Shavik - The Forlorn Hunter

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
Wasilij
Posts: 322
Joined: 07 Jan 2013, 14:32
Location: Děčín

Re: Shavik - The Forlorn Hunter

Postby Wasilij » 28 Jan 2013, 19:45

Keby som nemal tie vyjebané lagy :DDD to mě dostalo :DD

HyN3Q
Posts: 4249
Joined: 10 Jan 2011, 17:33
Location: 110 Innovation Drive Irvine, CA 92617

Re: Shavik - The Forlorn Hunter

Postby HyN3Q » 29 Jan 2013, 00:29

Tak to musim uznat, tohle je fakt sila :D Shaviku palec nahoru :D

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Shavik - The Forlorn Hunter

Postby Teu » 29 Jan 2013, 10:08

Mein Führer video už je nudné a otřepané a ani to, co mu do těch titulek nacpeš to nezachrání...

Je smutnou pravdou, že ačkoliv Wiggi hraje ferala, který je v PvP celkem silný, pokud za něj dotyčný umí, tak mě sám 1v1 nezabije, musí mu vždy pomoci někdo jiný (a to se vsadím, že když mě v tom BG vidí, tak má rudo před očima, nevidí, neslyší, jen čistý /focus on me :D)....

Ale to ani Amy by mě nedal, kdybych si to s ním nechtěl rozdat na férovku a nezůstal mu stát na místě. V tomhle případě jsem věděl, že umřu, ale aspoň jsem dostatečně dlouho vzdoroval a zdržel ho na místě, kde se věnoval mě a ne flaggerovi... :P

Amaunet
Core Developer
Posts: 3055
Joined: 20 Sep 2009, 14:46
Location: Bohnice
Contact:

Re: Shavik - The Forlorn Hunter

Postby Amaunet » 29 Jan 2013, 10:49

Ale to ani Amy by mě nedal, kdybych si to s ním nechtěl rozdat na férovku a nezůstal mu stát na místě. V tomhle případě jsem věděl, že umřu, ale aspoň jsem dostatečně dlouho vzdoroval a zdržel ho na místě, kde se věnoval mě a ne flaggerovi...
Moc dobře vím na co narážíš :lol: Storm Peaks pod tím mostem co vede k ali bazi :D (Ale už je to celkem dlouho) Jo to BG jsem se soustředil na tebe, to musím přiznat (Ale já to neberu nijak osobně, prostě jsi healer a ty by se měli zabíjet primárně stejně tak dobře to ví třeba Lekk se kterým jsem kamarád od dětství, ale když dřív na TBC nebo WotLK hrál ještě disco tak byl taky jako healer target číslo 1), s tím aby jsi měl co dělat a musel healovat sebe a neměl čas na flagera. Navíc resto sham je pro mě asi nejtěžší healer na sundání, když umí házet grounding a wind shearovat a alespoň trochu losovat, což si troufám říct ty ovládáš ;)

Jinak to video je ohraný to ne že ne, ale s tím jaká tu panuje provokace tak stejně musím říct, že ačkoliv to znám nazpamět co čekat, tak Shavo tam právě ty titulky naházel celkem vtipně a prostě to pobavilo

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Shavik - The Forlorn Hunter

Postby Teu » 29 Jan 2013, 11:05

Já to taky Amy neberu osobně, jako Rshaman s tím počítám každé BG, které joinu, že budu target č.1 (a poslední dobou to taky dopadá, že mě, jako full vici, zerguje 5 alíků. tudíž jsem dead do 10s s tím, že se nedostanu z controlu (a nemá ani smysl používat insignii)...

A jak jsem říkal, pod tím mostem bych ti zaLoSkoval solidně, kdybych chtěl, ale zrovna v tu chvíli jsem si řekl, že zkusím, kolik toho proti tobě ustojím na férovku...

Jogurt
Posts: 1220
Joined: 13 Sep 2009, 09:17
Location: Místo píva, mlíko.

Re: Shavik - The Forlorn Hunter

Postby Jogurt » 29 Jan 2013, 11:14

Rshaman je neuveritelny prase na castera. Na druhou stranu, pokud by ti nekdy dosla mana, tak mozna, no snad :D Taky Teuta obcas trapim v BG, target numero uno :)

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Shavik - The Forlorn Hunter

Postby Teu » 29 Jan 2013, 11:34

Jo, ShP taky nebývá problém, pokud neudělám hrubou chybu nebo mu někdo nepomůže. Nebo naopak, pokud není až moc dobrej... Hraju spíše defensivně, tzn. LoS, heal, útěk než nějaké purge, shear apod.

Problém mají ShP ve chvíli, kdy mě nestáhnou tak na 50-60% hp, pak za dobu silence/fear už mě dojebou takovým způsobem, až to není hezký :D

Tulash&FlashW
Posts: 708
Joined: 15 Jul 2012, 23:31

Re: Shavik - The Forlorn Hunter

Postby Tulash&FlashW » 29 Jan 2013, 11:59

I když už jsem viděl plno videí s upravenými titulky na Hitlera, tohle mě zničilo :D :D neplač Nigmen to nie tvoja vina, umíral jsem u toho :DDDDDDDDDDD

Jogurt
Posts: 1220
Joined: 13 Sep 2009, 09:17
Location: Místo píva, mlíko.

Re: Shavik - The Forlorn Hunter

Postby Jogurt » 29 Jan 2013, 12:13

I když už jsem viděl plno videí s upravenými titulky na Hitlera, tohle mě zničilo: neplač Nigmen to nie tvoja vina, umíral jsem u toho :DDDDDDDDDDD
Video je ohrane, ale titulky tam sedely. Hlavne jsem se dobre posmal nekterym tem heftu. Zaradil bych toto do skatulky zdraveho popichovani :)

Shavik
Posts: 1081
Joined: 19 Oct 2011, 14:32
Contact:

Re: Shavik - The Forlorn Hunter

Postby Shavik » 29 Jan 2013, 12:20

Mein Führer video už je nudné a otřepané a ani to, co mu do těch titulek nacpeš to nezachrání...

Je smutnou pravdou, že ačkoliv Wiggi hraje ferala, který je v PvP celkem silný, pokud za něj dotyčný umí, tak mě sám 1v1 nezabije, musí mu vždy pomoci někdo jiný (a to se vsadím, že když mě v tom BG vidí, tak má rudo před očima, nevidí, neslyší, jen čistý /focus on me :D)....

Ale to ani Amy by mě nedal, kdybych si to s ním nechtěl rozdat na férovku a nezůstal mu stát na místě. V tomhle případě jsem věděl, že umřu, ale aspoň jsem dostatečně dlouho vzdoroval a zdržel ho na místě, kde se věnoval mě a ne flaggerovi... :P
Tak 1v1 DMGer nikdy nezabije healera, iba ak healer spravi nejaku hrubu chybu. V arenke 2v2 je to uz ine, tam sa da healer solidne zergnut, hoci jak si minule videl, radsej zergujem DMGera a na healera sa dava CC.


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests

cron