DS leaders

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
Fuus
Posts: 23
Joined: 28 Aug 2012, 06:00

Re: DS leaders

Postby Fuus » 26 Oct 2012, 04:29

Děkuju jsem rád že se vám to líbí díky vám se snažím zlepšovat :) Vlastně jste takový můj motor :) Jinak pokud bude chtít něco opravdu pěkného a já mu to přeju bude potřebovat hodně času jen tahle sranda trvala cca 80 hodin a nepočítám čas na vymýšlení :)

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: DS leaders

Postby Teu » 26 Oct 2012, 10:45

Video nebudu kritizovat, dokázal bych asi stvořit něco podobného, kdybych na to měl čas a chuť (což nemám buď jedno nebo druhé), ale zatím jsem nestvořil nic, co bych prezentoval..

nicméně pár poznámek:

- ten oheň u "soldiers" mi přijde dost rušivý efekt, spíš bych vybral jiný
- jednotliví leadeři a jejich postavy v tom "obraze" (nevím jak to pojmenovat, opravdu to vypadá jako video v digitálním rámečku" mi přijdou zbytečně zasekané jen do zhruba třetiny celého obrazu, místo toho, abys využil více místa a na ty postavy bylo lépe vidět (drujd jakožto tauren je ještě solidní díky své velikosti, ale když vzpomenu třeba na gejlorda Ashen Shugara, tak ten už je tak malý, že si ho člověk nemůže pořádně prohlédnout)

Fuus
Posts: 23
Joined: 28 Aug 2012, 06:00

Re: DS leaders

Postby Fuus » 27 Oct 2012, 06:40

Jo to souhlasím :) chtěl jsem se hlavně něco naučit v SV :) abych pokročil o kousek dál :) původně jsem to ani zveřejnovat neměl jenže když na tom člověk maká takvou spoustu hodin tak jsem to nevydržel a byl zvědavej na ohlas.

Aschael
Posts: 137
Joined: 20 Sep 2009, 16:25

Re: DS leaders

Postby Aschael » 02 Nov 2012, 04:54

video prezentace se mi libi, co se tyce hudby tak ta je opravdu dobra lide z hobita si vedeli do ceho jdou:-) No reknu to tak kdybych tu byl novy a vybiral si stranu na kterou chci jit tak by to byla asi jasna volba a to jit k horde:-)

kambodzo
Posts: 392
Joined: 12 Oct 2011, 21:21

Re: DS leaders

Postby kambodzo » 02 Nov 2012, 14:49

pekne video..aj efekty..pekne predstavenie ludi aj...cg k dalsim videam..negativnu kritiku si nevsimajte...musim nekoho ukecat aby spravil video aj nam :D

Shellie
Posts: 465
Joined: 04 Apr 2011, 21:07

Re: DS leaders

Postby Shellie » 02 Nov 2012, 15:20

musim nekoho ukecat aby spravil video aj nam :D
Není špatnej nápad :D

Tomsvs
Posts: 16
Joined: 21 Oct 2012, 16:42
Location: Jirkov

Re: DS leaders

Postby Tomsvs » 03 Nov 2012, 20:49

Super.. Ale to intro neni vyrobené tebou.. je to jednoduché stáhneš dáš do vegasu přepíšeš text vyrenderuješ a hotovo..

HyN3Q
Posts: 4249
Joined: 10 Jan 2011, 17:33
Location: 110 Innovation Drive Irvine, CA 92617

Re: DS leaders

Postby HyN3Q » 04 Nov 2012, 14:10

Ted žádný video v notasu nemam pač mam nový..ale můžu něco splácnout
čas ti vypršel, kde je slíbené video?

bugigas
Posts: 5
Joined: 02 Sep 2012, 13:36

Re: DS leaders

Postby bugigas » 12 Nov 2012, 10:59

pěkny shit... píšeš tam uplně nesmysly+zpracování nic moc extra efekty -1 a můžu pokračovat dál jestli chceš
Nechápu co ti na těch efektech vadí, pořád lepší, než když video začíná tím jak jde postava z wow nějakou dloho chodbou a jde na tom text.
každopádně video se ti moc povedlo.



Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests