Frei- arms warrior lvl 77-78 in pvp

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
kuncikkk
Posts: 19
Joined: 08 Feb 2012, 15:18

Frei- arms warrior lvl 77-78 in pvp

Postby kuncikkk » 13 Oct 2012, 15:21

Ahojte lidi chtěl bych se s vámi podělit o mé video, je to moje první video s mým wariorem v PvP [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8OqIu-jL1kQ&feature=plcp[/youtube]Zajímají mě vaše názory co podle vás zlepšit a tak prosím hleďte na to že to je první video :)

Drujd
Posts: 740
Joined: 09 Jan 2010, 12:55

Re: Frei- arms warrior lvl 77-78 in pvp

Postby Drujd » 13 Oct 2012, 17:48

Ve videích a jejich tvorbě se nevyznám, ale pokud můžu poradit, tak si nabinduj spelly to klikání se tam nehodí a je to rychlejší přes bindy, více stíháš, méně zmatků atp

kuncikkk
Posts: 19
Joined: 08 Feb 2012, 15:18

Re: Frei- arms warrior lvl 77-78 in pvp

Postby kuncikkk » 13 Oct 2012, 18:09

Ok dík za radu akorát já pořádně nevím jak se to dělá :D já používám ty čísla ale nevím jak třeba dát spell na písmeno

Drujd
Posts: 740
Joined: 09 Jan 2010, 12:55

Re: Frei- arms warrior lvl 77-78 in pvp

Postby Drujd » 14 Oct 2012, 17:32

Esc->Keybindings a tam si to můžš všecko upravit:), máš tam všechny barry sepsané atd a místo čísel nebo prázdných míst si tam nahážeš písmenka a nebo kombinaci alt+písmeno, alt+číslo atp

kuncikkk
Posts: 19
Joined: 08 Feb 2012, 15:18

Re: Frei- arms warrior lvl 77-78 in pvp

Postby kuncikkk » 14 Oct 2012, 18:27

Aha no.. tak díky moc za radu :)

Onsatko
GameMaster
Posts: 2531
Joined: 04 Jan 2012, 16:48
Contact:

Re: Frei- arms warrior lvl 77-78 in pvp

Postby Onsatko » 15 Oct 2012, 00:19

Esc->Keybindings a tam si to můžš všecko upravit:), máš tam všechny barry sepsané atd a místo čísel nebo prázdných míst si tam nahážeš písmenka a nebo kombinaci alt+písmeno, alt+číslo atp
Jinak místo klasickejch bindů jak psal Drujd bych doporučil spíš addon typu Bindpad nebo něco podobnýho, je to daleko rychlejší a přehlednější.

Jinak video na první pokus celkem ujde, docela se mi líbila hudba. Ale to klikání tě vážně místama zpomaluje, s bindama by to bylo lepší :p

Edited.

atlas
Posts: 30
Joined: 16 Jul 2011, 10:28

Re: Frei- arms warrior lvl 77-78 in pvp

Postby atlas » 31 Oct 2012, 08:22

za mě? špatný. klikání, backpedálování, pomalý reakce, chyběly mi reflecty, nějaký pořádný ikčko one-shot macrem etc...


winterseer
Master Spammer
Posts: 25934
Joined: 08 Aug 2022, 07:22

Re: Frei- arms warrior lvl 77-78 in pvp

Postby winterseer » 03 Sep 2022, 15:45

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт



Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron