Resto druid Coltr lvl 20

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
Coltr
Posts: 6
Joined: 11 Feb 2013, 19:48

Resto druid Coltr lvl 20

Postby Coltr » 11 Feb 2013, 19:50

Here is my first video pls subscribe
http://www.youtube.com/watch?v=-D-xxehn6TE

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Resto druid Coltr lvl 20

Postby Amaunet » 12 Feb 2013, 02:44

Here is my first video pls subscribe
http://www.youtube.com/watch?v=-D-xxehn6TE
It took me a while to get you are playing on offi server... and you post video here

1. nice at 2:33 when you as a healer who should stay far away from trouble go dps in cat form, followed by Fear ^^
2. try to uncheck the quest tracking in your questlog, so you will have more watchable UI...
3. nice to see some binds

Coltr
Posts: 6
Joined: 11 Feb 2013, 19:48

Re: Resto druid Coltr lvl 20

Postby Coltr » 12 Feb 2013, 20:19

I played here for long time, so I posted video here :) thanks so much :))

Coltr
Posts: 6
Joined: 11 Feb 2013, 19:48

Today in the gym.

Postby Coltr » 12 Feb 2013, 20:29

My own video from the gym. Old gym but there is all you need

so here is the video: http://www.youtube.com/watch?v=AUCfICa3Cro

subscribe a rate pls. :)

petjablek
Posts: 379
Joined: 11 Mar 2012, 15:49

Re: Today in the gym.

Postby petjablek » 12 Feb 2013, 23:30

Oceňuju, že ses pustil do pull-overu, je to velice podceňovaný cvik, kterej je ale skvělej na objem a osobně jsem ho viděl v posilce jet všeho všudy pouze pár lidmi...a to byli většinou old-schooleri, dneska je v posilovnach tri prdele stroju, pritom cviky s cinkou jsou proste nejlepsi. Jeho provedení je ovšem horší, a až pojedeš někdy větší váhy, timhle zpusobem by sis mohl privodit nejaky zraneni...

blabla
Posts: 265
Joined: 21 Sep 2009, 18:00

Re: Today in the gym.

Postby blabla » 13 Feb 2013, 07:55

Oceňuju, že ses pustil do pull-overu, je to velice podceňovaný cvik, kterej je ale skvělej na objem a osobně jsem ho viděl v posilce jet všeho všudy pouze pár lidmi...a to byli většinou old-schooleri, dneska je v posilovnach tri prdele stroju, pritom cviky s cinkou jsou proste nejlepsi. Jeho provedení je ovšem horší, a až pojedeš někdy větší váhy, timhle zpusobem by sis mohl privodit nejaky zraneni...
nejvetsi problem mladejch kluku co dnes chodi do posilky je ten, ze jedou jen cviky, po kterych ti sice svaly narostou, ale chybi ti funkcnost, uz chodim cvicit cca 10 let a vystridal jsem spousty posilek, ale takove premisteni, cviky na vybusnost jsem videl delat jen me a kdyz se mnou sli kluci z teamu, jinak vsichni posilujou jen plazovy svaly ... bench a biceps :) pak je celkem zajimavy pozorovat cloveka, co ma nakorbenej vrsek a nozicky a lytka jak nejaka slecinka, pusobi to celkem vtipne :)

jinak tady je par peknych videii, treba te neco nadchne:
http://www.youtube.com/watch?v=sUa1KynaPgU

http://www.youtube.com/watch?v=8Q-fYIV37mg

petjablek
Posts: 379
Joined: 11 Mar 2012, 15:49

Re: Today in the gym.

Postby petjablek » 13 Feb 2013, 09:35

Ten hardcore trenink vypada opravdu zajimave, uz mi o nem basnila i kamaradka a nemuze si to vynachvalit, asi to nekdy taky pujdu zkusit :-)
Ja osobne, kdyz sem chodil do posilky, tak sem taky nejezdil cviky na vybusnost, ale ja to nepotreboval, my sme delali cviky na vybusnost na trenincich porad, takze ja sem chodil do posilky, abych nabral nejakou svalovou hmotu. A muzu rict ze z ruznejch treninkovej planu co jsem vyzkousel mi nejvic sedel fullbody trenink, kde jsem si vystacil se 3-4 cviky - a to drep, mrtvej tah, bench a military press ....

Aredhelin
Posts: 769
Joined: 20 Sep 2009, 18:48

Re: Today in the gym.

Postby Aredhelin » 13 Feb 2013, 09:45

Ten hardcore trenink vypada opravdu zajimave, uz mi o nem basnila i kamaradka a nemuze si to vynachvalit, asi to nekdy taky pujdu zkusit :-)
Ja osobne, kdyz sem chodil do posilky, tak sem taky nejezdil cviky na vybusnost, ale ja to nepotreboval, my sme delali cviky na vybusnost na trenincich porad, takze ja sem chodil do posilky, abych nabral nejakou svalovou hmotu. A muzu rict ze z ruznejch treninkovej planu co jsem vyzkousel mi nejvic sedel fullbody trenink, kde jsem si vystacil se 3-4 cviky - a to drep, mrtvej tah, bench a military press ....
at kamoska zkusi bodyrock.tv sice kdyz to nedela zuzana neni to ono, ale porad to jde

blabla
Posts: 265
Joined: 21 Sep 2009, 18:00

Re: Today in the gym.

Postby blabla » 13 Feb 2013, 11:27

Ten hardcore trenink vypada opravdu zajimave, uz mi o nem basnila i kamaradka a nemuze si to vynachvalit, asi to nekdy taky pujdu zkusit :-)
Ja osobne, kdyz sem chodil do posilky, tak sem taky nejezdil cviky na vybusnost, ale ja to nepotreboval, my sme delali cviky na vybusnost na trenincich porad, takze ja sem chodil do posilky, abych nabral nejakou svalovou hmotu. A muzu rict ze z ruznejch treninkovej planu co jsem vyzkousel mi nejvic sedel fullbody trenink, kde jsem si vystacil se 3-4 cviky - a to drep, mrtvej tah, bench a military press ....
jestli ti muzu poradit, moc pred tim treninkem nejez, dost lidi se po prvnim kole po.... :)
jinak musis se registrovat pres net, ale to tam najdes.
Kdyz budes chodit 2x tydne tak za mesic budes mit fyzicku, ze se budes divit!

jinak na nabrani a silu je top 3x3 to znamena 3x v tydnu jdes do posilky a ve cvicebni den cvicis 3 cviky.
1) den jedes jako hlavni bench - velky vahy, pak jako doplnek lehci nohy a lehci zada a pak treba bricho
2) den jedes jako hlavni nohy - velky vahy, doplnek lehci zada a prsa
3) den jedes jako hlavni zada - mrtvola, dolnek prsa a nohy

pasler
Posts: 251
Joined: 21 May 2011, 15:35
Location: Ostrava

Re: Today in the gym.

Postby pasler » 13 Feb 2013, 13:28

Jestli můžu poradit... netoč videa - nejsi kulturista ani fitness model. Ale přece jen pokud to bereš jako zábavu, tak v pohodě. Jo a k těm předpažkám na ramena... jeď to střídavě rukama, takhle sis pomáhal zádama, šlo to dost vidět, jak ses u toho houpal.


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests