Rytíři Světla - Chimaeron 10 Man Normal and Heroic

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Rytíři Světla - Chimaeron 10 Man Normal and Heroic

Postby Amaunet » 06 Jan 2013, 17:45

Když už jsem byl v tom, tak krom Councilu jsem natočil i to pěkný nový AI u Chima, sry Arti že jsem si to popletl kdo jaký AI dělal, každopádně hezká práce a vůbec díky všem kdo se podíleli na jeho zprovoznění ;)
Tu je váš výsledek, kterým se ice může chlubit...

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jcs9o-nXAFQ[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=m9ytjzf4rA0[/youtube]

nispo
Posts: 384
Joined: 18 Jan 2012, 23:54

Re: Rytíři Světla - Chimaeron 10 Man Normal and Heroic

Postby nispo » 06 Jan 2013, 17:57

No ešte vas čaka maloriak :D ten bude zabava :D

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Rytíři Světla - Chimaeron 10 Man Normal and Heroic

Postby Amaunet » 06 Jan 2013, 18:03

No ešte vas čaka maloriak ten bude zabava
Jj, jak už jsem psal v jiným topicu, to už pro nás bude trochu jiný kafe :D dneska ho možná půjdem zkusit, pokud nás bude 10 z těch asi 15 co nás zbylo co můžou chodit HCčko :D jen doufám, že to zas někomu nepadne, už včera to bylo o nervy, vždy jeden po půl hodině přišel a někdo jinej dostal wow error a 4 hodiny v BWD a jen 2 bossové down, zbytek jen pro AFKovaná doba :D

Shellie
Posts: 465
Joined: 04 Apr 2011, 21:07

Re: Rytíři Světla - Chimaeron 10 Man Normal and Heroic

Postby Shellie » 06 Jan 2013, 18:12

pokud nás bude 10 z těch asi 15 co nás zbylo co můžou chodit HCčko :D
Jakto že vás zbylo jen 15, co se stalo?

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Rytíři Světla - Chimaeron 10 Man Normal and Heroic

Postby Amaunet » 06 Jan 2013, 18:18

Jakto že vás zbylo jen 15, co se stalo?
Spousta lidí co má achiev z normalu má teď zkouškoví a nemá čas chodit raidy, další množství oněch lidí chodí do práce, takže ten samý případ a pár lidí co mělo EQ na to dávat HC po equipnutí odešlo jinam...

Shellie
Posts: 465
Joined: 04 Apr 2011, 21:07

Re: Rytíři Světla - Chimaeron 10 Man Normal and Heroic

Postby Shellie » 06 Jan 2013, 18:29

Spousta lidí co má achiev z normalu má teď zkouškoví a nemá čas chodit raidy, další množství oněch lidí chodí do práce, takže ten samý případ a pár lidí co mělo EQ na to dávat HC po equipnutí odešlo jinam...
Ok ja jen jestli nenarážíš náhodou na to, že by jsme vám ty hráče snad ukradli nebo co, protože co zapátrám v historii tak od vás k se k nám hlasil Fastdead a Ballin, když zapátrám velmi velmi dozadu, tak jsou to Brik Arrlive Cria a Geonix, kteří na tom ale s equipem nebyli buh ví jak dobře. Mimo to polovina z nich psala v přihlášce nespokojenost v předchozí guildě. Dostali se k nám proto, že splnovali tenkrát 355 item lvl což je prd. za tu dobu jsme si je vyequipovali my a navíc geaonix s Criou byly vyhozeni a když se podívaš na Crii eq tak má 372 díky nám a ted s vámi zase vesele raiduje.

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Rytíři Světla - Chimaeron 10 Man Normal and Heroic

Postby Amaunet » 06 Jan 2013, 18:41

Ok ja jen jestli nenarážíš náhodou na to, že by jsme vám ty hráče snad ukradli
Už jsem to psal jednou, s vaší guildou problém nemám a nikdy jsem neměl a pokud mě neklame tak než jsem přišel k rytířům a neměl jsem PvE guildu stálou tak jsem i pár raidů s Fialkou zašel...

Mám problém s lidma co odešli, pokud byli nespokojení, tak mají napsat s čím, težko se hledá chyba, když se někdo bojí promluvit a říci svůj názor, třeba teďka napsal jeden hráč, tohle a tohle by se dalo vylepšít, prodiskutovalo se to a schválilo a zase se zlepšilo pár věcí... nikdo a nic není bez chyb...

Cria se ozval když nás bylo 9 a už jsme neměli nikoho v guildě kdo by mohl jít...

Jediný co mi stále vadí je, když někdo nabízí členům naší guildy aby šli HCčko s jinou guildou

Shellie
Posts: 465
Joined: 04 Apr 2011, 21:07

Re: Rytíři Světla - Chimaeron 10 Man Normal and Heroic

Postby Shellie » 06 Jan 2013, 18:45

Jediný co mi stále vadí je, když někdo nabízí členům naší guildy aby šli HCčko s jinou guildou
Ano vim na co narázíš a bojuji proti tomu, nepřeju si abych měl ba i ve třetí raid partě někoho z jiných guild. Mí Raid Leadeři mají zakázano brát krčmu a vy by jste měli zakázat zase svým lidem, aby odmítali chodit s námi.

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Rytíři Světla - Chimaeron 10 Man Normal and Heroic

Postby Amaunet » 06 Jan 2013, 18:47

Ano vim na co narázíš a bojuji proti tomu, nepřeju si abych měl ba i ve třetí raid partě někoho z jiných guild. Mí Raid Leadeři mají zakázano brát krčmu a vy by jste měli zakázat zase svým lidem, aby odmítali chodit s námi.
To zní fér ;)

Edit: Něco jinýho je normal, tam by mi to třeba ani nevadilo, hodně lidí má třeba 3 alty a prostě se guildovně i přesto že se jde 2x-3x nedostane, tam to beru, ale HC je HC no...

mischo5500
Core Developer
Posts: 1412
Joined: 05 Oct 2011, 21:06
Location: Žilina-SK
Contact:

Re: Rytíři Světla - Chimaeron 10 Man Normal and Heroic

Postby mischo5500 » 06 Jan 2013, 18:54

Pohoda od vas dnes niekto spamoval zase froxovi ci nejde BWD HC=D


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests