Forged Ragnaros 10hc

Vlastní tvorba hráčů nebo zajímavá videa, nikoliv bugy nebo hacky.
----------
Own creation of players or interesting videos, not bugs or hacks.

Moderator: Forum moderator

Forum rules
Tato sekce slouží ke zveřejňování vlastní tvorby hráčů nebo zajímavých videí. Nikoliv k hlášení bugů nebo hacků, k tomu je určena >>SOUKROMÁ KOMUNIKACE S ČLENY GM TÝMU<<. Nevhodná témata budou uzavřena nebo smazána.
----------
This section is used to post own creation of players or interesting video. Not to report bugs and hacks, for it is designed >>PRIVATE COMMUNICATION WITH GM TEAM MEMBERS<<. Offtopics will be closed or deleted.
Gabriel
Posts: 99
Joined: 04 Dec 2011, 17:08
Location: Cz

Forged Ragnaros 10hc

Postby Gabriel » 23 May 2014, 16:18

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=f4i6aIX49mI[/youtube]
ke konci docela hc ale snad se bude libit :D

bizza
Posts: 10
Joined: 14 Jun 2013, 14:11

Re: Forged Ragnaros 10hc

Postby bizza » 23 May 2014, 22:23

Sorry, ale na to shamanove backpedalování se nedá dívat a ješte ste skopírovali muziku od paragonů což mi přijde dost trapné...každopádně gratuluju, 4fazu ste dali hezky.

hlavmen
Posts: 1735
Joined: 10 Oct 2011, 15:05
Location: Třebíč

Re: Forged Ragnaros 10hc

Postby hlavmen » 23 May 2014, 22:29

Mně se nelibi klikani (a to tam pritom za to BDK toho ani moc nepoužíváš, takže těch bindů by stačilo pár), samozřejmě backpedal je tam příšernej a ta epická hudba se mi v takových videích líbí jen když je to dobře udělané a načasované, kopírovat si jinak můžeš jak chceš, to asi nebude problém.
Jelikož jsem rád, když jednou do tydne sejmu raga na normalu, tak do toho dál moc nechcu kecat, ale je to rozhodně lepší jak to video z normalu. :)¨
e: z pohledu DK je tam strasne neprehledne UI, mam v tom guláš a kdybys to měl trosku vic uprostred tak to vypada jak rank 1 lock ownage time 2

Micbjukenen
Posts: 347
Joined: 30 Oct 2013, 00:58

Re: Forged Ragnaros 10hc

Postby Micbjukenen » 23 May 2014, 22:43

Pokial myslis pri tych Sonoch tak cuvam ku kladivu keby trebalo odhodit nikdy neves pokial myslis pri kladive nevem nejak my to je jedno ked Boltujes za behu:) ale to je jedno kazdy si hra ako chce halvne to ze tam nemozem ist za Main char ma sere :) Dufam ze ked ho skolis ty budes to natacat rad by som si to pozrel:D

K tej hudbe myslim ze Gabo to moc neriesi co tam dal :D a koniec koncov je to totalne jedno :D

K tej stvrtej faze bola desiva:D prvy krat sme ho zabili bez natacania to bolo krajsie:) tu som ostal zit ja tank a paladin myslim to uz som ani nehasil len stal a dmgoval:DDD

emba
Posts: 50
Joined: 14 Sep 2013, 08:15

Re: Forged Ragnaros 10hc

Postby emba » 23 May 2014, 23:38

je sice pekny ze to neni tvuj main, ale je tam gear se kterym se da tocit pekne 23k+(ano i bez spellbostu) a ty tam mas na konci 3. faze 18k dps, taktez nechapu rogue dmg kdyz souperi s tankem.

Micbjukenen
Posts: 347
Joined: 30 Oct 2013, 00:58

Re: Forged Ragnaros 10hc

Postby Micbjukenen » 24 May 2014, 00:06

cize ty s hc gearom tocis 24k a s normal 23k?

emba
Posts: 50
Joined: 14 Sep 2013, 08:15

Re: Forged Ragnaros 10hc

Postby emba » 24 May 2014, 00:12

nevim z kama mas to cislo 24k, ale to nevadi, nakonci 3. fazy mozna tak +- 27k? konec fightu 25k kde healuju prechody plosek, kopu meteor a o dalsi ruzne veci se staram, ktere by polovinu lidi stalo o nejake to dps :)

Micbjukenen
Posts: 347
Joined: 30 Oct 2013, 00:58

Re: Forged Ragnaros 10hc

Postby Micbjukenen » 24 May 2014, 00:17

no to mam s vasho videa:) :) a to sami zda ze je skada nie? cim on mera to dokonca neikedy pridava:D teda nie pridava ale inak ukazuje ako recount povecsine vecsie cisla :)

a na druhej strane ten vas mage tam tiez vela nepredviedol ak uz porovnavas damge:D oproti nasim a tank to tez mohol potahat vysie :)...

a na tretej strane vidis aj stakym low dps sa to da dat:D:D(rovnako ako ty v 4 faze mam svoje ulohy):)

emba
Posts: 50
Joined: 14 Sep 2013, 08:15

Re: Forged Ragnaros 10hc

Postby emba » 24 May 2014, 00:23

to nevim, dmg/healing metry jsou od kazdeho jine, protoze se nemusi mit v rangu a ruzne blbosti = nezapocitava , jinak video tam jsem nebyl ani nahodou full hc :D trinkety 359 jako polovina nasich spelleru a koncove dps, no to snad ani netreba resit jelikoz switchovat earthliving a flametongue podle situace taky neco stoji a take to byl first kill takze jsem fakt nepotreboval moc dmgovat, radeji jsem pomahal raidu dohealovat.
e: pokud myslis tibera tak ten mel na konci fightu 31k, ale to je fuk :D jestli chces porovnavat legendary staffky tak si poslus, tiber mel vic nez omfg a to nema legendary, da se to dat i s horsim dps, je to v pohode i na 2 meotery ale musite to mit nejak sehrane. Az tiber prijde, tak ti klidne hodi dps z toho pullu kde mel 31 na konci.

xanderis
Posts: 88
Joined: 15 Sep 2013, 17:00

Re: Forged Ragnaros 10hc

Postby xanderis » 24 May 2014, 00:28

v tom videu je urcite full hc :D...+ten vas mage je pokial viem z vacsej casti hc+ma legendarku a tajber v dobe RF mal mozno 2-3 veci hc ?..a ani staffku nema...dmg na sho tanka rly ?..od zaciatku isiel bear formu potom switchol na macku a dmgovl kdezto ten vas jede bomby od zaciatku...faktt porovnavat neporovnavatelne...stale tam mas 7k rozdiel v dpskach shamanov o rogovi ani nehovorim....ak chces vidiet DPSka tajbera alebo niekoho z tejto doby ked sa moze porovnavat s Omfg neni problemo...kazdopadne cg k slainu


Return to “Videa / Video”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests