Nagrand Finale (WoD)

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Nagrand Finale (WoD)

Postby Teu » 21 Apr 2015, 08:07

!!! Spoiler Alert !!!

Pokud někdo ještě neviděl, nebo pochybuje o tom, jestli by Thrall porazil Garroshe, nechť se podívá na video po splnění chain questu v Nagrandu

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=D1SdVC2mrz8[/youtube]

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby medivho » 21 Apr 2015, 10:11

No, tazko povedat, ci to nie je trochu podvadzanie, kedze pri mak'gore by asi mali byt nejake magicke cachry zakazane... Ale konieckoncov, toto by nebolo prvy krat, co by Blizzard upravil nejake pravidla.

Ale cinematic samotny je dobry, ako vsetky vo WoD (plus ten zvrat udalosti v 5.2 je super, i ked sa dal ocakavat)

Teu
Administrátor
Posts: 5317
Joined: 30 Aug 2009, 17:59
Location: kdesi na vesnici
Contact:

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby Teu » 21 Apr 2015, 10:39

No nevím, pravidla Mak'gory používání magie nezakazují... Jako další bych viděl fakt, že síla elementů (aka přírody) z jistého úhlu pohledu není magie - shaman vládne elementy a jak sám Thrall na Garroshovo "nikdy jsi neměl pravou sílu válečníka" odpovídá "moje síla je všude okolo tebe"

Každopádně Thrall FTW anytime anywhere :) a cinematic super (ono, co si budeme povídat, je jen hodně málo cinematics/trailerů od Blizzardu, které by nebyly špatné... :))

abug
Ingame Support
Posts: 491
Joined: 25 Feb 2013, 10:38
Location: Liberec

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby abug » 21 Apr 2015, 10:42

Zrovna včera jsem se k tomu cinematicu a celkově k dobývání se místa, kde je Garrosh dostal, a musím uznat, dost dobré, víc takových cinematiců by to chtělo no ... :-)
Ještě se mi hrozně líbil ten v Taladoru, jak bojovali proti Blackhandě ^^

medivho
GameMaster
Posts: 3792
Joined: 18 Jun 2012, 20:52
Contact:

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby medivho » 21 Apr 2015, 10:55

Hm, zdalo sa mi, ze pri dueli Garrosh vs Cairne bolo nejake pravidlo, ze sa bojuje len "hrubou" silou. V podstate to je jedno, jednoducho chceli Garrosha konecne odstranit, tak to spravili pomocou epickeho cinematicu, pri suboji s byvalym "mentorom", a celkom im to vyslo. Teraz bude zas treba odstranit par demonov, Gul'dan urcite ujde a spravi zaciatok do noveho datadisku, som zvedavy, ako sa s tym pohraju :)

RagnarokCzD
Forum moderator
Posts: 2104
Joined: 19 Jun 2012, 23:19

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby RagnarokCzD » 21 Apr 2015, 11:03

Špatný to neni ... ale na "epickej fight" trochu krátký. :-/
Nevim jak vám, ale mě ten boj přijde docela odfláklej. :(

Thrallovi oholili hlavu aby se nemuseli zabejvat s animací vlasů, nebo kápě ... "aréna" je travnatej pahorek uprostřed ničeho ... A souboj mi přijde takovej nějakej nemasnej, nesklanej: jedná rána, druhá rána ... a pak ho Thrall zlikviduje svym shamanskym OP combem, po nakládačce pochopitelně nikdo nemá ani škrábaneček. :-/

abug
Ingame Support
Posts: 491
Joined: 25 Feb 2013, 10:38
Location: Liberec

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby abug » 21 Apr 2015, 11:05

Nemyslím si, že po všem, co Garrosh "dokázal" by si s ním Thrall chtěl nějak hrát, spíš se ho chtěl konečně zbavit... :-)

Worian
Posts: 90
Joined: 28 Aug 2013, 11:05

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby Worian » 21 Apr 2015, 11:07

a co na to tatínek?

abug
Ingame Support
Posts: 491
Joined: 25 Feb 2013, 10:38
Location: Liberec

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby abug » 21 Apr 2015, 11:12

Grom... ?
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FfScVNF0AMs[/youtube]

Worian
Posts: 90
Joined: 28 Aug 2013, 11:05

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby Worian » 21 Apr 2015, 11:27

a je to tu zas :D přijde mi zajímavé, že orkové jsou ve wow asi nejbarevnější rasou :D tu máme novej model :D


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests