Forged - Ascendant Council HC

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
Robby
Posts: 2275
Joined: 26 Dec 2011, 22:13

Re: Forged - Ascendant Council HC

Postby Robby » 05 Sep 2012, 21:51

Preco by som sa nemal? Pokial viem ban som dostal tak sa obhajovat alebo podla Teua "kritizovat" budem.

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Forged - Ascendant Council HC

Postby Teu » 05 Sep 2012, 22:11

tento případ a ban na týden 8 dní a napsat výhružku že pokud někdo promluví dostane perma...
Promluvit může. Podívej na taumatawu, kambodza. Mluví smysluplně a v klidu, narozdíl od Robbiese.

A ještě jednou opakuji: S guildou Forged to nemá nic společného, jde jen o Robbiesovo chování, které stále předvádí a myslí si, že něčeho dosáhne.
Já jen k tomu videu, neberme to jako kritiku, snad jen jako vyjasnění situace a tudíž osvětlení situace která nastala aby se neopakovala jak v naši guildě, tak v žádné jiné guildě na tomto serveru. V raidu BWD je u každého bose neviditelná "stěna", která brání odbíhání od bose a tudíž jeho tahání do jiných míst. Proto mi bylo překvapením, že u Councila tato stěna není
Na to ti odpověděl již Artisan:
Aspon som si spomenul ze tam treba spawnut dvere pred encounterom ;)
Prostě se na to zapomělo/neudělalo. To se snad napraví a ta stěna tam bude.
bol som v AT a pokial si dobre pamatam tankovalo sa to tam rovnako
ATčkám to HC BoT tankuju skoro každý reset a nemáš pravdu. Ano Arion se tahá od raidu, ale stále se tankuje v rámci místnosti.

shadow27
Posts: 471
Joined: 20 Sep 2009, 14:40

Re: Forged - Ascendant Council HC

Postby shadow27 » 05 Sep 2012, 22:15

Ja bych jen rad pridal svoji trosku do mlyna...prosim nikoho at do toho netaha guildu jako takovou jo? Neni to zadna bugerska guilda,zakladal jsem ji ja a byl bych rad,aby se o ni takhle nemluvilo,protoze jsou tam prevazne slusny hraci.Docela me mrzi,ze jen proto,ze jsou tam jedny z nejlepsich PVE hracu na serveru a mame nejakej progress, se na nas ustavicne vali obvineni z bugovani a podobny nesmysly (tim ted nenarazim na momentalne reseny video nebo ban od Teua,s kterym mimochodem plne souhlasim i kdyz je zase na druhou stranu fakt,ze venku z mistnosti asi opravdu nejspis byli jen v ramci zachovani holeho zivota,nicmene souhlasim s tim...). Takze nez se do nas zacnete navazet s tim,ze "bugujeme",projdete si nejdriv vlastni rady a reknete si,jestli nahodou nedelate to samy...
Tak a ted k hlavnimu problemu. Jak uz jsem zminil,jsem pro ban,aspon se allys a spol nauci,ze me kdysi davno meli poslouchat,kdyz jsem porad dokola opakoval,ze tahat bosse z mistnosti se nesmi (a nerikejte,ze jsem vas na to neupozornil). Stejne jako jsem Allysovi milionkrat zakazoval kopat typhoonem a rusit tim cast nebo hazet summona do textury (coz se viditelne minulo ucinkem jak u nej,tak u zbytku serveru,i kdyz allys se aspon pak uz snazil nehodit ho do textury to je fakt...)
A co se tyka permice Robbiese...Teu to napsal dost jasne.Kdo ma vyhrady,dostane perma a jeste te varoval. Mel ses ohradit jinym zpusobem a ne hned zacit chrlit,co te napadlo... (I kdyz Teu mezi nama...neni perma drobet moc za to co provedl?Chapal bych treba 20 dni nebo mesic...Prece jen nam tu beha horsi sebranka nez tohle. A neohradil se nejakym silenym zpusobem,ze by ti nadaval do k***** a c***** jako to delaji jiny...)
To je tak asi vse...dik ;)

Edit: Diky taumatawo,opravuji,co se tyka toho ruseni castu,mas pravdu,za to uz jsem taky nenadaval (jenom v dunchu) :D

Matthew
Posts: 917
Joined: 14 May 2011, 15:40

Re: Forged - Ascendant Council HC

Postby Matthew » 05 Sep 2012, 22:20

Nechcel som tu nic pisat ale pozeram, ze Amaunet cita moje myslienky, dobre si to vystihol.

Este by som dodal, ze uz tu boli aj drzejsi hraci a zaobislo sa to bez trestu a len kvoli vyhrotenym situaciam ake tu teraz mate, tak tento stastivec to musel schytat a dostat perma.

cermicek
Posts: 48
Joined: 21 May 2012, 18:36

Re: Forged - Ascendant Council HC

Postby cermicek » 05 Sep 2012, 22:22

Ke kopání cyklonem, myslím, že jsi myslel kopání typhoonem. Co jsem koukal na videa na youtube z offiku, tak třeba na Maloriakovi by se spell "Arcane Storm" měl dát kickovat. Tady to ale bohužel nefunguje a tak nezbývá nic jiného, než kickovat typhoonem. Jak ti z nás, co už maloriaka pokořili nebo se o to pokusili tak ví, že bez kicknutí je nemožné arcane storm přehealovat

Robby
Posts: 2275
Joined: 26 Dec 2011, 22:13

Re: Forged - Ascendant Council HC

Postby Robby » 05 Sep 2012, 22:25

:D sorry ale musim sa zasmiat precitaj si 1. moj post co som pisal ty si sa zacal vyhrazat perma banom, vies co kebyze ti tu nadavam nepoviem ale stohto mam vazne dost :D jo snazim sa dokazat ze ten cely ban na 8dni+ perma je uplne nezmysel a zaujatost voci guilde to iste hynek neviem aky mas ty douvod ale hnkov douvod vieme vseci.
Je to ta ista situacia ked sa omnotroni otacaju a tahaju od seba aby plosku nehadzal magmatron alebo Electron nehadzal plosku do raidutiez sa tahaju k stene a tam sa tankuju.
Btw len by ma zaujimalo kto si to vsimol alebo kto to "bonzol" neverim ze Teu si to video pozrel a podla toho usudil ...

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Forged - Ascendant Council HC

Postby Teu » 05 Sep 2012, 22:30

Stejne jako jsem Allysovi milionkrat zakazoval kopat cyklonem a rusit tim cast nebo hazet summona do textury (coz se viditelne minulo ucinkem jak u nej,tak u zbytku serveru
Bohužel v tomto případě jsem nucen to tolerovat, protože těm bossům, kterých se to týká (Ignacious/Maloriak) jinak ten channeling rušit nedá, což urguji na GM fóru, aby se to opravilo.
I kdyz Teu mezi nama...neni perma drobet moc za to co provedl?Chapal bych treba 20 dni nebo mesic...Prece jen nam tu beha horsi sebranka nez tohle. A neohradil se nejakym silenym zpusobem,ze by ti nadaval do k***** a c***** jako to delaji jiny...)
Nevím jak to vypadá, když nejsem ve hře, nebo na alianci, ale co odchytím na krčmě, dostávají perma na account (stačí se podívat na trestnici, kolik jsem za poslední týden dva rozdal permic za nadávky na server/gm. A co se týče hackerů/buggerů, co se mi reportne, zhodnotím a případně zabanuju.

shadow27
Posts: 471
Joined: 20 Sep 2009, 14:40

Re: Forged - Ascendant Council HC

Postby shadow27 » 05 Sep 2012, 22:31

Robbies Omotron a jeho summoni jsou neco jinyho.Tam to mas v ramci jedny mistnosti a navic je tam zed pokud se nepletu,takze se neda utect ven...
Co se tyka Hynka,toho do tohohle neplet,nema o nic vic duvodu nez ja,aby nekoho od nas z G banoval. To ze se stalo co se stalo,uz je doufam vyreseny a myslim,ze Hynek to uz davno nechal bejt...
A kdo to nahlasil nebo nenahlasil nebo jestli to Teu videl sam nebo s upozornenim ti vlatsne muze byt jedno,protoze ti to stejne nikdo nerekne a za druhy kdyz vidis nejakyho buggera nebo hackera,tak taky jdes a nahlasis ho ne?Takze klid,dokaz ze mas pravdu ale do nikoho se nenavazej. A slusne

shadow27
Posts: 471
Joined: 20 Sep 2009, 14:40

Re: Forged - Ascendant Council HC

Postby shadow27 » 05 Sep 2012, 22:35

Nevím jak to vypadá, když nejsem ve hře, nebo na alianci, ale co odchytím na krčmě, dostávají perma na account (stačí se podívat na trestnici, kolik jsem za poslední týden dva rozdal permic za nadávky na server/gm. A co se týče hackerů/buggerů, co se mi reportne, zhodnotím a případně zabanuju.
Me teda zrovna ted neslo o to jak banujes,to naprostu schvaluju,za nadavky na krcme bych nejradsi taky banoval mit na to prava. Spis mi slo o to,ze robbies nenadaval, jen se ohradil mirne agresivnejc,nez by bylo vhodny.Proto rikam,ze se mi perma zda trochu moc,ale je to samozrejme na tobe

Robby
Posts: 2275
Joined: 26 Dec 2011, 22:13

Re: Forged - Ascendant Council HC

Postby Robby » 05 Sep 2012, 22:36

Robbies Omotron a jeho summoni jsou neco jinyho.Tam to mas v ramci jedny mistnosti a navic je tam zed pokud se nepletu,takze se neda utect ven...
Co se tyka Hynka,toho do tohohle neplet,nema o nic vic duvodu nez ja,aby nekoho od nas z G banoval. To ze se stalo co se stalo,uz je doufam vyreseny a myslim,ze Hynek to uz davno nechal bejt...
A kdo to nahlasil nebo nenahlasil nebo jestli to Teu videl sam nebo s upozornenim ti vlatsne muze byt jedno,protoze ti to stejne nikdo nerekne a za druhy kdyz vidis nejakyho buggera nebo hackera,tak taky jdes a nahlasis ho ne?Takze klid,dokaz ze mas pravdu ale do nikoho se nenavazej. A slusne
A arion neni summon?:P neni su v jednej miestnosti sli dozadu ptz tam sla gula a potom m tam naspavnoval tornada tak s a nemohli dostat nas5 na videu je videt ako sa snazia dostat na s5 ale tornada ich nepustia. Pokial viem nebolo to predelene nicim nepovime kebyze toho bossa prebugujeme cez texturu ale tam nic neni tak to patri pod jednu miestnost. Ja nepotrebujem nikoho urazat niesom jeden ztych co si pravdu dokazuju cez urazky a vulgarne slova :P

/edit Ja agreasivne nereagooval ja zato nemozem ako pisem dlhsiu dobu sa uz cestinu slovenstinu neucim/ nepouzivam ten jazyk len virtulane tak niekedy mam problem s pisanim apotom to vypada ako vypada :P urcite to je videt na mojej gramatike


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests