Aneb...Fishbot už není bezpečný :D

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavé obrázky, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting pictures, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých obrázků. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU.<< Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting pictures. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS.<< Offtopics will be closed or deleted.
Tulash&FlashW
Posts: 708
Joined: 15 Jul 2012, 23:31

Re: Aneb...Fishbot už není bezpečný :D

Postby Tulash&FlashW » 03 Feb 2014, 10:36

Kup si kulickovy pocitadlo...
Proč? :) jako než vyexpíš 90, uděláš jí profese a gear aby s tebou ty arény někdo vůbec šel to je minimálně na 3-4 týdny když u toho nemůžeš denně sedět :) a navíc tohle nikoho nebaví. Snad jen Pvečkaři mají na tyhle blbiny čas, za mě to udělá můj honor/xp/profession/whatever Buddy :D

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: Aneb...Fishbot už není bezpečný :D

Postby RagnarokCzD » 03 Feb 2014, 10:39

Kup si kulickovy pocitadlo...
Představa hráče sedícího u kuličkovýho počítadla a "pawnícího v arénách ostatní kuličky" je docela zajímavá. :D

dunhilli
Posts: 56
Joined: 17 Mar 2013, 17:14

Re: Aneb...Fishbot už není bezpečný :D

Postby dunhilli » 03 Feb 2014, 12:35

Proč? :) jako než vyexpíš 90, uděláš jí profese a gear aby s tebou ty arény někdo vůbec šel to je minimálně na 3-4 týdny když u toho nemůžeš denně sedět :) a navíc tohle nikoho nebaví. Snad jen Pvečkaři mají na tyhle blbiny čas, za mě to udělá můj honor/xp/profession/whatever Buddy
No ja si myslim ze za chvilku cekej mail od Blizzardu s predmetem "Hra konci sraci"

a jinak tyhle veci clovek docela casto potka i tady

Hellworms
Posts: 169
Joined: 31 May 2013, 17:41

Re: Aneb...Fishbot už není bezpečný :D

Postby Hellworms » 03 Feb 2014, 16:54

nemít fishbota tak v životě na žádném freečku neudělám fishing .. (ice wow tam nepočítám,tam sem fishing v životě neměl :evil: )

Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Aneb...Fishbot už není bezpečný :D

Postby Wasilij » 03 Feb 2014, 23:46

Proč? :) jako než vyexpíš 90, uděláš jí profese a gear aby s tebou ty arény někdo vůbec šel to je minimálně na 3-4 týdny když u toho nemůžeš denně sedět :) a navíc tohle nikoho nebaví. Snad jen Pvečkaři mají na tyhle blbiny čas, za mě to udělá můj honor/xp/profession/whatever Buddy :D
Blbost já měl 90 lvl za 4 dny cca a měl jsem played 24h , měl jsem volno tak jsem hrál víc jen to chce recruta a 10% xp z kolotoče z darkmoonu . A honory to třeba nismo měl full gear asi za 2dny. takže žádný 3-4 týdny lol

Tulash&FlashW
Posts: 708
Joined: 15 Jul 2012, 23:31

Re: Aneb...Fishbot už není bezpečný :D

Postby Tulash&FlashW » 04 Feb 2014, 00:14

Já si k tomu sednu 2x do týdne takže mi to žíly netrhá. Zapnu bota a přijdu k hotovému :) ban jsem mel už několikrát ale stačí napsat kecy typu že už to neudělám,že jsem dlouholetý hráč a bla bla a mám do 15 minut unban. Blizzard si teď nemůže moc vyskakovat když mu odchází hráči takže cajk. V novém datadisku bude aspoň instantní 90. To měli udělat už dávno :)

dunhilli
Posts: 56
Joined: 17 Mar 2013, 17:14

Re: Aneb...Fishbot už není bezpečný :D

Postby dunhilli » 04 Feb 2014, 01:18

Já si k tomu sednu 2x do týdne takže mi to žíly netrhá. Zapnu bota a přijdu k hotovému :) ban jsem mel už několikrát ale stačí napsat kecy typu že už to neudělám,že jsem dlouholetý hráč a bla bla a mám do 15 minut unban. Blizzard si teď nemůže moc vyskakovat když mu odchází hráči takže cajk. V novém datadisku bude aspoň instantní 90. To měli udělat už dávno
jaj kamo zase neprehanej, napsat tyhle kecy co tu ted pises zvladne taky kazdej ;) aby si za chvilku nemel slzu nakrajicku ..

BTW 24hod je taky hodne prehnany takze zase nepiste blbosti ;)

WR played je 36 hodin

Tulash&FlashW
Posts: 708
Joined: 15 Jul 2012, 23:31

Re: Aneb...Fishbot už není bezpečný :D

Postby Tulash&FlashW » 04 Feb 2014, 01:48

Liskni si a zahrej si teďna offiku boha. Tam dostaneš unban za všechno. Kolik lidí z naší guildy botí dostali ban,stačil jeden mail a unban. Tak mi tu nevykládej moudra,když nevíš jak to tam chodí :) Switch ti může potvrdit,že to tak je,ptž tam máme společného známého,který taky dostal hned unban když botil a to jen proto,že ho někdo reportnul jinak by na to nikdo nepřišel...
for Switch: myslím Kila btw.

DRALSR
Posts: 144
Joined: 21 Jun 2012, 17:38

Re: Aneb...Fishbot už není bezpečný :D

Postby DRALSR » 04 Feb 2014, 09:17

switch, jak tedy lze nalézt různé boty ? ... jenom tím že padnou AFK, nebo je tami jiná možnost?

SWiTCH
GameMaster
Posts: 5026
Joined: 20 Sep 2009, 14:48
Contact:

Re: Aneb...Fishbot už není bezpečný :D

Postby SWiTCH » 04 Feb 2014, 09:19

Liskni si a zahrej si teďna offiku boha. Tam dostaneš unban za všechno. Kolik lidí z naší guildy botí dostali ban,stačil jeden mail a unban. Tak mi tu nevykládej moudra,když nevíš jak to tam chodí :) Switch ti může potvrdit,že to tak je,ptž tam máme společného známého,který taky dostal hned unban když botil a to jen proto,že ho někdo reportnul jinak by na to nikdo nepřišel...
for Switch: myslím Kila btw.
Hele neprekvapuje me to:D O Kilovi jsem naposledy od tebe cetla, ze nehraje, ale to je par mesicu zpet... Kazdopadne s temi ubnany mas bohuzel pravdu no.


Return to “Obrázky / Pictures”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests