Nemesisdeath PvP 2 -Trailer

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
LEKK
Posts: 127
Joined: 20 Sep 2009, 16:30
Location: Praha

Re: Nemesisdeath PvP 2 -Trailer

Postby LEKK » 20 Jul 2010, 15:16

Podle mě dobrý trailer s originálním nápadem a to ten Mário. Navíc jak už tady zaznelo do trileru by asi nemohl dát neco s dlouhavýho jako cely bg nebo jeden duel. Ty čísla co v tom vidíte má jen nalákat na plný video kde to uvidíte celý od začatku a v plný kráse tak jak to je u něj známý :).... Navíc ať si každý neco zkusí sám vytvořit a pak muže kritizovat myslím, že to dá docela práci si takhle stím srát na nějaký video já sám nvm kolik času to muže všechno zabrat nemam stím zkušenosti ,ale oceňuji takovýhle lidi co si stím dělaj práci a potěší oko... Tož můj názor :) u mě má +

Cukricek
Posts: 67
Joined: 20 Sep 2009, 16:45

Re: Nemesisdeath PvP 2 -Trailer

Postby Cukricek » 20 Jul 2010, 19:48

co dat do traileru (mensi inspirace)
http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=152467 (je tam i full verze pak, doporucuju kouknout minimalne magum)
http://warcraftmovies.com/movieview.php?id=147939

Jak jste rekli tak v traileru by melo byt neo co prilaka a docili toho ze se na full verzi pak clovek tesi. Kdyz vyneham ten zacatek kde se mi to strasne sekalo, tak byly videt jenom cisla (shaman neni jen o cislech) a napad az na maria zadnej. Ale jak jsi psal full verze v zari, tak to urcite vyladis.

Xrem
Posts: 145
Joined: 05 Jan 2010, 15:07
Contact:

Re: Nemesisdeath PvP 2 -Trailer

Postby Xrem » 20 Jul 2010, 22:43

ok tak ja ti tam hodim duel na pul hodiny...prilaka te to?
jako jo, ale co sem tam mel ukazat?? je to jen trailer...krom maria tam teda zadnej jinej napad neni, ale co po me chces?? :D abych tam dal maria, ukazal ti jak nefunguje stoneclaw totem, jak obcas nekdo hodi CS do GT?? tohle mam sbirat na serveru kde se de par BG za den? a sem rad ze si aspon zahraju? a kdyz BG tak je to bud hordacka ferovka nebo naopak...s full si vyhraju vic, a ze souboju bude taky vic... :D

jeste pro srovnani..ten trailer od bebepa...taky muzu rict ze krom toho ze ma napad s pribehem tam nic neni krom nakejch dragon breathu, granatu a cisel, a ty souboje tam taky nejsou cely (tim nerikam ze se mi nelibi, je dobrej :D)...jen uvazujte trochu, tady sem se nesnazil o nic vic nez upoutat, zda se ze vy vyzadujete i v traileru SKILL (kterej bych v traileru vazne nehledal) a podelavky shamana, on naky ma?? u maga je treba kostka na death coil ci tak, nebo blink za nepritele a buhvi co..jako vyhodit grounding a doufat ze mi do toho nakej blbecek vysle coilu ci co, to se mi fakt nechce...

Brawe
Posts: 243
Joined: 20 Sep 2009, 00:24

Re: Nemesisdeath PvP 2 -Trailer

Postby Brawe » 20 Jul 2010, 23:34

podle mě povedený Trailer a těším se na full verzi

Xrem
Posts: 145
Joined: 05 Jan 2010, 15:07
Contact:

Re: Nemesisdeath PvP 2 -Trailer

Postby Xrem » 20 Jul 2010, 23:45

díky :)..

Worgen

Re: Nemesisdeath PvP 2 -Trailer

Postby Worgen » 25 Jul 2010, 11:06

na uloz.to to neni takze neumuzu posoudit.. reup pls :D

Xrem
Posts: 145
Joined: 05 Jan 2010, 15:07
Contact:

Re: Nemesisdeath PvP 2 -Trailer

Postby Xrem » 25 Jul 2010, 11:56

tak se koukni na to vimeo :D

Worgen

Re: Nemesisdeath PvP 2 -Trailer

Postby Worgen » 25 Jul 2010, 17:33

tam se mi to seka. reup:D

Xrem
Posts: 145
Joined: 05 Jan 2010, 15:07
Contact:

Re: Nemesisdeath PvP 2 -Trailer

Postby Xrem » 25 Jul 2010, 18:41

:D tak stahni :D me to normalne jde :D

Worgen

Re: Nemesisdeath PvP 2 -Trailer

Postby Worgen » 25 Jul 2010, 18:54

jo uz to jde rano meli asi nejakej vypadek na uloztu :D


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests