting pictures, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých obrázků. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU.<< Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting pictures. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS.<< Offtopics will be closed or deleted.
Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Fórum signatures

Postby Teu » 19 Aug 2010, 10:45


Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Fórum signatures

Postby Teu » 19 Aug 2010, 11:14

Nasgull:
http://a.imageshack.us/img836/9232/nasgull.jpg

edit: dle požadavku přidáno logo aliance

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Fórum signatures

Postby Teu » 19 Aug 2010, 11:21

Mohl bych taky poprosit o signaturku? Dejfik, male orc warlock, jestli by bylo mozne tak s S3 / T6 headkou s rozevrenymi kridly a felhunterem a potom Spawnik, tauren male shaman nejlepe castici thunderstorm... a udelat z tehle dvou gif kterej by se prehazoval po 2s... dík moc :P
Budu ošklivej, ale řeknu ne a to z důvodů:

1.
Pomocí ":D" jednou zaspamuju tohle forum, topic po topicku...

Jeho revirem je domena icewow.eu... jeho smajlici jsou vrazedni... jeho protivnici jsou vsichni, kdo je muzou smazat.. Je pripraven spamovat forum ve dne v noci... Jeho povolanim je zaspamovat kazdy topic...
Ač na své podpisy koukám rád, spammeři mají smůlu. A spammeři v podstatě citující Simíra s Gerchánem tuplovanou...

2. male orc warlock je humus (ano uznávám, že to byli orkové, kteří warlocky "vynalezli", ale když horde lock, tak pro mě jedině undead)

3. tauren male shamana bych ti, ze zřejmých důvodů, schválil, ale jak chceš udělat shamana castícího instant spell?

effko
Posts: 401
Joined: 20 Sep 2009, 14:39
Location: SLOVAKIA

Re: Fórum signatures

Postby effko » 19 Aug 2010, 17:28

Mohl bych taky poprosit o signaturku? Dejfik, male orc warlock, jestli by bylo mozne tak s S3 / T6 headkou s rozevrenymi kridly a felhunterem a potom Spawnik, tauren male shaman nejlepe castici thunderstorm... a udelat z tehle dvou gif kterej by se prehazoval po 2s... dík moc :P
http://img842.imageshack.us/img842/5886/beznzvu1.jpg
:lol:

Worgen

Re: Fórum signatures

Postby Worgen » 19 Aug 2010, 18:05

díky

Xrem
Posts: 145
Joined: 05 Jan 2010, 15:07
Contact:

Re: Fórum signatures

Postby Xrem » 19 Aug 2010, 19:49

ja bych rek ze worgen myslel shamana casticiho thunder tak, ze se pokusis udelat thunderstorm jako efekt okolo shamana a shaman bude mit zvedly ruce jako kdyz casti thunder...btw co mas proti orcum warlockum?? :D..jako ja tez radsi locka s undeadem, ale orcove maj k nemu dobrou racial :D..

Worgen

Re: Fórum signatures

Postby Worgen » 19 Aug 2010, 19:57

jj presne to jsem myslel jak pise Xrem :-D

ukaze se uz podpis?

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Fórum signatures

Postby Teu » 23 Aug 2010, 09:13

btw co mas proti orcum warlockum?? :D..jako ja tez radsi locka s undeadem, ale orcove maj k nemu dobrou racial :D..
Já mám všechno proti orcům, ta rasa se mi prostě nelíbí. Vyjímku, která potvrzuje pravidlo, představuje jedině Thrall. A orc warlock je prostě humus, stejně jako rogue. Warra jsem schopen ještě zkousnout (ale takovej tauren prot warr je úplně jiná třída), hunter se taky ještě dá... Shamana raději nekomentuju.

nasgull
Posts: 23
Joined: 31 Oct 2009, 13:03

Re: Fórum signatures

Postby nasgull » 23 Aug 2010, 14:36

Nasgull:
http://a.imageshack.us/img836/9232/nasgull.jpg

edit: dle požadavku přidáno logo aliance
hovno vole
Last edited by nasgull on 22 Mar 2017, 15:59, edited 1 time in total.

yokuzava
Posts: 31
Joined: 26 Jul 2010, 11:39

Re: Fórum signatures

Postby yokuzava » 14 Sep 2010, 12:05

Ahoj, mohu take pozadat o peknou signaturku? Postava je Bloodelfka Rogue Sihaja :) Tmave vlasy, Alchemy, Herbalism, Cooking, Fishing, First Aid. Gilda Dog Soldiers. Nevim jake vsechny informace jsou potreba, kdyztak mi napiste. Dekuju


Return to “Obrázky / Pictures”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests