Nagrand Finale (WoD)

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
RagnarokCzD
Forum moderator

Re: Nagrand Finale (WoD)

Postby RagnarokCzD » 24 Apr 2015, 17:22

Kuraookami wrote:Shadowmoon final, ...
Taladorský ...

[ img ]

Amaunet
Core Developer

Postby Amaunet » 24 Apr 2015, 17:31

Mela na mysli ty ingame cinematicy co jsou v kazde z tech oblasti (:
Talador
Shadowmoon Valley

Za me se mi nejvice libil ten ze Shadowmoonu, tak spravne mi u neho behal mraz po zadech a i ta hudba se mi k tomu libila (:

medivho
GameMaster

Postby medivho » 24 Apr 2015, 18:27

Amaunet wrote:Mela na mysli ty ingame cinematicy co jsou v kazde z tech oblasti (:
Talador
Shadowmoon Valley

Za me se mi nejvice libil ten ze Shadowmoonu, tak spravne mi u neho behal mraz po zadech a i ta hudba se mi k tomu libila (:

Tak keď spomínaš hudbu, napadol mi cinematic na patch 4.1, asi mám nejakú úchylku na hudbu "Hellscream", ale parádne ju zosynchronizovali s videom, čo tomu dalo nejaký epickejší nádych :) S tým Shadowmoonom máš taktiež pravdu, dokázali vytvoriť pocity bez toho, aby bolo povedané jediné slovo (Ner´zhul na začiatku sa nepočíta :D )

RagnarokCzD
Forum moderator

Postby RagnarokCzD » 24 Apr 2015, 19:33

Amaunet wrote:Mela na mysli ty ingame cinematicy co jsou v kazde z tech oblasti (:
Talador
Shadowmoon Valley

Hezké ... hežké ...
Ale když mě se brutálně nelíběj ty manga draeneiky. :-/

Return to “Videa / Video”